Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
S.C.C. De Ruchte
Someren
Posttheater
Arnhem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Reimerswaal
Rilland
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:30
P3
Purmerend
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kulturhus Holten
Holten
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Jacks Music Bar
Zwolle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Klooster
Woerden
22:00
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Fluor
Amersfoort
Expo Twente
Enschede
20:00
Estrado
Harderwijk
20:30
Energiehuis
Dordrecht
20:30
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Meester
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:15
Cultura
Ede
21:00
Corneel
Lelystad
20:30
Café De Heul
Alphen aan den Rijn
20:00
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
BREStheater
Brielle
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
12:00
Bibliotheek Tilburg Centrum
Tilburg
Bibelot
Dordrecht
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
14:00
PopEi
Eindhoven
15:30
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Patronaat
Haarlem
15:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Musis
Arnhem
15:00
Mezz
Breda
20:00
Little Devil
Tilburg
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:15
Figi Theater
Zeist
17:00
Die Twee
Bergen op Zoom
15:00
De Terp
Oudorp
20:00
De Pul
Uden
21:00
De Flux
Zaandam
15:00
dB's
Utrecht
15:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Theater Floralis
Lisse
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
NEST
Gent
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Café Café
Hasselt
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
21:00
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 13 januari 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
S.C.C. De Ruchte, Someren
Eva Crutzen - Opslaan Als
Posttheater, Arnhem
20:00
Candy Dulfer
Podium Victorie, Alkmaar
Kirsten van Teijn - Zalf
Podium Reimerswaal, Rilland
André Manuel - De Onzen
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Film: Un prophete
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Kong / Stakbabber / Yokocola
Paard, Den Haag
19:30
Madhara EP release
Paard, Den Haag
20:30
Anger Machine / Degenerate / START/OVER / Horizon Tide
P3, Purmerend
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Dutch Disciples
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Intergalactic Lovers
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Liza Ferschtman
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Luwten + Tusky + EUT
Metropool, Hengelo
20:00
Vintage Fangs
Melkweg, Amsterdam
Martijn Fischer
Melkweg, Amsterdam
19:00
BlackRitual3: Malapeste (F) + Ibex Angel Order + Sammath + Grafjammer
Little Devil, Tilburg
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Lindenberg Theater, Nijmegen
Emilio Guzman - Kom dan!
Kulturhus Holten, Holten
Rosemary & Garlic
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Kleazer
Jacks Music Bar, Zwolle
Martijn Koning - Koning te rijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marco Lopes - Moedt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Het Klooster, Woerden
22:00
Wipneus en Pim
Hedon, Zwolle
21:00
The Black Marble Selection + Tamarin Desert
Grounds, Rotterdam
20:30
De Kift
Fluor, Amersfoort
Golden Earring
Expo Twente, Enschede
20:00
Firehouse Mama
Estrado, Harderwijk
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Energiehuis, Dordrecht
20:30
This Is Jackson
Effenaar, Eindhoven
50 years of LED ZEPPELIN by Physical Graffiti
Effenaar, Eindhoven
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Hillbilly Moonshiners play Mumford and Sons
De Meester, Almere
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
De Bosuil, Weert
20:15
Ronald Snijders (cabaretier) - Welke show?
Cultura, Ede
21:00
New Cool Collective
Corneel, Lelystad
20:30
Sweet Mary Jane
Café De Heul, Alphen aan den Rijn
20:00
Deetox / Rebelion / Stereotuners
Cacaofabriek, Helmond
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
De Partizanen - Welkom in Partizanië
BREStheater, Brielle
20:00
Julian Sas / The Bintangs
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Ben van Gelder Quartet
Bimhuis, Amsterdam
12:00
Kizzy
Bibliotheek Tilburg Centrum, Tilburg
The Charm The Fury
Bibelot, Dordrecht
16:00
Dédé and the Hedge
BHC (Bij Huize Corné), Breda
20:15
Eric Vaarzon Morel & Juan en Miguel Martinez
Beauforthuis, Austerlitz
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
21:00
Statesmen
Altstadt, Eindhoven
zondag 14 januari 2018
20:00
Pumarosa
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Slagerij van Kampen
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Flip Noorman Het Nieuwe Lied
Theater Walhalla, Rotterdam
Joep Beving
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
14:00
Singshop unplugged
PopEi, Eindhoven
15:30
Wieb Zigtema
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Sjako!
Patronaat, Haarlem
15:30
Traudes
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Chasing Mavericks / Non-Alignment Pact
Muziekcafé Helmond, Helmond
De Raad van Toezicht / Het Gelders Orkest
Musis, Arnhem
15:00
Leonard Cohen Tribute Band
Mezz, Breda
20:00
Burning Witches (SWI) + Savage Blood (GER)
Little Devil, Tilburg
16:15
L.A.
Gigant, Apeldoorn
20:15
The Stones
Figi Theater, Zeist
17:00
Sweet Mary Jane
Die Twee, Bergen op Zoom
15:00
Dark Rosie
De Terp, Oudorp
20:00
Singer Songwriter Sunday #11
De Pul, Uden
21:00
Steven Brunswijk - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
15:00
Moon Moon Moon
dB's, Utrecht
15:30
Jayke Orvis & The broken band
Blue Collar Hotel, Eindhoven
maandag 15 januari 2018
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Floralis, Lisse
21:00
Een avond met Jacques Klöters
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
dinsdag 16 januari 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Peter Kernel
Stroomhuis, Eindhoven
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Celebrating David Bowie
Paradiso, Amsterdam
20:00
Uniformed Fools
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Pumarosa
NEST, Gent
20:15
Diamanda Dramm
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Carla Bruni
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Yungblud
Café Café, Hasselt
20:00
Paramore
AFAS Live, Amsterdam
woensdag 17 januari 2018
20:30
Eurosonic Noorderslag
Vera, Groningen
20:00
Celebrating David Bowie
TivoliVredenburg, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Joep Beving
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Schouwburg Het Park, Hoorn
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Parktheater, Eindhoven
21:00
Lucas Jussen
Paradiso, Amsterdam