Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Iduna
Drachten
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Leidse Schouwburg
Leiden
22:00
Little Devil
Tilburg
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:00
M.C. Kinky Star
Gent
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
00:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Roepaen
Ottersum
Rotown
Rotterdam
Ruïnekerk
Bergen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Sound Dog
Breda
20:15
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
The Corner
Kampen
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Concordia
Haastrecht
Theater De Kolk
Assen
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
van Beresteyn
Veendam
21:00
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Volta
Amsterdam
Vorstin
Hilversum
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Willemeen
Arnhem
18:30
Willemeen
Arnhem
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
't Ukien
Kampen
21:30
'T Witte Hoes
Adorp
013
Tilburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Ahoy
Rotterdam
22:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
vrijdag 27 januari 2017
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Flint, Amersfoort
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Flint, Amersfoort
20:00
T-99
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
St. Tropez + The Mighty Breaks
Gigant, Apeldoorn
20:15
Dotan - 7 Layers Sessions
Hedon, Zwolle
20:00
Stairway To Hedon
Hedon, Zwolle
20:00
Fleddy Melculy + Rectum Raiders
Het Bolwerk, Sneek
Sari Schorr
Iduna, Drachten
20:30
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Rob Klerkx & the Secret
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden
22:00
Dream The Electric Sleep
Little Devil, Tilburg
Lookapony + Abdomen
Luxor Live, Arnhem
Shakatak
Luxor Live, Arnhem
20:00
BMI Goes India
M.C. Kinky Star, Gent
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Meervaart, Amsterdam
20:00
Bazzookas
Melkweg, Amsterdam
Porta
Melkweg, Amsterdam
19:30
Kevin Devine and the Goddamn Band
Melkweg, Amsterdam
21:00
Roots Creation
Metropool, Hengelo
The Dirty Daddies
Metropool, Hengelo
22:00
The Tightropes
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Lone Wolves: Fickle Ghost + G Voz + We All Think We're Money
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Dizzy Mizz Lizzy
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Meena Cryle & The Chris Fillmore Band
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Orpheus, Apeldoorn
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Disaster / Temple Renegade / Venhill
Paard, Den Haag
DeWolff
Paard, Den Haag
22:00
A$AP TYY
Paradiso, Amsterdam
20:00
Boris
Paradiso, Amsterdam
00:00
NGHTDVSN pres. Max Cooper – all night
Paradiso, Amsterdam
20:30
Emiliana Torrini & The Colorist
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Parktheater, Eindhoven
20:00
Gosto
Patronaat, Haarlem
Daniël Arends - De Afterparty
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Nashville Pussy
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Posttheater, Arnhem
Henry van Loon - Sleutelmoment
Posttheater, Arnhem
20:15
Watskeburt?! - de musical
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Status Quo Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
Bettie Serveert
Rotown, Rotterdam
Snowapple
Ruïnekerk, Bergen
Paul de Munnik
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Lucky Fonz III
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Big, Black & Beautiful - Get up and dance
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Thijs Kemperink, Zleur
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
FABELHAFT
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
ZAPPATiKA
Sound Dog, Breda
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Spant!, Bussum
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Philippe Geubels
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
The Adele Project
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Moses
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Rock the Night 80s Tribute
The Corner, Kampen
Pater Moeskroen - Fiesta!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater 't Pand, Gorinchem
The Dutch Eagles
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Bouwkunde, Deventer
André Manuel - De Onzen
Theater Concordia, Haastrecht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater De Kolk, Assen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Spiegel, Zwolle
Oldenosborn - #Life
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Dorona Alberti - Käsebrot
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Stephen Fearing
Theater in de Steeg, Den Haag
Incognito
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Meindert Talma: Jannes van der Wal
TivoliVredenburg, Utrecht
The Pretty Reckless
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Black Flower / Vaudou Game
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Orgaanklap
V11, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
van Beresteyn, Veendam
21:00
Cultura Tres
Vera, Groningen
Pieter Derks - Spot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Dave Felida / Marc van Gestel / Thom Elsenaar
Volta, Amsterdam
End of the Dream
Vorstin, Hilversum
20:30
LOS - VAST
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
SNFU
Willemeen, Arnhem
18:30
Cytotoxin / Orphalis / Human Vivisection / Obsolete Incarnation / Dehu
Willemeen, Arnhem
20:30
Annabel Laura / Flecha Moon
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Zaantheater, Zaandam
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 28 januari 2017
20:30
Doe Maar Na
't Ukien, Kampen
21:30
Mr. Knowhow
'T Witte Hoes, Adorp
DeWolff
013, Tilburg
Kirsten van Teijn - Zalf
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
22:00
Oh Thunder
Altstadt, Eindhoven
20:00
Kraantje Pappie
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
K's Choice
Ancienne Belgique (AB), Brussel