Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
OT301
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
Mezz
Breda
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Cultura
Ede
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater Concordia
Enschede
20:00
Grote Kerk Enschede
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Theater de Mythe
Goes
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:45
Het Huis Verloren
Hoorn
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Koningshof
Maassluis
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Kom
Nieuwegein
Lindenberg Theater
Nijmegen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Meenthe
Steenwijk
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:45
EKKO
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Venray
Venray
Zaantheater
Zaandam
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Statenzaal
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
00:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Luxor Live
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
18:30
Willemeen
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
Ruïnekerk
Bergen
donderdag 26 januari 2017
The T.S. Eliot Appreciation Society
OT301, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Even goede vrienden
Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Jan Beuving - Raaklijn
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
Winterland ’76 & special guests – A Tribute to the music of The Band –
Mezz, Breda
20:15
Stephen Fearing
C.C. Breughelzaal, Bree
20:00
Vitalic
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater De Veste, Delft
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater PePijn, Den Haag
20:30
The Kendolls
Paard, Den Haag
20:00
Gallowstreet
Burgerweeshuis, Deventer
Daniël Arends - De Afterparty
Cultura, Ede
20:30
The Jerry Hormone Ego Trip
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Concordia, Enschede
20:00
Nederlands Kamerkoor
Grote Kerk Enschede, Enschede
Kommil Foo - Schoft
Wilminktheater, Enschede
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
7 layers Sessions
De Oosterpoort, Groningen
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
SNFU
Patronaat, Haarlem
Paul de Munnik
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Enge Buren - Ruk!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Jan Terlouw Jr.
Metropool, Hengelo
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Wiener Strauss Ensemble
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:45
The Cactus Blossoms
Het Huis Verloren, Hoorn
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Witte Theater, IJmuiden
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Traumahelikopter
Gebr. De Nobel, Leiden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden
Kirsten van Teijn - Zalf
Koningshof, Maassluis
Philippe Geubels
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Cabarestafette
Theater de Kom, Nieuwegein
LOS - VAST
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lenette van Dongen - Tegenwind
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Vaudou Game
BIRD, Rotterdam
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Axel Flóvent
Rotown, Rotterdam
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Meenthe, Steenwijk
21:00
Tangled Horns
Cul de Sac, Tilburg
20:45
Crying Boys Cafe / La Corneille
EKKO, Utrecht
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kraak & Smaak
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Misia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Venray, Venray
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Zaantheater, Zaandam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
André Manuel - De Onzen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
FABELHAFT
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Zwols Songwriters Gilde presenteert Tangarine
Statenzaal, Zwolle
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 27 januari 2017
Pieter Derks - Spot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Flint, Amersfoort
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Flint, Amersfoort
20:30
Lucky Fonz III
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Big, Black & Beautiful - Get up and dance
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:00
A$AP TYY
Paradiso, Amsterdam
21:00
Meena Cryle & The Chris Fillmore Band
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Annabel Laura / Flecha Moon
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Meervaart, Amsterdam
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Dave Felida / Marc van Gestel / Thom Elsenaar
Volta, Amsterdam
20:00
Moses
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Bazzookas
Melkweg, Amsterdam
20:00
Black Flower / Vaudou Game
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Boris
Paradiso, Amsterdam
Porta
Melkweg, Amsterdam
19:30
Kevin Devine and the Goddamn Band
Melkweg, Amsterdam
00:00
NGHTDVSN pres. Max Cooper – all night
Paradiso, Amsterdam
20:30
St. Tropez + The Mighty Breaks
Gigant, Apeldoorn
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Orpheus, Apeldoorn
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Orpheus, Apeldoorn
Lookapony + Abdomen
Luxor Live, Arnhem
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Posttheater, Arnhem
Shakatak
Luxor Live, Arnhem
20:00
SNFU
Willemeen, Arnhem
18:30
Cytotoxin / Orphalis / Human Vivisection / Obsolete Incarnation / Dehu
Willemeen, Arnhem
Henry van Loon - Sleutelmoment
Posttheater, Arnhem
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater De Kolk, Assen
Paul de Munnik
Schaffelaartheater, Barneveld
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kattendans, Bergeijk
Snowapple
Ruïnekerk, Bergen