Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Parel van Zuilen
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
't Oude Pothuys
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
20:00
Paradiso
Amsterdam
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fulcotheater
IJsselstein
14:00
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
19:30
Willemeen
Arnhem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:30
Vera
Groningen
22:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Stathe
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Sportpaleis
Antwerpen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
NiXenMeer
Enschede
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Melkweg
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Het Klooster
Woerden
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
De School
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
19:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
De Helling
Utrecht
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Chassé Theater
Breda
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
BIRD
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
013
Tilburg
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:00
Willemeen
Arnhem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Vorst Nationaal
Brussel
21:00
Vooruit
Gent
20:00
Volta
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Idea
Soest
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Gooiland
Hilversum
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
maandag 30 januari 2017
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Meervaart, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
19:45
7 Layers Sessions
Doornroosje, Nijmegen
20:15
The Cactus Blossoms
De Parel van Zuilen, Utrecht
20:00
Isabelle Beernaert – remake Ne Me Quitte Pas
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Conor Oberst
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Life`s Electric
't Oude Pothuys, Utrecht
dinsdag 31 januari 2017
Green Day
Ziggo Dome, Amsterdam
Horse Thief / The Felice Brothers
Tolhuistuin, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Schalm, Veldhoven
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
FRONTM3N
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Spot
Posttheater, Arnhem
20:00
Dvorák / Het Nederlands Kamerorkest
Paradiso, Amsterdam
The Pineapple Thief
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Meervaart, Amsterdam
20:00
The Divine Comedy
Koninklijk Circus, Brussel
The Bootleg Sixties
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pater Moeskroen - Fiesta!
Fulcotheater, IJsselstein
14:00
Jan van Maanen - Voor Alles
Flint, Amersfoort
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
7 Layers Sessions
Bitterzoet, Amsterdam
The 1975
AFAS Live, Amsterdam
woensdag 01 februari 2017
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Zaantheater, Zaandam
19:30
Year of The Goat / The Order of Israfel
Willemeen, Arnhem
Henry van Loon - Sleutelmoment
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:30
Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs
Vera, Groningen
22:00
The Mastersons
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Jacob Collier
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Kommil Foo - Schoft
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
LOS - VAST
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater De Boerderij, Huizen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Bellevue, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot
Theater Aan de Slinger, Houten
19:30
Lemaître
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Woot
Stathe, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Mini & Maxi
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Fresku
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Bastille
Sportpaleis, Antwerpen
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Danny Vera
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Posttheater, Arnhem
20:00
The Mystery Lights
Patronaat, Haarlem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
20:00
Beatrice van der Poel
Paradiso, Amsterdam
20:30
Radio Birds
NiXenMeer, Enschede
19:30
Noord Nederlands Orkest
Neushoorn, Leeuwarden
Alex Clare
Melkweg, Amsterdam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
FABELHAFT
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Het Klooster, Woerden
The Bootleg Sixties
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Watskeburt?! - de musical
Flint, Amersfoort
20:00
MICH
De School, Amsterdam
20:30
The Klezmatics
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Kattendans, Bergeijk
19:30
Man Made
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Jah Mason
De Helling, Utrecht
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
De Harmonie, Leeuwarden
Oldenosborn - #Life
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Niels Geusebroek - Wildfire
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Chassé Theater, Breda
21:00
45ACIDBABIES
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Gowther
BIRD, Rotterdam
Paul de Munnik
Agnietenhof, Tiel
20:00
Beatbusters
013, Tilburg
donderdag 02 februari 2017
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Zaantheater, Zaandam
20:30
Enge Buren - Ruk!
Wilminktheater, Enschede
20:00
Hotel Books / Convictions
Willemeen, Arnhem
Paul de Munnik
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Green Day
Vorst Nationaal, Brussel
21:00
Nadia Rose / Princess Nokia
Vooruit, Gent
20:00
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
20:30
The Mastersons
TivoliVredenburg, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Idea, Soest
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Gooiland, Hilversum
Daniel Lohues - Moi
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Veste, Delft
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Storm, Winterswijk