Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
AINSI
Maastricht
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
Cultura
Ede
20:00
Cultura
Ede
dB's
Utrecht
20:00
De Amer
Amen
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
De Groene Zwaan
De Rijp
De Helling
Utrecht
00:00
De Klok
Ruinerwold
De Kunstgreep
Oostzaan
De Schattelijn
Geertruidenberg
21:00
De Zwerver
Oostende
20:15
Diligentia
Den Haag
23:00
Doornroosje
Nijmegen
17:00
Duycker
Hoofddorp
Dynamo
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
EKKO
Utrecht
20:00
Estrado
Harderwijk
20:15
Figi Theater
Zeist
21:00
Fluor
Amersfoort
21:00
Fluor
Amersfoort
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gigant
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
23:00
LOLA050
Groningen
23:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Manifesto
Hoorn
23:45
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Metropool Enschede
Enschede
19:30
Mezz
Breda
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Orpheus
Apeldoorn
23:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
Pook
Oostknollendam
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
15:00
PopEi
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rotown
Rotterdam
S.C.C. Hofdael
Geldrop
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
The Jack
Eindhoven
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Zuidplein
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Trix
Antwerpen
21:00
Vera
Groningen
20:30
Vorstin
Hilversum
22:00
Xinix
Nieuwendijk
013
Tilburg
20:00
Ahoy
Rotterdam
13:00
Altstadt
Eindhoven
15:30
Baroeg
Rotterdam
11:00
Beauforthuis
Austerlitz
19:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
15:30
Cacaofabriek
Helmond
16:00
Cultuurhuis de Paulus
Oegstgeest
zaterdag 27 januari 2018
Stereophonics
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
William Boeva - Reset
AINSI, Maastricht
21:00
New Bliss
Altstadt, Eindhoven
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Django Amsterdam
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Cults
Bitterzoet, Amsterdam
Kayak
Boerderij, Zoetermeer
20:00
More Than Blues
Café de Gouden Leeuw, Nispen
Martijn Koning - Koning te rijk
Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij - Nu
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
Physical Graffiti
Corneel, Lelystad
20:00
Maartje & Kine
Cultura, Ede
20:00
Matroesjka - Brainwash
Cultura, Ede
The Phantom Four
dB's, Utrecht
20:00
Sam Baker
De Amer, Amen
21:00
Degenerate / Hallowed Fire / PPTA
De Flux, Zaandam
21:00
Mimile
De Groene Zwaan, De Rijp
Carach Angren / Rotting Christ
De Helling, Utrecht
00:00
Famke Louise
De Klok, Ruinerwold
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kunstgreep, Oostzaan
André Manuel - De Onzen
De Schattelijn, Geertruidenberg
21:00
Lewis Floyd Henry
De Zwerver, Oostende
20:15
Stefano Keizers
Diligentia, Den Haag
23:00
Dax J
Doornroosje, Nijmegen
17:00
Call It Off / Camp High Gain / Filthy McNasty / Hengel / Note To Amy /
Duycker, Hoofddorp
36 Crazyfists
Dynamo, Eindhoven
19:30
Fête du nouveau vélo
Effenaar, Eindhoven
Yungblud
EKKO, Utrecht
20:00
7Tools / Armed Cloud / Despicable heroes / Serpents Seduction
Estrado, Harderwijk
20:15
Kommil Foo
Figi Theater, Zeist
21:00
Tellem
Fluor, Amersfoort
21:00
The Dutch Queen Tribute
Fluor, Amersfoort
Karin Bloemen - Volle Bloei
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Pietju Bell
Gebr. De Nobel, Leiden
The Charm The Fury
Gigant, Apeldoorn
20:00
3Koteboebo
Gigant, Apeldoorn
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
La Panika
Grounds, Rotterdam
20:00
Ruben Hoeke
Het Bolwerk, Sneek
The Kik - Hertaalt
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Junushoff Theater, Wageningen
Maiden United
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Stef Bos - Kern
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Clouseau
Kursaal Oostende, Oostende
23:00
De Nachtwakers
LOLA050, Groningen
23:00
Courtesy / Dave Clarke
Luxor Live, Arnhem
21:00
I Found The Cure / Lizzie And The Banshees
Manifesto, Hoorn
23:45
Encore: J Hus
Melkweg, Amsterdam
22:00
Vurro
Merleyn, Nijmegen
Bettie Serveert
Metropool Enschede, Enschede
19:30
There There
Mezz, Breda
22:00
Prinz Klauz
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:30
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
LIET Re-united
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Defazer / Grindpad / Suicide Attack
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
20:00
MetalBattle 2018
Oefenbunker, Landgraaf
Ntjam Rosie
Orpheus, Apeldoorn
23:00
Molotov
Paard, Den Haag
20:00
Tim Akkerman
Paard, Den Haag
20:00
New Cool Collective
Paard, Den Haag
19:30
Paardcafé: Club 3voor12 Den Haag #52: Banner. / Silent War / Boi Mesa
Paard, Den Haag
22:00
Johnny Dowd / Melle de Boer
Paradiso, Amsterdam
Iron & Wine
Paradiso, Amsterdam
20:30
Billie - Lady Sings the Blues
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Oscar Benton Bluesband
Patronaat, Haarlem
20:30
Spinifex cd-presentatie PlusEtage
PlusEtage, Baarle-Nassau
Johan Goossens - Vlam
Pook, Oostknollendam
20:00
Sleazy Rock Night
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
15:00
Winterfest
PopEi, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Posthuis Theater, Heerenveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posttheater, Arnhem
20:15
Piepschuim
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tyler Childers
Rotown, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. Hofdael, Geldrop
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Spant!, Bussum
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
23:45
Fumiya Tanaka
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Audrey Horne
The Jack, Eindhoven
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Bouwkunde, Deventer
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Jochen Otten - Troosten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Zuidplein, Rotterdam
Frans Bauer
TivoliVredenburg, Utrecht
Nothing But Thieves
Trix, Antwerpen
21:00
De Bossen / De Fuckups / Garcia-Garcia / Whipster
Vera, Groningen
20:30
The Hillbilly Moonshiners play Mumford and Sons
Vorstin, Hilversum
22:00
Mirage
Xinix, Nieuwendijk
zondag 28 januari 2018
Arch Enemy + Wintersun + Tribulation + Jinjer
013, Tilburg
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
13:00
The Stolling Rones
Altstadt, Eindhoven
15:30
In The Grip Of Winter fest
Baroeg, Rotterdam
11:00
Meezingochtend
Beauforthuis, Austerlitz
19:00
THE YOUMAN PRESENTEERT: ZZZ & MORE
Bibelot, Dordrecht
20:30
Jonathan Finlayson - Sicilian Defense
Bimhuis, Amsterdam
15:30
Nina en Nina
Cacaofabriek, Helmond
16:00
Alphen Opus 2
Cultuurhuis de Paulus, Oegstgeest