Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
21:15
Grote Kerkhof
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Druten
Druten
Cultura
Ede
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
ATLAS Theater
Emmen
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
21:00
So What!
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Cafe Stiels
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
De Posthoorn
Hamont
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Muze
Noordwijk
21:00
De Zwerver
Oostende
Theater de Bussel
Oosterhout
21:00
Roepaen
Ottersum
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Podium Reimerswaal
Rilland
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Agnietenhof
Tiel
21:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Pul
Uden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
dB's
Utrecht
De Helling
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Grenswerk
Venlo
De Maaspoort
Venlo
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
CCXL Theater
Vlissingen
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Meester
Almere
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
vrijdag 03 februari 2017
20:30
Lukewarm Ocean / Mexican Surf
Paard, Den Haag
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Diligentia, Den Haag
20:00
Derivation
Haags Pop Centrum, Den Haag
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater PePijn, Den Haag
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kampanje, Den Helder
21:15
Frank Blueka
Grote Kerkhof, Deventer
20:00
Mini & Maxi
Schouwburg Amphion, Doetinchem
22:00
Dynamite Blues Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Agora Theater Druten, Druten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cultura, Ede
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Parktheater, Eindhoven
20:15
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
JW Roy & Band
Effenaar, Eindhoven
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
21:00
St. Tropez + Bartek
So What!, Gouda
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
VanderLinde
Vera, Groningen
20:30
English Folk Night With Lady Maisery
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Stephen Fearing
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Starfish + Andere Koek
Cafe Stiels, Haarlem
20:00
Rob Acda Award
Patronaat, Haarlem
Natalia
De Posthoorn, Hamont
Daniel Lohues - Moi
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
Theater De Cirkel, Heemskerk
3JS - U2, The Joshua Tree
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
22:00
LIVE: MK’s Marvellous Medicine (NO)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Boris
Metropool, Hengelo
20:30
Hovius plays Radiohead
Metropool, Hengelo
Daniël Arends - De Afterparty
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
The People Arise
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Bettie Serveert
Neushoorn, Leeuwarden
Bird & Sheep - Yakanuko
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
JeBroer
Gebr. De Nobel, Leiden
Eef van Breen - Chapman
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Kom, Nieuwegein
23:00
Jasper James / Skream
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Anbu Nevlo
Merleyn, Nijmegen
Jeroen van der Boom
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
De Muze, Noordwijk
21:00
Cian Nugent (ie) + support
De Zwerver, Oostende
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Bussel, Oosterhout
21:00
Lenny Kravitz Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podium Reimerswaal, Rilland
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Michiel Stekelenburg
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Pink Project
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kraak & Smaak
Annabel, Rotterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Roos Blufpand - Hoe Dan
Theater Idea, Soest
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jochen Otten
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Watskeburt?! - de musical
Agnietenhof, Tiel
21:00
The Mad Baron
Little Devil, Tilburg
Tommy Emmanuel
013, Tilburg
20:00
Hef / Josylvio
013, Tilburg
20:00
Joep Beving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dool
De Pul, Uden
20:00
O'G3NE
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Malibu
dB's, Utrecht
Red Snapper
De Helling, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment
van Beresteyn, Veendam
20:00
Yuri Honing
Theater de Schalm, Veldhoven
Kommil Foo - Schoft
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Memphis Maniacs
Grenswerk, Venlo
Pieter Derks - Spot
De Maaspoort, Venlo
21:00
Glow Met Bokoesam, Yung Nnelg + Meer
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
CCXL Theater, Vlissingen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Leest, Waalwijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Oldenosborn - #Life
Wesopa Weesp, Weesp
The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical Graffiti
Boerderij, Zoetermeer
20:30
LOS - VAST
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
The Bootleg Sixties
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
21:00
The Mysterons
Hedon, Zwolle
21:00
Traumahelikopter
Hedon, Zwolle
zaterdag 04 februari 2017
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Watskeburt?! - de musical
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Classic Sessions: Adele
De Meester, Almere
Steve Hill
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:30
Daredevils
P60, Amstelveen
20:30
LOS muziektheater
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Pedestrians (CH) / Starfish
Winston, Amsterdam
21:00
Denise Jannah - 'Soul, jazz & blues'
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Soul Power – Make it Funky
Paradiso, Amsterdam
20:00
Griz
Melkweg, Amsterdam
Hessel
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
High Valley
Melkweg, Amsterdam