Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Grenswerk
Venlo
21:15
Grote Kerkhof
Deventer
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
Mezz
Breda
20:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
P60
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
23:45
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Podium Reimerswaal
Rilland
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Rietveld Theater
Delft
21:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
21:00
So What!
Gouda
20:15
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Idea
Soest
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
van Beresteyn
Veendam
21:00
Vera
Groningen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Willemeen
Arnhem
21:00
Winston
Amsterdam
19:00
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Ahoy
Rotterdam
20:00
AINSI
Maastricht
22:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
20:15
BREStheater
Brielle
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
vrijdag 03 februari 2017
20:00
O'G3NE
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
JW Roy & Band
Effenaar, Eindhoven
20:15
Enge Buren - Ruk!
Flint, Amersfoort
20:00
JeBroer
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Memphis Maniacs
Grenswerk, Venlo
21:15
Frank Blueka
Grote Kerkhof, Deventer
20:00
Derivation
Haags Pop Centrum, Den Haag
21:00
The Mysterons
Hedon, Zwolle
21:00
Traumahelikopter
Hedon, Zwolle
20:00
Lucky Fonz III - Superlekker
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Welkom bij de Fresku Show
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
Glow Met Bokoesam, Yung Nnelg + Meer
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Michiel Stekelenburg
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
The Mad Baron
Little Devil, Tilburg
21:00
Colin Blunstone
Luxor Live, Arnhem
20:00
Thaïti
Luxor Live, Arnhem
Blossoms
Melkweg, Amsterdam
23:00
Anbu Nevlo
Merleyn, Nijmegen
20:30
Boris
Metropool, Hengelo
20:30
Hovius plays Radiohead
Metropool, Hengelo
Bizkit Park / Fleddy Melculy / Goe Vur In Den Otto / Team Wasted
Mezz, Breda
20:00
Stephen Fearing
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
22:00
LIVE: MK’s Marvellous Medicine (NO)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Dynamite Blues Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Bettie Serveert
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Pink Project
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Sugaray Rayford Blues Band / Mike Zito / Albert Castiglia
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
The People Arise
Oefenbunker, Landgraaf
21:00
Abba Gold
P60, Amstelveen
20:30
Lukewarm Ocean / Mexican Surf
Paard, Den Haag
23:45
Zwarte Koffie
Paradiso, Amsterdam
20:00
Theatre Forever
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Parktheater, Eindhoven
20:00
Rob Acda Award
Patronaat, Haarlem
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podium Reimerswaal, Rilland
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Posttheater, Arnhem
20:00
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Rietveld Theater, Delft
21:00
Lenny Kravitz Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:00
The Dutch Eagles
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Mini & Maxi
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Dorine Wiersma
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Joep Beving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Ogterop, Meppel
21:00
St. Tropez + Bartek
So What!, Gouda
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Spant!, Bussum
Eef van Breen - Chapman
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Jeroen van der Boom
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
LOS - VAST
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
The Bootleg Sixties
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Thomas Azier
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater aan de Schie, Schiedam
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
Theater De Cirkel, Heemskerk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Kom, Nieuwegein
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Leest, Waalwijk
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Yuri Honing
Theater de Schalm, Veldhoven
Kommil Foo - Schoft
Theater de Schalm, Veldhoven
Jochen Otten
Theater de Stoep, Spijkenisse
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater De Verwachting, Ritthem
Daniel Lohues - Moi
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Roos Blufpand - Hoe Dan
Theater Idea, Soest
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Collin Hoeve
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
Klezmatics
Tolhuistuin, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
van Beresteyn, Veendam
21:00
VanderLinde
Vera, Groningen
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Oldenosborn - #Life
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Revel In Flesh / Caedere / Rotten Casket
Willemeen, Arnhem
21:00
Baking Buddha / Sealow
Winston, Amsterdam
zaterdag 04 februari 2017
19:00
Chelsea Grin
013, Tilburg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Agnietenhof, Tiel
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Harry Sacksioni
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jett Rebel
Ahoy, Rotterdam
20:00
Yuri Honing
AINSI, Maastricht
22:00
Grenadeers
Altstadt, Eindhoven
20:00
Brutus
Ancienne Belgique (AB), Brussel
22:00
Temporary Roads
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
Colin Blunstone
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Tango Argentina - Walton/Van Duinen
Boerderij Kamps, Rolde
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
BREStheater, Brielle
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp