Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Grenswerk
Venlo
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
De Piek
Vlissingen
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Munttheater
Weert
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Klooster
Woerden
21:30
De Flux
Zaandam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Comedy Cafe
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Kavka
Antwerpen
De Roma
Antwerpen
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:00
Luxor Live
Arnhem
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
16:00
Theater Dina
Dedemsvaart
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:00
Iduna
Drachten
20:15
Cultura
Ede
17:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
NEST
Gent
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
15:30
Cacaofabriek
Helmond
16:00
Vorstin
Hilversum
15:00
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Muziekgieterij
Maastricht
Doornroosje
Nijmegen
15:30
Groene Engel
Oss
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
21:00
Grounds
Rotterdam
16:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
16:00
Baroeg
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
Paradox
Tilburg
20:00
013
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
15:00
De Bosuil
Weert
12:00
Munttheater
Weert
16:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
De Knoet
Aarschot
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Cultura
Ede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Trix
Antwerpen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Effenaar
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Bootstraat
Hasselt
Dorpshuis Heerde
Heerde
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Agnietenhof
Tiel
20:30
dB's
Utrecht
20:00
Munttheater
Weert
12:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
zaterdag 03 februari 2018
20:00
Blind Ego / Lesoir
Grenswerk, Venlo
21:00
The Doors in Concert
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
De Hobbyisten
De Piek, Vlissingen
20:00
The Explosion Rockets
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Munttheater, Weert
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Lebbis - De Bovengrens
Het Klooster, Woerden
21:30
Lilian Vieira Grupo
De Flux, Zaandam
20:00
De Raad van Toezicht / Marutyri
Boerderij, Zoetermeer
zondag 04 februari 2018
20:15
Inon Barnatan
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:00
KRUPA & the Genes
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Joe Henry
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Carmen Consoli
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Broederliefde
Melkweg, Amsterdam
Other Futures
Melkweg, Amsterdam
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
Jeroen Zijlstra - Waterman
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Meat Wave
Kavka, Antwerpen
The Bootleg Beatles
De Roma, Antwerpen
16:15
February Moon
Gigant, Apeldoorn
16:00
Otis Gibbs
Luxor Live, Arnhem
17:30
Kristina Fuchs - Linden
Beauforthuis, Austerlitz
14:00
Matinee: Robsjop
PlusEtage, Baarle-Nassau
16:00
Frank Blueka
Theater Dina, Dedemsvaart
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:00
Massada
Iduna, Drachten
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Cultura, Ede
17:30
Matchbox
Café Wilhelmina, Eindhoven
15:00
Elisabeth daniel
PopEi, Eindhoven
14:15
Academy of St Martin in the Fields & Arthur & Lucas Jussen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:15
VOF de Kunst (4+): Vanaf hier nog vijf kwartier!
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:15
Beth & Flo / Claudette Verhulst / Elsbet Remijn
D' Engelenburgh, Fijnaart
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Pale Waves
NEST, Gent
20:00
Magnapop
Nieuwe Nor, Heerlen
15:30
Greasy Tree
Cacaofabriek, Helmond
16:00
Americana Rising 2018
Vorstin, Hilversum
15:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Blind Ego / Lesoir
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
John Judkins / Scott Kelly
Gebr. De Nobel, Leiden
Mother's Finest
Muziekgieterij, Maastricht
Jake Bugg
Doornroosje, Nijmegen
15:30
Sunday Sessions: Sven Guelen & friends in Groene Engel
Groene Engel, Oss
18:00
Bandeville
Den Heilige Cornelius, Roermond
21:00
David Ramirez
Grounds, Rotterdam
16:00
Woiski vs. Woiski van Orkater
Theater Zuidplein, Rotterdam
16:00
Comaniac / Dr. Living Dead / Razend / Rezet
Baroeg, Rotterdam
Danny Vera
Theater Walhalla, Rotterdam
15:30
Brooks Williams
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
Sarah-Jane
Paradox, Tilburg
20:00
Suzan & Freek
013, Tilburg
19:00
Anvil
Little Devil, Tilburg
20:30
Charlie Parr
EKKO, Utrecht
20:15
Amparanoia
De Helling, Utrecht
15:00
King King
De Bosuil, Weert
12:00
Matangi Kwartet
Munttheater, Weert
16:00
Billie - Lady Sings the Blues
Schouwburg Odeon, Zwolle
maandag 05 februari 2018
20:00
Otis Gibbs
De Knoet, Aarschot
Sarah-Jane
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
22:00
Sextile
Paradiso, Amsterdam
20:30
Mandolin Orange
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
SYML
Paradiso, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Meervaart, Amsterdam
19:30
Picture This
Melkweg, Amsterdam
Ntjam Rosie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Belle and Sebastian
De Roma, Antwerpen
19:30
The Menzingers
Trix, Antwerpen
20:00
Joe Henry
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Ali B - Koorts
Cultura, Ede
20:15
Academy of St Martin in the Fields & Arthur en Lucas Jussen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Bootleg Beatles
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
20:00
In Aetherium / Lucifericon / Soulburn
Baroeg, Rotterdam
dinsdag 06 februari 2018
20:30
Otis Gibbs
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
22:00
Gus Dapperton
Paradiso, Amsterdam
20:00
Illa J
Melkweg, Amsterdam
20:00
Peach Pit
Paradiso, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Hollywood Undead
Trix, Antwerpen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Galantis
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Accept
Effenaar, Eindhoven
20:00
Percossa - BAM!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Morgan Heritage
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Nick & Simon
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Magnapop
Bootstraat, Hasselt
Pieter Derks - Spot
Dorpshuis Heerde, Heerde
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Zonder verdoving
Leidse Schouwburg, Leiden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Op Sterk Water - Hotel
Theater De Lievekamp, Oss
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
20:30
DBUK
dB's, Utrecht
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Munttheater, Weert
woensdag 07 februari 2018
12:30
Lunchconcert: Lotus Klinkspoor
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Johan Goossens - Vlam
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
TAQA Theater De Vest, Alkmaar