Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
12:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
De Maaspoort
Venlo
EKKO
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
21:00
Cul de Sac
Tilburg
013
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Sneek
Sneek
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Grounds
Rotterdam
20:00
De Singer
Rijkevorsel
20:15
Veluvine
Nunspeet
Theater Zinin
Nijverdal
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
Café The Pocket
Katwijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Harderwijk
Harderwijk
C.C. 't Vondel
Halle
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
22:00
Vera
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Vooruit
Gent
Theater Concordia
Enschede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Altstadt
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
C.C. Westrand
Dilbeek
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
22:15
Paradiso
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
The Cave
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
Het Klooster
Woerden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
C.C Warenar
Wassenaar
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:30
De Helling
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
dB's
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
De Zwaan
Uitgeest
19:00
Little Devil
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
V11
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
P3
Purmerend
woensdag 07 februari 2018
19:30
Maleek Berry
Melkweg, Amsterdam
19:30
Josh Kelley
Melkweg, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Percossa - BAM!
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
12:30
Lunchconcert: Lotus Klinkspoor
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Johan Goossens - Vlam
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 08 februari 2018
20:00
Stef Bos - Kern
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Rash
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
Het Klooster, Woerden
20:15
Nick & Simon
Junushoff Theater, Wageningen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Leest, Waalwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Maaspoort, Venlo
Aestrid (uitgesteld)
EKKO, Utrecht
20:30
Morgan Heritage
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Harry Sacksioni
TivoliVredenburg, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
21:00
Boo!
Cul de Sac, Tilburg
Nile + Terrorizer + Art of Deception
013, Tilburg
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Johan Goossens - Vlam
Theater Sneek, Sneek
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Hiphop Café
Grounds, Rotterdam
20:00
Magnapop
De Singer, Rijkevorsel
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Veluvine, Nunspeet
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zinin, Nijverdal
Lee Fields & The Expressions
Doornroosje, Nijmegen
The Kik - Hertaalt
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Herman Brood Academie on Tour
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Beethoven @ Neushoorn: Symfonie nr. 5 door het NNO
Neushoorn, Leeuwarden
Herman van Veen
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
The Scientists
Café The Pocket, Katwijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Spot
Theater Harderwijk, Harderwijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. 't Vondel, Halle
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
22:00
Carlton Melton
Vera, Groningen
Richard Groenendijk - Om alles
Goudse Schouwburg, Gouda
Triggerfinger
Vooruit, Gent
Marco Lopes - Moedt
Theater Concordia, Enschede
20:15
De Nederlandse Bachvereniging
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Kings Of Schrobbeler
Altstadt, Eindhoven
René van Meurs - Ik beloof niks
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
20:15
Sanne Franssen en Christian van Eijkelenburg - De Fransse Eijkel
Cultura, Ede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Frank Boeijen
C.C. Westrand, Dilbeek
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Zonder verdoving
Diligentia, Den Haag
20:00
Johnny Dowd & Melle de Boer
Paard, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Nils Frahm
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Otis Gibbs
C.C. Breughelzaal, Bree
Danny Vera
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Lebbis - De Bovengrens
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schaffelaartheater, Barneveld
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
22:15
The Dubbeez
Paradiso, Amsterdam
20:30
André Manuel - De Onzen
Meervaart, Amsterdam
New Deadline
The Cave, Amsterdam
20:00
Benjamin Fro
Paradiso, Amsterdam
20:00
Galantis
Paradiso, Amsterdam
Escape the Fate
Melkweg, Amsterdam
18:30
Coasts / The Hunna
Melkweg, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
155 / Artvark Saxophone Quartet / Binkbeats - Pulse
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Goeiemiddag! / Man Up! / `t Vlaggenschip
P60, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Flint, Amersfoort
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Green Lizard
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
vrijdag 09 februari 2018
20:00
Famke Louise & Bokoesam
Hedon, Zwolle
20:30
Tony Hadley (ex-Spandau Ballet)
Boerderij, Zoetermeer
Pieter Derks - Spot
Figi Theater, Zeist
Sarah-Jane
Het Klooster, Woerden
Leon van der Zanden - Kameleon
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Roué Verveer - Heppie de Peppie
C.C Warenar, Wassenaar
The Kik - Hertaalt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:30
Yung Internet
De Helling, Utrecht
21:00
Willy Vlautin plays Richmond Fontaine and The Delines
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
MONDAYS#5: Ulrika Spacek e.a.
EKKO, Utrecht
Green Lizard
dB's, Utrecht
20:00
Pinutz
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Piepschuim
De Zwaan, Uitgeest
19:00
Facelifter
Little Devil, Tilburg
Sanne Wallis de Vries - Gut
Agnietenhof, Tiel
Karin Bloemen - Volle Bloei
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Nick & Simon
De Meenthe, Steenwijk
Kirsten van Teijn - Zalf
De Meenthe, Steenwijk
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Dichter
V11, Rotterdam
20:30
Lee Fields & The Expressions
BIRD, Rotterdam
20:00
Bullfrog Taste Express
P3, Purmerend