Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
Roepaen
Ottersum
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:45
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
AFAS Live
Amsterdam
CineCity
Vlissingen
20:15
Hedon
Zwolle
21:00
So What!
Gouda
Paradiso
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
De Peppel
Zeist
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
19:30
De Helling
Utrecht
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater Grenedeer
Gronsveld
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Energiehuis
Dordrecht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
C.C. De Lijsterbes
Kraainem
Theater De Veste
Delft
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Paard
Den Haag
15:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
20:00
Willemeen
Arnhem
15:30
Concerto
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Theater Harderwijk
Harderwijk
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Sint Jansbrug
Delft
De Bogaard
Sint-Truiden
20:00
Little Devil
Tilburg
Patronaat
Haarlem
20:00
J.C. Crossroads
Kaatsheuvel
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Brigant
Arnhem
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Bitterzoet
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Muze
Noordwijk
Theater de Kimme
Zuidlaren
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
23:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
AFAS Live
Amsterdam
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Duycker
Hoofddorp
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Artishock
Soest
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Paard
Den Haag
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
16:00
Cultuurhuis de Paulus
Oegstgeest
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Het Musiater
Zevenaar
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Meester
Almere
21:00
EKKO
Utrecht
20:15
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Koningshof
Maassluis
20:00
Korzo
Den Haag
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Pier 15
Breda
21:00
De Bosuil
Weert
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
De Flux
Zaandam
vrijdag 17 februari 2017
Pater Moeskroen - Fiesta!
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Kennemer Theater, Beverwijk
Paul de Munnik
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
Paul Simon Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Kolk, Assen
René van Meurs - Even goede vrienden
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
19:00
Rob Skiba
Melkweg, Amsterdam
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Soul Live
Paradiso, Amsterdam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:45
Tangarine
De Molenberg, Delfzijl
20:30
The Bootleg Beatles
Boerderij, Zoetermeer
The Bootleg Sixties
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
The Chainsmokers
AFAS Live, Amsterdam
The Dutch Eagles
CineCity, Vlissingen
20:15
The Fortunate Sons - CCR Tribute
Hedon, Zwolle
21:00
The Great Communicators + Ask
So What!, Gouda
The Mahones
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Meteors
Altstadt, Eindhoven
21:00
The Music of Jamiroquai
North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:00
The Mysterons
Merleyn, Nijmegen
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
The Toy Dolls
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
The Wonder Stuff
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
The Wounded
Vera, Groningen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Tokoloko Met O.a. Certain Animals, Bone-Yard + Deathroll E.a.
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Toontje Lager
De Peppel, Zeist
20:30
Traumahelikopter
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Two Door Cinema Club
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
19:30
verborgenBende
De Helling, Utrecht
20:30
Vezpa - Een muzikale reis door de jaren 50 en 60
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater de Mythe, Goes
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Grenedeer, Gronsveld
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Energiehuis, Dordrecht
20:00
Wende Snijders
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
William Boeva - Reset
C.C. De Lijsterbes, Kraainem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Veste, Delft
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
S.C.C. De Ruchte, Someren
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Yuri Honing
Junushoff Theater, Wageningen
zaterdag 18 februari 2017
20:30
Alcuna Wilds / Convoy
Paard, Den Haag
15:00
All the King's Daughters
Tuinhuis van Charlotte, Breda
20:00
Almanac / Gloryful / Lichtgestalt
Willemeen, Arnhem
15:30
Amarizsi
Concerto, Amsterdam
20:15
André Manuel - De Onzen
Flint, Amersfoort
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De Kleine Willem, Enschede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Harderwijk, Harderwijk
Avenged Sevenfold
Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
Bariista
Sint Jansbrug, Delft
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
De Bogaard, Sint-Truiden
20:00
Biermoet
Little Devil, Tilburg
Bløf
Patronaat, Haarlem
20:00
Bon Scotch
J.C. Crossroads, Kaatsheuvel
20:15
Brad Mehldau Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
By Brute Force / Meadows / PartyCanon
Brigant, Arnhem
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Cass McCombs
Bitterzoet, Amsterdam
Chris Silos - Pierewaaien
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - De Afterparty
De Muze, Noordwijk
Daniel Lohues - Moi
Theater de Kimme, Zuidlaren
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
23:00
De Kraaien
De Zwarte Ruiter, Den Haag
De Partizanen - Welkom in Partizanië
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Staat
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Delius/Kaufmann/Manderscheid/Blume
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
DICE
TivoliVredenburg, Utrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
DJ Daan / EZG / Steen
Duycker, Hoofddorp
22:00
Dool / Ggu:ll
Merleyn, Nijmegen
21:00
Efraim Trujillo / Franz von Chossy / Michiel Stekelenburg Quartet / Pa
Artishock, Soest
20:15
Enge Buren - Ruk!
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Fransche School Culemborg, Culemborg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Ferocious Dog
Paard, Den Haag
20:00
Frank Boeijen
Scheldetheater, Terneuzen
16:00
Frank McComb
Cultuurhuis de Paulus, Oegstgeest
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Fuse
Het Musiater, Zevenaar
Gare Du Nord
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
George Baker / Reservoir Dogs Band
De Meester, Almere
21:00
Grant-Lee Phillips
EKKO, Utrecht
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Harry Sacksioni
Koningshof, Maassluis
20:00
HEXA
Korzo, Den Haag
21:00
Identikit
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Iguana Death Cult
Pier 15, Breda
21:00
Isn't She Lovely - a tribute to Stevie Wonder
De Bosuil, Weert
20:30
Jacky Terrasson / Stéphane Belmondo Trio
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Werftheater, Utrecht
20:00
JeBroer - ELF11 Albumtour 2017
De Flux, Zaandam