Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Velinx
Tongeren
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
17:00
LOLA050
Groningen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Gashouder
Dedemsvaart
De Muze
Noordwijk
Patronaat
Haarlem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Bibelot
Dordrecht
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
23:00
Maloe Melo
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Vera
Groningen
Huize Spoorloos
Emmen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
21:00
De Spot
Middelburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
HAL60
Roelofarendsveen
19:00
Baroeg
Rotterdam
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
21:00
Patronaat
Haarlem
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Manifesto
Hoorn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Metropool
Hengelo
21:00
Corneel
Lelystad
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
14:00
Paradiso
Amsterdam
14:30
Cultureel centrum Kerk Sint Maartensbrug
Sint Maartensbrug
14:30
Oude Luxor Theater
Rotterdam
11:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podium Victorie
Alkmaar
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
16:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
De Groene Zwaan
De Rijp
C.C. Lokeren
Lokeren
Rotown
Rotterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
14:00
De Amer
Amen
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
14:30
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Bitterzoet
Amsterdam
zaterdag 10 februari 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Velinx, Tongeren
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Jasper Blom Quartet / Nils Wogram
Bimhuis, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jodymoon - All is Waiting
Podium onder de toren, Grootschermer
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Diligentia, Den Haag
20:30
Johnny Dowd / Melle de Boer
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theaterhotel Almelo, Almelo
17:00
Jungleproof en Matamoska
LOLA050, Groningen
20:30
Khruangbin
Bitterzoet, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Gashouder, Dedemsvaart
Lebbis - De Bovengrens
De Muze, Noordwijk
Lee Fields & The Expressions
Patronaat, Haarlem
20:30
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
Boerderij, Zoetermeer
Maan
Bibelot, Dordrecht
20:00
Magnapop
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
23:00
Meryn Bevelander Band
Maloe Melo, Amsterdam
20:00
Mother's Finest
Burgerweeshuis, Deventer
Mr Scruff
Vera, Groningen
New Deadline
Huize Spoorloos, Emmen
20:00
Nick & Simon
De Nieuwe Kolk, Assen
21:00
Nils Petter Molvaer
De Spot, Middelburg
Ntjam Rosie
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Op Sterk Water - Hotel
HAL60, Roelofarendsveen
19:00
Pass The Blunt with Tede & Sitek
Baroeg, Rotterdam
Physical Graffiti
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Piepschuim
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Prince Tribute Band
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:00
Rapalje
De Peppel, Zeist
20:00
RCO Club Night
Sugar Factory, Amsterdam
Rebel Society invites Famke Louise
Bibelot, Dordrecht
21:00
Reggae Movement 10 yrs: Tribute to Bob Marley by Friction
Patronaat, Haarlem
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Klooster, Woerden
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Ruben Hoeke Band / Sjako!
Manifesto, Hoorn
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Aan de Slinger, Houten
Soundos - Niets te verliezen
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:15
Stef Bos - Kern
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Suzan & Freek
Metropool, Hengelo
21:00
The Bootleg Beatles
Corneel, Lelystad
22:00
The Dubbeez
Merleyn, Nijmegen
20:30
The Kik - The Kik Hertaalt
Meervaart, Amsterdam
20:00
The Overslept
Simplon, Groningen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Wilminktheater, Enschede
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Tjens Matic
Melkweg, Amsterdam
21:00
Tony Hadley
Vorstin, Hilversum
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
William Boeva - Reset
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Winter Wooferland
Paradiso, Amsterdam
zondag 11 februari 2018
19:30
$uicideboy$
Melkweg, Amsterdam
14:00
30x20 Minuten Festival
Paradiso, Amsterdam
14:30
Dark Rosie
Cultureel centrum Kerk Sint Maartensbrug, Sint Maartensbrug
14:30
Dirk Scheele - Feest!!!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
11:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eefje De Visser
Podium Victorie, Alkmaar
Glen Hansard
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Högni
Cactus Muziekcentrum, Brugge
16:00
House of Rock
Altstadt, Eindhoven
20:00
Jacques Klöters
De Groene Zwaan, De Rijp
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Lokeren, Lokeren
Jen Cloher + Hachiku
Rotown, Rotterdam
16:15
Jesse States & The Undertakers
Gigant, Apeldoorn
20:30
Jhené Aiko
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Juju
Cinetol, Amsterdam
20:15
JW Roy
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Kaia Kater
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Khalid
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Lee Bains III & The Glory Fires
Metropool, Hengelo
20:00
Lee Fields & The Expressions
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Lust For Youth
Melkweg, Amsterdam
22:00
Maria Taylor
Paradiso, Amsterdam
20:15
Matthew Mole & Opposite The Other
TivoliVredenburg, Utrecht
14:00
Otis Gibbs
De Amer, Amen
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
20:30
Slægt / Venenum
Vera, Groningen
14:30
The Dame
Boerderij, Zoetermeer
19:30
The Damned and Dirty
Patronaat, Haarlem
20:00
Vandenberg's Moonkings
Cacaofabriek, Helmond
maandag 12 februari 2018
20:00
Dropkick Murphys / Flogging Molly
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Highly Suspect
Melkweg, Amsterdam
21:30
Las Robertas
Vera, Groningen
20:00
Levante
Sugar Factory, Amsterdam
Lina Tullgren
Paradiso, Amsterdam
19:30
PartyNextDoor
Melkweg, Amsterdam
The Bootleg Beatles
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 13 februari 2018
Ali B - Koorts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Avishai Cohen
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Boner Petit / Das bisschen Totschlag
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Daniel Caesar
Melkweg, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ezra Furman
Bitterzoet, Amsterdam