Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Munttheater
Weert
Theater De Storm
Winterswijk
Het Klooster
Woerden
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
De Amer
Amen
22:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
23:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Willemeen
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
20:45
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Energiehuis
Dordrecht
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Cultura
Ede
21:00
Altstadt
Eindhoven
Stroomhuis
Eindhoven
Atak
Enschede
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
So What!
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Simplon
Groningen
20:30
Vera
Groningen
Theater Grenedeer
Gronsveld
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Podium heino
Heino
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:30
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. De Lijsterbes
Kraainem
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Xinix
Nieuwendijk
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Groene Engel
Oss
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
donderdag 16 februari 2017
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater De Leest, Waalwijk
The Dutch Eagles
Munttheater, Weert
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Storm, Winterswijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
Het Klooster, Woerden
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Zaantheater, Zaandam
20:30
Traffic Jam
Boerderij, Zoetermeer
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 17 februari 2017
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Daniel Meade
De Amer, Amen
22:00
Bettie Serveert
Fluor, Amersfoort
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Francisca & Friends / Swing & Tell
P60, Amstelveen
20:00
I'm a Soulman - Steffen Morrison, Joy Wielkens, Michael Varekamp e.a.
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
23:00
Egoless / Gantz / Loefah
Melkweg, Amsterdam
21:00
Bomba Roja / Fabrik Royale
Winston, Amsterdam
21:00
The Music of Jamiroquai
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
The Wonder Stuff
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Soul Live
Paradiso, Amsterdam
The Mahones
Paradiso, Amsterdam
Iguana Death Cult
Bitterzoet, Amsterdam
The Chainsmokers
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Che Sudaka
Melkweg, Amsterdam
19:00
Rob Skiba
Melkweg, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Bark (metal) / Bliksem / Distillator
Trix, Antwerpen
20:00
Cornered / Lifelong / Aggravation / No Gods No Masters
Willemeen, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Posttheater, Arnhem
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Kolk, Assen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
Joana Serrat in Mezz Breda
Mezz, Breda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
20:00
Two Door Cinema Club
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Veste, Delft
20:45
Tangarine
De Molenberg, Delfzijl
Jochen Otten
Diligentia, Den Haag
20:30
Imperial State Electric
Burgerweeshuis, Deventer
Paul de Munnik
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
Theater De Omval, Diemen
20:00
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Energiehuis, Dordrecht
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Schouwburg de Lawei, Drachten
Pater Moeskroen - Fiesta!
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Op Sterk Water - het Wonderbaarlijke improvisatieavontuur
Cultura, Ede
21:00
The Meteors
Altstadt, Eindhoven
Lookapony
Stroomhuis, Eindhoven
Fleddy Melculy
Atak, Enschede
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater de Mythe, Goes
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
The Great Communicators + Ask
So What!, Gouda
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
JeBroer
Simplon, Groningen
20:30
The Wounded
Vera, Groningen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Grenedeer, Gronsveld
20:30
Hans Vandenburg / Robert Jan Stips / Thijs van Leer
Patronaat, Haarlem
20:30
Memphis Maniacs
Patronaat, Haarlem
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Matt Winson
Patronaat, Haarlem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
De Vieze Ma3seb Tour: Hef / Jermaine Niffer / Josylvio / Zack Ink
Nieuwe Nor, Heerlen
Kirsten van Teijn - Zalf
Podium heino, Heino
20:15
Frank Boeijen
Theater 't Speelhuis, Helmond
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Almanac
Duycker, Hoofddorp
20:15
André Manuel - De Onzen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:30
Ferocious Dog
Manifesto, Hoorn
O'G3NE
Schouwburg Het Park, Hoorn
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Schouwburg Het Park, Hoorn
William Boeva - Reset
C.C. De Lijsterbes, Kraainem
20:30
Traumahelikopter
Oefenbunker, Landgraaf
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Everyday People & Guests
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
HBA on tour
Gebr. De Nobel, Leiden
The Toy Dolls
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Wende Snijders
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
The Bootleg Sixties
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Martyn Joseph
Xinix, Nieuwendijk
23:00
Edu Imbernon / Oliver Weiter / Recondite
Doornroosje, Nijmegen
22:00
The Mysterons
Merleyn, Nijmegen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
S.C.C. De Enck, Oirschot
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
JW Roy & Band
Groene Engel, Oss
21:00
Paul Simon Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
Luke Winslow King
Rotown, Rotterdam
21:00
Los Paja Brava (albumpresentatie)
Grounds, Rotterdam
21:00
Nadia Reid
V11, Rotterdam
20:30
Estafest
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Jaskelis / WatWatIs
BIRD, Rotterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Helstar
Baroeg, Rotterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam