Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
16:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Zalencentrum Hingstman
Zeijen
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Parkroad Cafe
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Mezz
Breda
Trix
Antwerpen
De Roma
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Rotown
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Posttheater
Arnhem
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Zaantheater
Zaandam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
ACU
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater aan de Schie
Schiedam
22:00
BIRD
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Harmonie
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
Metropool
Hengelo
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Wilminktheater
Enschede
Altstadt
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
13:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Statenzaal
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Het Klooster
Woerden
Theater De Leest
Waalwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
EKKO
Utrecht
Hofman
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
zondag 19 februari 2017
15:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
Oerkroeg Schiller, Aalten
16:00
Ferocious Dog
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
maandag 20 februari 2017
King of the World
Zalencentrum Hingstman, Zeijen
20:00
O'G3NE
Beatrix Theater, Utrecht
20:15
The Dears
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Speelhuis, Helmond
21:00
Daniel Meade
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
The Dutch
Parkroad Cafe, Den Haag
20:00
Tom Odell
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Cluster
Mezz, Breda
Anthrax
Trix, Antwerpen
TaxiWars
De Roma, Antwerpen
Pixvae
Paradiso, Amsterdam
Bonobo
Paradiso, Amsterdam
20:00
Gabriel Garzón-Montano
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Jason Manns
Melkweg, Amsterdam
20:00
Cymbals Eat Guitars
Paradiso, Amsterdam
19:30
Batobe
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Suzan & Freek
Melkweg, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
dinsdag 21 februari 2017
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lizz Wright
TivoliVredenburg, Utrecht
Declan McKenna
Rotown, Rotterdam
Lucky Chops
Annabel, Rotterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Witte Theater, IJmuiden
20:00
FABELHAFT
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
TaxiWars
Patronaat, Haarlem
20:30
Raw Bar Collective
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Bonobo
De Oosterpoort, Groningen
Daniël Arends - De Afterparty
Wilminktheater, Enschede
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
The Chainsmokers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Sanne Wallis de Vries - Gut
Posttheater, Arnhem
Cosmonauts
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Martin Garrix
Paradiso, Amsterdam
20:00
ELLA
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Tim Darcy
Paradiso, Amsterdam
Matthew and the Atlas
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Mic Lowry
Melkweg, Amsterdam
Trivium
Melkweg, Amsterdam
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Daniel Meade
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
woensdag 22 februari 2017
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Zaantheater, Zaandam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Hockey Dad
ACU, Utrecht
20:15
Moya Brennan
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bonobo
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Agnietenhof, Tiel
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater Sneek, Sneek
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater aan de Schie, Schiedam
22:00
Kim Hoorweg, Jens Dreijer, Nick Croes & Ferry Lagendijk
BIRD, Rotterdam
21:00
Cosmonauts
V11, Rotterdam
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Theater De Willem, Papendrecht
22:00
JP Harris & Chance McCoy
Merleyn, Nijmegen
Klangstof
Doornroosje, Nijmegen
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de Lach
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Gooiland, Hilversum
Lucky Chops
Metropool, Hengelo
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - De Afterparty
Wilminktheater, Enschede
Declan McKenna
Altstadt, Eindhoven
20:00
Wende Snijders
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Gharib
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Veste, Delft
Daniel Lohues - Moi
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Spant!, Bussum
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Spant!, Bussum
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Herman Brood Academie on Tour
Paradiso, Amsterdam
20:00
ELLA
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Tom Walker
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Chuck Prophet
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Lisa Mitchell
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Foxygen
Paradiso, Amsterdam
19:30
Jacob Whitesides
Melkweg, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
13:30
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 23 februari 2017
20:15
Zwols Songwriters Gilde Presenteert Paulusma
Statenzaal, Zwolle
20:00
O'G3NE
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Het Klooster, Woerden
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater De Leest, Waalwijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Matthew and the Atlas
EKKO, Utrecht
Matt Winson
Hofman, Utrecht
20:00
The Orwells
De Helling, Utrecht
20:00
JP Harris & Chance McCoy (Old Crow Medicine Show)
TivoliVredenburg, Utrecht
André Manuel - De Onzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht