Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Pas
Heesch
Concertgebouw
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
21:30
Simplon
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
De Regentenkamer
Den Haag
Theater de Kappen
Haaksbergen
Doornroosje
Nijmegen
Toomler Theater
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Patronaat
Haarlem
18:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Zwerver
Oostende
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Idea
Soest
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Het Depot
Leuven
21:15
EKKO
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
013
Tilburg
21:00
Simplon
Groningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Vorstin
Hilversum
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
Theater Concordia
Enschede
20:30
Melkweg
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
The Dirty Rabbit
Antwerpen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
De Spot
Middelburg
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Kavka
Antwerpen
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Het Klooster
Woerden
Podium Reimerswaal
Rilland
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
De Pul
Uden
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
EKKO
Utrecht
20:30
Mezz
Breda
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Diligentia
Den Haag
Bibelot
Dordrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Klomp Ovezande
Ovezande
Mezz
Breda
Baroeg
Rotterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
Martiniplaza
Groningen
20:30
De Spot
Middelburg
Altstadt
Eindhoven
23:30
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
dB's
Utrecht
Theater in de Steeg
Den Haag
14:00
Plato
Leiden
20:00
De Roma
Antwerpen
20:15
C.C. Merksem
Merksem
donderdag 22 februari 2018
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Pas, Heesch
Randy Newman
Concertgebouw, Amsterdam
19:30
Raise the Ace
Paard, Den Haag
21:00
Poppy Ackroyd
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Plays Atlantic Records
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Theater 't Speelhuis, Helmond
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Percossa - BAM!
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Nick & Simon
Theater de Kampanje, Den Helder
21:30
Mulu / Oes
Simplon, Groningen
20:15
Matangi Kwartet
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marco Lopes - Moedt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Leon van der Zanden - Kameleon
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Kjetil Mulelid Trio
De Regentenkamer, Den Haag
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Kappen, Haaksbergen
Kensington
Doornroosje, Nijmegen
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Bussel, Oosterhout
JW Roy
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Jacqueline Govaert
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Jacobs Ladder
Patronaat, Haarlem
18:30
Indiestadt
Paradiso, Amsterdam
20:00
Hypergoods / Lisa Nora / Loose Air
Sugar Factory, Amsterdam
Herman van Veen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Her's
De Zwerver, Oostende
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Gidge
TivoliVredenburg, Utrecht
Fuad Hassen - Held
Theater Idea, Soest
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Fleddy Melculy
Het Depot, Leuven
21:15
Fire!
EKKO, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
De Muze, Noordwijk
20:00
Ernst Jansz
TivoliVredenburg, Utrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Veste, Delft
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
De Kift
013, Tilburg
21:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Simplon, Groningen
Dayna Kurtz
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Danny Vera
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:30
Comedy Night @ De Kleine Willem
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Catfish
Paard, Den Haag
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Concordia, Enschede
20:30
Buying the Band
Melkweg, Amsterdam
Billie - Lady Sings the Blues
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Bilal
The Dirty Rabbit, Antwerpen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
BEAUX
De Spot, Middelburg
21:00
Barbagallo
Luxor Live, Arnhem
20:15
Aynur - Muziekgebouw Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
As It Is
Kavka, Antwerpen
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater de Speeldoos, Baarn
21:00
Aidan / Gildor / Glenn Foreman / Harold K / Rose Marin
't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
Afterpartees
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Afterpartees
Effenaar, Eindhoven
20:00
Adam & The Relevants / Frank / Yip Roc
dB's, Utrecht
20:00
3J'S
Paard, Den Haag
20:15
3J'S
TivoliVredenburg, Utrecht
155 / Artvark / Binkbeats Pulse
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
vrijdag 23 februari 2018
20:15
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Het Klooster, Woerden
William Boeva - Reset
Podium Reimerswaal, Rilland
William Boeva - Reset
Luctor et Emergo, Rilland
20:30
White Elephant
De Pul, Uden
Wand
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Vreemde Kostgangers
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Uncloud Festival
EKKO, Utrecht
20:30
Tjens Matic
Mezz, Breda
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Tim Akkerman sings The Boss
Bibelot, Dordrecht
20:00
Them
Little Devil, Tilburg
20:00
The Overslept
De Klomp Ovezande, Ovezande
The Molochs
Mezz, Breda
The Midnight Ghost Train
Baroeg, Rotterdam
20:00
The LSB Experience
Vorstin, Hilversum
The Fortunate Sons
Martiniplaza, Groningen
20:30
The Doors in Concert
De Spot, Middelburg
The Dawn Brothers
Altstadt, Eindhoven
23:30
The Black Madonna
Paradiso, Amsterdam
The Analogues - The White Album
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Suzan & Freek
Podium Victorie, Alkmaar
Stijn Grul
dB's, Utrecht
Stephanie Struijk
Theater in de Steeg, Den Haag
14:00
Stephanie Struijk
Plato, Leiden
20:00
Stef Kamil Carlens
De Roma, Antwerpen
20:15
Stef Bos - Kern
C.C. Merksem, Merksem