Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:00
Patronaat
Haarlem
11:00
Patronaat
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
23:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
P3
Purmerend
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
19:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekcoöperatie
Meppel
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
20:15
Munttheater
Weert
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
Merleyn
Nijmegen
23:45
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
Maassilo
Rotterdam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Hotel Zuiderduin
Egmond aan Zee
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
20:00
Het Bos
Antwerpen
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Groene Engel
Oss
Goudse Schouwburg
Gouda
Gigant
Apeldoorn
20:30
Gelderlandfabriek
Culemborg
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
EKKO
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
21:00
De Spot
Middelburg
De Speeldoos
Vught
De Smeltkroes
Maarheeze
15:00
De Perifeer
Deventer
20:00
De Peppel
Zeist
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterkerk
Zeist
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
De Maaspoort
Venlo
De hoogte
Winsum
20:15
De Helling
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Doelen
Rotterdam
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Chassé Theater
Breda
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
C.C. Het Poorthuis
Peer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Burgerweeshuis
Deventer
14:45
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Biebob
Vosselaar
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
20:00
AFAS Live
Amsterdam
14:00
013
Tilburg
14:15
't Ukien
Kampen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Dina
Dedemsvaart
16:00
Theater de Schalm
Veldhoven
15:00
Stadsbrouwhuis
Leiden
21:00
Rotown
Rotterdam
zaterdag 03 maart 2018
14:00
Dirk Scheele
Patronaat, Haarlem
11:00
Dirk Scheele
Patronaat, Haarlem
I Muvrini
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Chris Robinson Brotherhood
Paradiso, Amsterdam
20:00
Avi On Fire / The Howlin'
Paradiso, Amsterdam
20:00
Art of Bridges
Paco Plumtrek, Almelo
23:30
Leroy Joy
Paard, Den Haag
Jools Holland
Paard, Den Haag
Kraantje Pappie
Paard, Den Haag
19:30
Paardcafé: Girls Go BOOM presents: OOO -EP Release + Sale Gosse + FFOO
Paard, Den Haag
20:00
Rhinorino / Stories from Shamehill
P3, Purmerend
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - De Afterparty
Orpheus, Apeldoorn
20:00
¡PENDEJO! & Container
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Kunstbende Friesland Voorronde: DJ
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Mehmet Polat Trio
Muziekpodium DJS, Dordrecht
19:00
Cross-linx (Eindhoven)
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Tim Knol
Muziekcoöperatie, Meppel
22:00
Steeler, a Whole Lotta Led Zeppelin
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Henrik Schwarz / Metropole Orkest
Musis, Arnhem
20:00
Maaike Ouboter
Musis, Arnhem
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Munttheater, Weert
William Boeva - Reset
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Fu Manchu
Metropool, Hengelo
Tricklebolt
Metropool, Hengelo
Carlton Melton
Merleyn, Nijmegen
23:45
Vintage Fangs
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Glorious Sons
Melkweg, Amsterdam
18:30
Bounds of Modesty
Melkweg, Amsterdam
20:30
Prince Tribute Band
Markant Uden, Uden
The Boxer Rebellion
Maassilo, Rotterdam
20:00
Dulfer Plays Blues
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Beukfest
Kompleks, Heerhugowaard
20:30
karsu - Plays Atlantic
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
Symphonic Rock Night Band
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Jan van Besouw, Goirle
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Hotel Zuiderduin, Egmond aan Zee
20:00
The Nits
Hoftheater, Raalte
20:00
Rod Picott
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
20:00
Flying Horseman
Het Bos, Antwerpen
20:00
Ground Control
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Daniel Docherty
Hedon, Zwolle
20:30
Depeche Faux / Depeche Faux (Depeshe Mode Tribute) / Foxlane / Instant
Groene Engel, Oss
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Memphis Maniacs
Gigant, Apeldoorn
20:30
Shakes + Seven
Gelderlandfabriek, Culemborg
Bettie Serveert
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Reggae T Festival
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Fulcotheater, IJsselstein
Kirsten van Teijn - Zalf
Flint, Amersfoort
Eva Crutzen - Opslaan Als
Figi Theater, Zeist
All Tvvins
EKKO, Utrecht
20:00
Fleddy Melculy / Rectum Raiders
Effenaar, Eindhoven
Royal NL
Effenaar, Eindhoven
20:00
Ruben Hoeke
Duycker, Hoofddorp
21:00
Bløf
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
21:00
Chris Potter's Underground
De Spot, Middelburg
Leonie Meijer - Bella Italia
De Speeldoos, Vught
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Smeltkroes, Maarheeze
15:00
Reinis Young
De Perifeer, Deventer
20:00
De Kift
De Peppel, Zeist
Kensington
De Oosterpoort, Groningen
Derek Forbes
De Oosterkerk, Zeist
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Danny Vera
De Nieuwe Kolk, Assen
Martijn Koning - Koning te rijk
De Maaspoort, Venlo
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De hoogte, Winsum
20:15
Robin Borneman
De Helling, Utrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
De Doelen, Rotterdam
21:00
Supertrap
De Bosuil, Weert
20:00
Vokatus
dB's, Utrecht
20:30
Nadja Filtzer
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - De Bovengrens
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Chassé Theater, Breda
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Het Poorthuis, Peer
Richard Groenendijk - Om alles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jacqueline Govaert
Burgerweeshuis, Deventer
14:45
Progdreams Festival
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Mark Wilkinson
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Saxophone Summit
Bimhuis, Amsterdam
Dool
Biebob, Vosselaar
16:00
No Ninja Am I
BHC (Bij Huize Corné), Breda
19:30
No Excuse / Sticky Sweet / Rot van de Dam / Bliss
Baroeg, Rotterdam
20:30
The Nordenians
Amstelkerk, Amsterdam
21:00
Backgammon
Altstadt, Eindhoven
Cameretten - Finalistentournee 2017
Agora Theater Druten, Druten
Stefano Keizers - Erg heel
Agnietenhof, Tiel
20:00
Charles Aznavour
AFAS Live, Amsterdam
14:00
Netherlands Deathfest III
013, Tilburg
14:15
Hippe Gasten
't Ukien, Kampen
zondag 04 maart 2018
20:30
Vök
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Henrik Schwarz / Metropole Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
JW Roy
Theater Dina, Dedemsvaart
16:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Theater de Schalm, Veldhoven
15:00
Trash bluesrockband
Stadsbrouwhuis, Leiden
21:00
All Tvvins
Rotown, Rotterdam