Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Carrousel
Ommen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Kik
Elst
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
Vera
Groningen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Bluescafe
Apeldoorn
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
15:00
Boerderij Kamps
Rolde
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
De Amer
Amen
16:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
De Peppel
Zeist
15:00
De Perifeer
Deventer
20:00
De Roma
Antwerpen
14:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
EKKO
Utrecht
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
14:30
Goudse Schouwburg
Gouda
15:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
19:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
Hofman
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Le Garage Creative Music
Liège
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
16:00
Mezz
Breda
14:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:15
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
15:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Venray
Venray
14:30
Spant!
Bussum
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
21:00
The Waterhole
Amsterdam
15:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Trix
Antwerpen
21:00
V11
Rotterdam
Vorstin
Hilversum
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Cafe Casablanca
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Extase
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
zaterdag 11 maart 2017
20:30
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater Bouwkunde, Deventer
Daniel Lohues - Moi
Theater Carrousel, Ommen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater de Bussel, Oosterhout
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Theater De Kik, Elst
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pater Moeskroen - Fiesta!
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater De Omval, Diemen
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Harry Sacksioni
Theater Zinin, Nijverdal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Caro Emerald
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Donnie
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
45ACIDBABIES
V11, Rotterdam
Blonde Redhead
Vera, Groningen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
George van Houts - Kom Plot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Niki Romijn - BOOM
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:00
Old Man Lizard (UK) / Blood Diamond
Winston, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
World Forum Theater, Den Haag
20:15
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
Zaantheater, Zaandam
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Zuiderstrandtheater, Den Haag
zondag 12 maart 2017
Lukas Graham
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Courtney Marie Andrews
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Sampha
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Chris Bergson Band
Bluescafe, Apeldoorn
16:00
Black Cat Biscuit
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
15:00
Orkest Adorable
Boerderij Kamps, Rolde
20:00
George van Houts - Kom Plot
C.C. 't Gasthoes, Horst
14:15
Hans Muiderman / Robin Ros
D' Engelenburgh, Fijnaart
Phil Bee's Freedom
De Amer, Amen
16:00
Pokahontas - Neil Young acoustic tribute
De Bosuil, Weert
20:00
The Soul of Spanish Harlem
De Kattendans, Bergeijk
Eva Crutzen - Spiritus
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Her Majesty
De Peppel, Zeist
15:00
Anne Bakker / Gonçalo Almeida
De Perifeer, Deventer
20:00
Elvis Costello
De Roma, Antwerpen
14:00
Freek de Jonge - De Peiling
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Bill Laurence
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Sallie Ford
EKKO, Utrecht
19:00
Zig Zags
Gebr. De Nobel, Leiden
14:30
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
Goudse Schouwburg, Gouda
15:00
Prima Donna festival
Grounds, Rotterdam
21:00
July Talk
Hedon, Zwolle
20:00
Bach voor baby's
Hedon, Zwolle
Dayna Kurtz
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
19:00
The Godfathers + Nothing
Het Bolwerk, Sneek
15:00
Jazzbende
Hofman, Utrecht
20:00
Caro Emerald
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
PLASTICZOOMS
Le Garage Creative Music, Liège
Wende Snijders
Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
The Mentors
Little Devil, Tilburg
19:30
Phil Campbell And The Bastard Sons
Melkweg, Amsterdam
16:00
Cloud Cukkoo
Mezz, Breda
14:00
Friejam presenteert: Jazzkia met Saskia Laroo
Neushoorn, Leeuwarden
19:15
Kamil Bednarek
Paard, Den Haag
Methyl Ethel
Paradiso, Amsterdam
20:00
50 jaar Velvet Underground & Nico
Patronaat, Haarlem
15:00
IN2XS + What About Migo + Blue Sundays
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Yuri Honing
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Schouwburg Venray, Venray
14:30
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Spant!, Bussum
20:00
Mirusia Louwerse
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
21:00
SUIT
The Waterhole, Amsterdam
15:00
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Niki Jacobs - Babyconcerten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Avalanche Quartet speelt Leonard Cohen
Theater Walhalla, Rotterdam
LANY
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Michelle David & The Gospel Sessions
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tove Lo
Trix, Antwerpen
21:00
Lenya
V11, Rotterdam
Barrelhouse
Vorstin, Hilversum
maandag 13 maart 2017
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Tokio Hotel
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Jon van Eerd - Harrie let op de kleintjes
Beatrix Theater, Utrecht
Tarja Turunen
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Biggles Big Band
Cafe Casablanca, Amsterdam
20:15
Ross The Boss
De Helling, Utrecht
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Sallie Ford & The Sound Outside
Extase, Tilburg
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pete Doherty
Melkweg, Amsterdam
19:30
LANY
Melkweg, Amsterdam
Busted
Paradiso, Amsterdam
20:00
Craig Gallagher
Paradiso, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Parktheater, Eindhoven
20:00
Violent Magic Orchestra
Patronaat, Haarlem
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Walking On Cars
TivoliVredenburg, Utrecht
Underworld
TivoliVredenburg, Utrecht