Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:45
Duycker
Hoofddorp
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Azotod
De Meern
20:00
Oktoberhallen
Wieze
20:00
Poppodium Volt
Sittard
16:00
Gigant
Apeldoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Paradox
Tilburg
16:00
Concerto
Amsterdam
Corneel
Lelystad
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Bon theater
Medemblik
Martiniplaza
Groningen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
De Bosuil
Weert
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
23:30
Paradiso
Amsterdam
De Spot
Middelburg
De Oosterpoort
Groningen
20:00
C.C. De Werft
Geel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:00
De Pul
Uden
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
15:00
De Perifeer
Deventer
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Hedon
Zwolle
Vorstin
Hilversum
20:15
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Bluescafe
Apeldoorn
16:00
Mezz
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
20:00
De Roma
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
DeLaMar
Amsterdam
14:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
20:00
De Peppel
Zeist
15:00
Poppodium Volt
Sittard
15:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
15:00
Hofman
Utrecht
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
21:00
Hedon
Zwolle
19:15
Paard
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
V11
Rotterdam
AFAS Live
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
15:00
Boerderij Kamps
Rolde
De Amer
Amen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Le Garage Creative Music
Liège
16:00
De Bosuil
Weert
15:00
Grounds
Rotterdam
14:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
The Waterhole
Amsterdam
19:00
Het Bolwerk
Sneek
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Trix
Antwerpen
Leidse Schouwburg
Leiden
14:30
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Cafe Casablanca
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Extase
Tilburg
20:15
Zaantheater
Zaandam
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
zaterdag 11 maart 2017
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:00
Seven Days
Stage Music Cafe, Eindhoven
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:45
Skarnaval
Duycker, Hoofddorp
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Stackhouse
Azotod, De Meern
20:00
Stan Van Samang
Oktoberhallen, Wieze
20:00
Suicide Commando / The Frozen Autumn
Poppodium Volt, Sittard
16:00
SUIT
Gigant, Apeldoorn
20:15
Tangarine
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Tarja Turunen
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Black Marble Selection
Paradox, Tilburg
16:00
The Elementary Penguins
Concerto, Amsterdam
The Kik
Corneel, Lelystad
22:00
The Magical Mystery Band
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Bon theater, Medemblik
Tineke Schouten - T-splitsing
Martiniplaza, Groningen
20:15
Trouble soon be over - Frédérique Spigt e.a.
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
United Voices of Rock
De Bosuil, Weert
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater de Schalm, Veldhoven
23:30
Vangodlos
Paradiso, Amsterdam
Waylon
De Spot, Middelburg
Wende
De Oosterpoort, Groningen
20:00
William Boeva - Reset
C.C. De Werft, Geel
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:00
Wipneus en Pim
De Pul, Uden
20:30
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Zig Zags
Stroomhuis, Eindhoven
zondag 12 maart 2017
20:00
50 jaar Velvet Underground & Nico
Patronaat, Haarlem
15:00
Anne Bakker / Gonçalo Almeida
De Perifeer, Deventer
20:00
Avalanche Quartet speelt Leonard Cohen
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Bach voor baby's
Hedon, Zwolle
Barrelhouse
Vorstin, Hilversum
20:15
Bill Laurence
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Black Cat Biscuit
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:00
Caro Emerald
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Chris Bergson Band
Bluescafe, Apeldoorn
16:00
Cloud Cukkoo
Mezz, Breda
20:00
Courtney Marie Andrews
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Dayna Kurtz
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
20:00
Elvis Costello
De Roma, Antwerpen
Eva Crutzen - Spiritus
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Freek de Jonge - De Peiling
DeLaMar, Amsterdam
14:00
Friejam presenteert: Jazzkia met Saskia Laroo
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
George van Houts - Kom Plot
C.C. 't Gasthoes, Horst
14:15
Hans Muiderman / Robin Ros
D' Engelenburgh, Fijnaart
20:00
Her Majesty
De Peppel, Zeist
15:00
IN2XS + What About Migo + Blue Sundays
Poppodium Volt, Sittard
15:00
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Theater de Voorveghter, Hardenberg
15:00
Jazzbende
Hofman, Utrecht
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
De Kunstgreep, Oostzaan
21:00
July Talk
Hedon, Zwolle
19:15
Kamil Bednarek
Paard, Den Haag
LANY
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Lenya
V11, Rotterdam
Lukas Graham
AFAS Live, Amsterdam
Methyl Ethel
Paradiso, Amsterdam
19:45
Michelle David & The Gospel Sessions
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Mirusia Louwerse
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Niki Jacobs - Babyconcerten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
15:00
Orkest Adorable
Boerderij Kamps, Rolde
Phil Bee's Freedom
De Amer, Amen
19:30
Phil Campbell And The Bastard Sons
Melkweg, Amsterdam
19:30
PLASTICZOOMS
Le Garage Creative Music, Liège
16:00
Pokahontas - Neil Young acoustic tribute
De Bosuil, Weert
15:00
Prima Donna festival
Grounds, Rotterdam
14:30
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Sallie Ford
EKKO, Utrecht
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Sampha
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
SUIT
The Waterhole, Amsterdam
19:00
The Godfathers + Nothing
Het Bolwerk, Sneek
19:00
The Mentors
Little Devil, Tilburg
20:00
The Soul of Spanish Harlem
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Tove Lo
Trix, Antwerpen
Wende Snijders
Leidse Schouwburg, Leiden
14:30
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Spant!, Bussum
20:00
Yuri Honing
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:00
Zig Zags
Gebr. De Nobel, Leiden
maandag 13 maart 2017
21:00
Biggles Big Band
Cafe Casablanca, Amsterdam
Busted
Paradiso, Amsterdam
20:00
Craig Gallagher
Paradiso, Amsterdam
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie let op de kleintjes
Beatrix Theater, Utrecht
19:30
LANY
Melkweg, Amsterdam
Pete Doherty
Melkweg, Amsterdam
20:00
Product Tour
Tolhuistuin, Amsterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Ross The Boss
De Helling, Utrecht
20:00
Sallie Ford & The Sound Outside
Extase, Tilburg
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Zaantheater, Zaandam
Tarja Turunen
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Tokio Hotel
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Underworld
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Violent Magic Orchestra
Patronaat, Haarlem