Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Podium 0113
Goes
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
Hedon
Zwolle
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
De Meester
Almere
ACU
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Cultura
Ede
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Chassé Theater
Breda
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
Todo
Best
Lux
Nijmegen
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:45
Simplon
Groningen
20:45
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
So What!
Gouda
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Vera
Groningen
21:00
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
StudioGonz
Gouda
21:00
De Spot
Middelburg
21:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Parkroad Cafe
Den Haag
23:00
Patronaat
Haarlem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Merksem
Merksem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
ATLAS Theater
Emmen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Martiniplaza
Groningen
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Junushoff Theater
Wageningen
Azotod
De Meern
Orpheus
Apeldoorn
vrijdag 10 maart 2017
20:00
Sweet Soul Friday
Boerderij, Zoetermeer
The Remedy
Podium 0113, Goes
20:00
Clash of the Titans
EKKO, Utrecht
20:00
Chef'Special
Patronaat, Haarlem
Loïs Lane sings Adele
Hedon, Zwolle
20:00
White Boy Wasted + Seventhirty
Willemeen, Arnhem
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Van Horne Pop
De Bosuil, Weert
20:00
TenTemPiés
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Clean Pete
Nijend 24, Anderen
20:00
Robbing Millions
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Blasphemy Night / Laster / Turia
De Meester, Almere
The Royal Engineers
ACU, Utrecht
20:15
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
LOS - VAST
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Gerard Alderliefste
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Zaantheater, Zaandam
20:15
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Cultura, Ede
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Appels met Peren - Niet kiezen, maar delen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Posttheater, Arnhem
20:15
Tangarine
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Discover Berget Lewis
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Mini & Maxi
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Nederlands Kamerkoor
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Dave Hause
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
O'G3NE
De Meerpaal, Dronten
20:15
Tigre Blanco
De Maaspoort, Venlo
20:15
The Doors in Concert
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Het Koninklijk Concertgebouworkest
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Alex Roeka
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Van Dik Hout - Het beste van
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Flip Noorman - Make-up
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Tory Lanez
Paradiso, Amsterdam
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Karsu
BREStheater, Brielle
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater PePijn, Den Haag
20:30
George van Houts - Kom Plot
De Kattendans, Bergeijk
Typhoon - Moro Lobi
Chassé Theater, Breda
20:30
The Grand East
Patronaat, Haarlem
20:30
Blonde Redhead
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Waylon
Effenaar, Eindhoven
20:30
Bløf
Metropool, Hengelo
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Meervaart, Amsterdam
20:30
Bill Laurence
BIRD, Rotterdam
20:30
Downcast Collision (cd-presentatie)
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Amsterdam Klezmer Band
De Peppel, Zeist
20:30
Vernon
Todo, Best
James Brandon Lewis
Lux, Nijmegen
20:30
Deng Boy / Nabil
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:45
Donnie
Simplon, Groningen
20:45
Michelle David & The Gospel Sessions
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Dayna Kurtz
Metropool, Hengelo
21:00
Ray Wilson - Genesis Classic Show
Corneel, Lelystad
21:00
The Cult Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
Matt Winson
V11, Rotterdam
21:00
JeBroer
Altstadt, Eindhoven
21:00
Diggy Dex + Terilekst
So What!, Gouda
21:00
The Black Marble Selection
Hedon, Zwolle
21:00
Rob Klerkx & the Secret
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Surfer Blood
Rotown, Rotterdam
21:00
De Kat
Vera, Groningen
21:00
The Klezmatics
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Wolfgang Flür
Manifesto, Hoorn
21:00
Special: ABBA night
StudioGonz, Gouda
21:00
Courtney Marie Andrews
De Spot, Middelburg
21:00
Nailhead
Stage Music Cafe, Eindhoven
Raul de Souza
North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:00
Aristophanes
Paradiso, Amsterdam
22:00
Hans Hannemann
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Allan Rayman
Paradiso, Amsterdam
22:00
Nod Stewart & The Faces
Parkroad Cafe, Den Haag
23:00
Rocketfuel
Patronaat, Haarlem
zaterdag 11 maart 2017
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Frank Boeijen
C.C. Merksem, Merksem
Daniël Arends - De Afterparty
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Karin Bloemen - Volle Bloei
ATLAS Theater, Emmen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tineke Schouten - T-splitsing
Martiniplaza, Groningen
Her Majesty
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kommil Foo - Schoft
Junushoff Theater, Wageningen
Stackhouse
Azotod, De Meern
Marc-Marie Huijbregts
Orpheus, Apeldoorn