Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
StudioGonz
Gouda
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Grenswerk
Venlo
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
De X
Leiden
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
De Pul
Uden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Paard
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koorenhuis
Den Haag
20:30
EKKO
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Vorstin
Hilversum
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Hedon
Zwolle
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:00
The Jack
Eindhoven
21:30
P3
Purmerend
21:30
Altstadt
Eindhoven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
De Pul
Uden
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
Podium onder de toren
Grootschermer
23:00
013
Tilburg
19:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Patronaat
Haarlem
Figi Theater
Zeist
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
21:00
Rotown
Rotterdam
De Helling
Utrecht
De Reünie
Geleen
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
dB's
Utrecht
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
14:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
21:00
Iduna
Drachten
17:00
North End
Haarlem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
19:15
Doornroosje
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Trix
Antwerpen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Grenswerk
Venlo
Het Depot
Leuven
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Meenthe
Steenwijk
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Cafe'het Moest
Eindhoven
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Werftheater
Utrecht
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
De Horst
Venhorst
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Willemeen
Arnhem
Metropool Enschede
Enschede
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
Singer Theater
Laren
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
22:45
Vera
Groningen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Fluor
Amersfoort
19:30
013
Tilburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Podium onder de toren
Grootschermer
19:30
Paard
Den Haag
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
vrijdag 09 maart 2018
21:00
De B-kant
StudioGonz, Gouda
20:30
Danny Vaughn & Dan Reed
Boerderij, Zoetermeer
Daniël Arends - De Afterparty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Cliteater / Waco Jesus
Grenswerk, Venlo
Claudia de Breij - Nu
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Che Sudaka
De Helling, Utrecht
20:00
CD-Presentatie: Black No. 1
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Casa Iberica
De X, Leiden
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Bojan Z.
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Boerend Hard: Aplous / WC Experience
De Pul, Uden
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
20:30
Barrelhouse
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Avi On Fire / The Howlin'
Paard, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Artvark Saxophone Quartet
Koorenhuis, Den Haag
20:30
Anna Von Hausswolff
EKKO, Utrecht
André Manuel - De Onzen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Amsterdam Klezmer Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Altar / Distillator / Hordearii
Vorstin, Hilversum
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
10CC
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
zaterdag 10 maart 2018
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
BREStheater, Brielle
20:00
Zer00's Heroes
Hedon, Zwolle
22:00
Yung Internet
Merleyn, Nijmegen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Wolfgang Invites Memphis birthday bash XXL
Meervaart, Amsterdam
William Boeva - Reset
De Kattendans, Bergeijk
20:00
White Spandex
The Jack, Eindhoven
21:30
While my Guitar Gently Weeps - A tribute to George Harrison
P3, Purmerend
21:30
We Are Hunters + Goddammit Mike
Altstadt, Eindhoven
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Vreemde Kostgangers
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Voltage
De Pul, Uden
20:00
Voatdiac + Dusty Mind | Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
Vincent Geers - Als beste getest
Podium onder de toren, Grootschermer
23:00
Vato Gonzalez presents: Dirty House
013, Tilburg
19:30
Vandale
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Vance Joy
Botanique, Brussel
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Trivium
Patronaat, Haarlem
Trijntje Oosterhuis
Figi Theater, Zeist
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
21:00
Tim Knol + Swinder (solo)
Rotown, Rotterdam
Tim Akkerman sings The Boss
De Helling, Utrecht
The Wild Romance
De Reünie, Geleen
21:00
The Roy Mette Band
Café de Gouden Leeuw, Nispen
The Pack A.D.
dB's, Utrecht
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Theater Kerkrade, Kerkrade
14:00
The GO WILD! Festival
PopEi, Eindhoven
20:00
The Devil's 3rd
Little Devil, Tilburg
The Australian Pink Floyd Show
013, Tilburg
20:15
Symphonic Rock Night Band
Theater 't Speelhuis, Helmond
21:00
Super Classics 80s 90s 00s
Iduna, Drachten
17:00
Stephanie Struijk
North End, Haarlem
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
19:15
Sol Heilo
Doornroosje, Nijmegen
Shed Seven
Paradiso, Amsterdam
20:00
Shannon Lay
Tolhuistuin, Amsterdam
Sevn Alias
Trix, Antwerpen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Roxeanne Hazes
Grenswerk, Venlo
Roni Size
Het Depot, Leuven
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Richard Groenendijk - Om alles
De Meenthe, Steenwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Ray Stepien Trio
Cafe'het Moest, Eindhoven
20:15
Prince Tribute Band
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pieter Derks - Spot
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Piepschuim
Werftheater, Utrecht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Posttheater, Arnhem
20:15
Percossa - BAM!
Theater De Veste, Delft
20:00
Op Sterk Water - Hotel
De Horst, Venhorst
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Nick & Simon
TivoliVredenburg, Utrecht
Myrath
Willemeen, Arnhem
Memphis Maniacs
Metropool Enschede, Enschede
Martijn Koning - Koning te rijk
Kennemer Theater, Beverwijk
Marco Lopes - Moedt
Het Veur Theater, Leidschendam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Singer Theater, Laren
20:00
Maan
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Maaike Ouboter
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
22:45
Livin' Blues Experience
Vera, Groningen
22:00
LIVE: Tribute 2 U2 by Mount Temple
Muziekcafé Helmond, Helmond
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Lakshmi
Fluor, Amersfoort
19:30
Kraantje Pappie
013, Tilburg
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium onder de toren, Grootschermer
19:30
Keep Shelley in Athens
Paard, Den Haag
20:15
Karsu
Posthuis Theater, Heerenveen
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
DeLaMar, Amsterdam
20:30
John Illsley of Dire Straits
Boerderij, Zoetermeer
Johan Goossens - Vlam
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater De Omval, Diemen
Jochen Otten - Troosten
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Jeroen Zijlstra - Waterman
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jeroen van Merwijk - Lucky
Isala Theater, Capelle aan den IJssel