Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:30
Rietveld Theater
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
00:00
BREStheater
Brielle
20:30
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
't Theaterke
Best
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Roma
Antwerpen
18:30
Trix
Antwerpen
18:00
Trix
Antwerpen
23:00
De Marktkantine
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Podium Victorie
Alkmaar
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Storm
Winterswijk
22:00
Hotel Sonnevack
Wijk aan Zee
19:00
De Bosuil
Weert
21:00
Jojo's Café
Wageningen
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
23:00
De Helling
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Werftheater
Utrecht
19:45
Markant Uden
Uden
013
Tilburg
16:30
Little Devil
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Noorderkerk
Sneek
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
vrijdag 06 maart 2020
20:30
Paardcafé: GUAP Night
Paard, Den Haag
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Paard, Den Haag
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Rietveld Theater, Delft
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Sjors van der Panne - Theatertour 2019/2020 ‘Altijd zo gegaan’
Fransche School Culemborg, Culemborg
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Ruth Jacott
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Spant!, Bussum
20:00
Torres
Botanique, Brussel
20:00
Norman - Le spectacle de la maturité
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Isaac Delusion
Botanique, Brussel
20:00
Glints
Ancienne Belgique (AB), Brussel
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
BREStheater, Brielle
20:30
Abba Rocks
Mezz, Breda
20:00
Darlyn
Mezz, Breda
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Kennemer Theater, Beverwijk
The Soul Preacher
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
JW Roy
't Theaterke, Best
20:30
BRUUT! & Anton Goudsmit
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Shht
Luxor Live, Arnhem
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Posttheater, Arnhem
20:00
Remy van Kesteren
Luxor Live, Arnhem
20:00
Lyenn
De Roma, Antwerpen
18:30
Starset
Trix, Antwerpen
18:00
Heavy Psych Sounds Fest Antwerpen
Trix, Antwerpen
23:00
Reinier Zonneveld
De Marktkantine, Amsterdam
22:00
Baby Rose
Paradiso, Amsterdam
21:00
Electric Feathers
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:30
Ava / Kudsi Ergüner
Bimhuis, Amsterdam
Big Thief
Paradiso, Amsterdam
Arno
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Bluebird Cafe: Charles Esten / Noah Schnacky / Tony Arata
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
JELTE
Cinetol, Amsterdam
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Klangstof
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Thomas Oliver
Paradiso, Amsterdam
IAMDDB
Melkweg, Amsterdam
Shaed
Melkweg, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Stones Sessions
P60, Amstelveen
20:00
Queen The Music
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Flint, Amersfoort
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:30
Anuar - EERLIJK
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Frans Bauer - Live in Concert
Theaterhotel Almelo, Almelo
Kraak & Smaak
Podium Victorie, Alkmaar
19:45
Ruben Annink
Podium Victorie, Alkmaar
Kasper van der Laan - 1 Kilo
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
jazzcafé: Ben van den Dungen Kwartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 07 maart 2020
20:00
Josbros
Hedon, Zwolle
20:00
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pendragon
Boerderij, Zoetermeer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Daredevils
De Peppel, Zeist
20:30
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Zaantheater, Zaandam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Storm, Winterswijk
Rayen Panday - Trigger
Theater De Storm, Winterswijk
22:00
Sweet Mary Jane
Hotel Sonnevack, Wijk aan Zee
19:00
Autumn
De Bosuil, Weert
21:00
Morres
Jojo's Café, Wageningen
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Anuar - EERLIJK
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
Pat McManus Band
Spirit of 66, Verviers
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Schouwburg Venray, Venray
Eric Vloeimans
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Hofnar, Valkenswaard
23:00
DJ DNS / DJ Turne / Kypski
De Helling, Utrecht
20:30
The Homesick
EKKO, Utrecht
20:30
Fresku
De Helling, Utrecht
Spinvis
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
King Dude
dB's, Utrecht
20:00
Memphis Maniacs & Kamerata Zuid - CLASHUP!
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Werftheater, Utrecht
19:45
Rowwen Heze
Markant Uden, Uden
Tante Joke Karaoke Band
013, Tilburg
16:30
Into The Shadow: Glowsun (F) + Tangled Horns (B) + Swamp Machine + Whe
Little Devil, Tilburg
20:00
O'G3NE
Agnietenhof, Tiel
Sven Ratzke - Where are we now
Agnietenhof, Tiel
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Ruth Jacott
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Noorderkerk, Sneek
Lordi
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Raymond van het Groenewoud
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas