Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:30
Statenzaal
Zwolle
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Theater op Skoôt
Noord-Scharwoude
Theater Rotterdam
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
V11
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Willemeen
Arnhem
20:30
Winston
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
't Ukien
Kampen
12:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
013
Tilburg
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
22:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Babylon
Woerden
Bibelot
Dordrecht
Bimhuis
Amsterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
17:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
11:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
C.C. De Klameare
Workum
22:00
Cafe The Other Side
Peer
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cultura
Ede
20:30
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
De Bosuil
Weert
15:30
De Flux
Zaandam
13:30
De Flux
Zaandam
De Helling
Utrecht
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Peppel
Zeist
19:30
De Pul
Uden
De Spot
Middelburg
Diligentia
Den Haag
23:00
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Duycker
Hoofddorp
19:30
Dynamo
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Gouverneurstheater
Heusden
Grenswerk
Venlo
20:30
Groene Engel
Oss
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
19:00
Het Depot
Leuven
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Koningshof
Maassluis
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
LantarenVenster
Rotterdam
Luxor Live
Arnhem
vrijdag 17 maart 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:30
Tiny Legs Tim
Statenzaal, Zwolle
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Otzeki
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Niki Romijn - BOOM
Theater 't Pand, Gorinchem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
O'G3NE
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Theater De Cirkel, Heemskerk
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Kolk, Assen
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater de Koornbeurs, Franeker
Paul de Munnik
Theater De Leest, Waalwijk
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
De Likt
Theater De Veste, Delft
The Doors in Concert
Theater De Veste, Delft
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Theater Idea, Soest
20:30
Gregory Page
Theater op Skoôt, Noord-Scharwoude
Typhoon - Moro Lobi
Theater Rotterdam, Rotterdam
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Theater Walhalla, Rotterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Mirusia Louwerse
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:00
Flying Horseman
TivoliVredenburg, Utrecht
Memphis Maniacs
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Nylons
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Starfish / Ten-Hut / The Fiscus / Wolf
Tolhuistuin, Amsterdam
Jo Goes Hunting
V11, Rotterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Het Gelders Orkest in Willemeen: Het Gelders Contrabas Ensemble
Willemeen, Arnhem
20:30
Medicine Jet / Money And The Man / Magic Moon
Winston, Amsterdam
Holland zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 18 maart 2017
20:30
Max Meser
't Ukien, Kampen
12:00
Grumpf
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
Danko Jones
013, Tilburg
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Agora Theater Druten, Druten
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Agora Theater Lelystad, Lelystad
22:00
Ziggy Splynt
Altstadt, Eindhoven
20:00
Derivation / Shoot the Messiah
Babylon, Woerden
Bettie Serveert
Bibelot, Dordrecht
Chris Thile
Bimhuis, Amsterdam
22:00
JJ Sharp band
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
United Voices of Rock
Boerderij, Zoetermeer
17:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
11:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
LOS - VAST
C.C. De Klameare, Workum
22:00
Magnetica
Cafe The Other Side, Peer
20:15
Watskeburt?! - de musical
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
René van Meurs - Even goede vrienden
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Country Café
Cultura, Ede
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
LikeU2
De Bosuil, Weert
15:30
Dirk Scheele - Gaan Jullie Mee?
De Flux, Zaandam
13:30
Dirk Scheele
De Flux, Zaandam
The Pigeon Detectives
De Helling, Utrecht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Frank Blueka
De Meenthe, Steenwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Meenthe, Steenwijk
Paul de Munnik
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Cesair / Jyoti Verhoeff / Theodor Bastard
De Peppel, Zeist
19:30
The Watch (IT)
De Pul, Uden
The Kik
De Spot, Middelburg
Mike Boddé - De Geurige Man
Diligentia, Den Haag
23:00
Darkraver & The Viper & Ruthless / Nosferatu
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Tokio Hotel
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Gerson Main
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
La Villa Strangiato
Duycker, Hoofddorp
19:30
With Confidence + Safe To Say + Milestones
Dynamo, Eindhoven
Amenra (afterlife Acoustic)
Effenaar, Eindhoven
20:30
The Great Communicators
EKKO, Utrecht
20:15
Dekoor Close hHarmony
Flint, Amersfoort
20:30
Enge Buren - Ruk!
Fransche School Culemborg, Culemborg
21:00
Her Majesty
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Jan Akkerman
Gigant, Apeldoorn
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Goudse Schouwburg, Gouda
Matroesjka - Brainwash
Gouverneurstheater, Heusden
Toontje Lager
Grenswerk, Venlo
20:30
Vlijmscherp! The Moods + Backgammon + Belle of Louisville
Groene Engel, Oss
Matt Winson / Ruud Fieten
Hedon, Zwolle
Waylon
Hedon, Zwolle
19:00
Colour Haze / My Sleeping Karma
Het Depot, Leuven
20:30
Lloyd Cole
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:15
Mirusia Louwerse
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Mathilde Santing
Koningshof, Maassluis
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Theo Bleckmann
LantarenVenster, Rotterdam
Ronnie Flex
Luxor Live, Arnhem