Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
LOLA050
Groningen
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg Rex
Mol
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Paardcafe
Den Haag
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Luxor Live
Arnhem
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Huiskamerconcerten Rotterdam
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Kolk
Assen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Stuk
Leuven
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
ACU
Utrecht
18:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
Beursschouwburg
Brussel
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
GC den Ichter
Opglabbeek
Bitterzoet
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Bibelot
Dordrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Vorstin
Hilversum
21:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Paleis 12
Brussel
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Theater De Kolk
Assen
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Singer Theater
Laren
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:30
Simplon
Groningen
20:30
P60
Amstelveen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Helling
Utrecht
20:15
De Meerpaal
Dronten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Mezz
Breda
Cinetol
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. De Woeker
Oudenaarde
Schouwburg Ogterop
Meppel
Boerderij
Zoetermeer
woensdag 21 maart 2018
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mila J
Bitterzoet, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Maestro Jules onthult Romeo & Julia
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Maaike Ouboter
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Lunchconcert: Enide Lebrocquy
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Live at Lola: DEE Cracks + Sun-O-Bathers
LOLA050, Groningen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cultura, Ede
Leonie Meijer - Bella Italia
Schouwburg Rex, Mol
Lebbis - De Bovengrens
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
L.A. Salami
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Karsu
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Johan Goossens - Vlam
Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Jerome Hol Trio
Paardcafe, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Ida Nielsen Band
Luxor Live, Arnhem
Herman van Veen
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Greta van Fleet
Melkweg, Amsterdam
20:00
Gregory Porter / Metropole Orkest
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
22:00
Gold / Necro Deathmort
Merleyn, Nijmegen
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Gaspard Bos / Linde Schöne
Huiskamerconcerten Rotterdam, Rotterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater aan de Schie, Schiedam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Kolk, Assen
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg Venray, Venray
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Daniel Docherty
Rotown, Rotterdam
20:00
Damien Jurado
Stuk, Leuven
20:30
Billie - Lady Sings the Blues
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Alex Lahey
ACU, Utrecht
18:00
Abdelhadi Baaddi
Theater Zuidplein, Rotterdam
donderdag 22 maart 2018
20:00
Zonder verdoving
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Posttheater, Arnhem
21:00
Xing Popcore
Bibelot, Dordrecht
20:00
X Ambassadors
Melkweg, Amsterdam
William Boeva - Reset
C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Wiley
Beursschouwburg, Brussel
20:00
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
tUnE-yArDs
Botanique, Brussel
20:00
Triptides
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
The Nits
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
The Johnny Cash Roadshow
GC den Ichter, Opglabbeek
The Garden
Bitterzoet, Amsterdam
The Bootleg Sixties
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Stefano Keizers - Erg heel
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Stef Bos - Kern
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
SQUAD: Bizzey, FamkeLouise, Equalz
TivoliVredenburg, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Roxeanne Hazes
Bibelot, Dordrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Rosemary & Garlic
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Rosemary & Garlic
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Vorstin, Hilversum
21:00
Rooie Waas
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Theaterhotel Almelo, Almelo
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Phoenix
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Orpheus, Apeldoorn
Parov Stelar
Paleis 12, Brussel
20:30
Op Sterk Water - Hotel
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Ome Omar / Yung Felix
Paradiso, Amsterdam
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Nick & Simon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Michael McDonald
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
ATLAS Theater, Emmen
Mario Batkovic
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Theater De Kolk, Assen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Maaike Ouboter
Deventer Schouwburg, Deventer
12:30
Lunchpauzeconcert Klara Gronet & Antoni Lichomanow
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Lukas Batteau
EKKO, Utrecht
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cpunt Theater, Hoofddorp
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lebbis - De Bovengrens
Singer Theater, Laren
20:00
Kit Downes / Roedelius
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Kijkt u eveb mee?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:30
KIEFF / OOO
Simplon, Groningen
20:30
Kenny B
P60, Amstelveen
20:15
Karsu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Joost
De Helling, Utrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Meerpaal, Dronten
Johan Goossens - Vlam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Johan Derksen
Mezz, Breda
Johan
Cinetol, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:30
Jellephant & the Phantoms / Twins
Paard, Den Haag
20:00
Jef Neve
Luxor Live, Arnhem
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Woeker, Oudenaarde
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ida Nielsen Band
Boerderij, Zoetermeer