Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Pul
Uden
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:00
De Bosuil
Weert
Rotown
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
dB's
Utrecht
Fluor
Amersfoort
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
De Pit
Terneuzen
20:00
Capitole
Gent
20:00
Bleyenberg
Den Haag
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Theater Carrousel
Ommen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
Theater De Veste
Delft
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Spant!
Bussum
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:15
Vrijdag
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
EKKO
Utrecht
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
Groene Engel
Oss
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
P3
Purmerend
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
V11
Rotterdam
21:00
Corneel
Lelystad
Vera
Groningen
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
LOLA050
Groningen
21:30
Vorstin
Hilversum
21:30
Tavenu
Waalwijk
21:45
Paradiso
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Xinix
Nieuwendijk
22:00
Club Fix
Tilburg
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
't Oude Pothuys
Utrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Drommedaris
Enkhuizen
Theater Sneek
Sneek
Diligentia
Den Haag
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Willem
Papendrecht
Munttheater
Weert
Schouwburg Ogterop
Meppel
Orpheus
Apeldoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Het Musiater
Zevenaar
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Capitole
Gent
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Kennemer Theater
Beverwijk
vrijdag 23 maart 2018
20:00
The Dawn Brothers
De Pul, Uden
20:00
Amy Shark
Trix, Antwerpen
20:00
Yori Swart
Bibelot, Dordrecht
20:00
Julian Sas
Iduna, Drachten
20:00
Another Journey
De Bosuil, Weert
Alex Vargas / Billie Marten / Billy Lockett
Rotown, Rotterdam
20:00
Claw Boys Claw
Patronaat, Haarlem
20:00
Boppin' the Rock presents The Spunyboys
dB's, Utrecht
De Likt
Fluor, Amersfoort
20:00
Hippie Sabotage
Melkweg, Amsterdam
20:00
Afterpartees
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Surrender @ De Pit
De Pit, Terneuzen
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Capitole, Gent
20:00
STUFF.
Bleyenberg, Den Haag
Rowwen Heze
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Rockaoke
Little Devil, Tilburg
20:00
Hardcore Vrijdag
Neushoorn, Leeuwarden
Flonti Stacks / Ronnie Flex
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Daniel Lohues
Theater Carrousel, Ommen
Ski Mask The Slump God
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Nick & Simon
Flint, Amersfoort
Leo Blokhuis / VanVelzen - Queen - A Night At The Theatre
Theater De Veste, Delft
20:15
philharmonie zuidnederland: Don Quixote van Richard Strauss
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
The Cool Quest
Hedon, Zwolle
20:15
Vreemde Kostgangers
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Stabat Mater van Pergolesi
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Hekz
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Maaspoort, Venlo
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Percossa - BAM!
Spant!, Bussum
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Prince Tribute Band
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Kim Hoorweg / Nawras Altaky / Thijs Borsten
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:15
Frank Blueka
Vrijdag, Groningen
20:30
Peter Beets Trio
De Oosterpoort, Groningen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Angra + Geoff Tate's Operation Mindcrime + guests
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Jeroen van Veen - Philip Glass, solopiano
Meervaart, Amsterdam
20:30
Fleddy Melculy / Rectum Raiders
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Band of Friends
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Chris Cheek / Wild Man Conspiracy
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Daniel Cavanagh
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Juke Joints
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Big Thief
EKKO, Utrecht
20:30
Dead Brothers / Rommelhond
De Spot, Middelburg
20:30
Diana Jones
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Speeldoos, Vught
20:30
Rosemary & Garlic
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Karsu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
De Gestampte Meisjes - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Peter Kernel
Sugar Factory, Amsterdam
Barry Hay Flying V Formation
Groene Engel, Oss
20:30
Ernest van Aaken / Thavmatvrgist
Stroomhuis, Eindhoven
20:45
Fresku / Mocromaniac
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Nick Veanz
P3, Purmerend
21:00
Mt. Desolation / Mutator / Onkt
Manifesto, Hoorn
21:00
Ante Up / Get Some / Life Betrays Us
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
EUT
V11, Rotterdam
21:00
The Toasters
Corneel, Lelystad
The Ex
Vera, Groningen
21:00
Projekt Rakija
Altstadt, Eindhoven
21:00
Bot
Luxor Live, Arnhem
21:00
Bolt & N
LOLA050, Groningen
21:30
Def Americans - 50 Years Johnny Cash at Folsom Prison
Vorstin, Hilversum
21:30
Live And Dangerous / Status Quo Forever
Tavenu, Waalwijk
21:45
Tony Clifton
Paradiso, Amsterdam
22:00
LIVE: Status Quo, tribute by Back to Back
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Guy Verlinde & The Mighty Gators
Xinix, Nieuwendijk
22:00
Dave Roelvink
Club Fix, Tilburg
22:30
Toby Beard & band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Be Charm'D / Irwan / Odin / Venz
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Cymbaline / The Groovetooters
't Oude Pothuys, Utrecht
zaterdag 24 maart 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Paul de Munnik
Schouwburg Het Park, Hoorn
JW Roy
Drommedaris, Enkhuizen
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater Sneek, Sneek
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
André Manuel - De Onzen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Orpheus, Apeldoorn
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Willem, Papendrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Munttheater, Weert
Ali B - Koorts
Schouwburg Ogterop, Meppel
Claudia de Breij - Nu
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Spot
Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Musiater, Zevenaar
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Capitole, Gent
Johan Goossens - Vlam
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marco Lopes - Moedt
Kennemer Theater, Beverwijk
Jochen Otten - Troosten
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Jeroen Zijlstra - Waterman
Kennemer Theater, Beverwijk