Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Kees
Huissen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Trix
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
21:00
V11
Rotterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
't Ukien
Kampen
20:00
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Café Wilhelmina
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Corneel
Lelystad
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
19:30
De Bosuil
Weert
21:30
De Flux
Zaandam
De Harmonie
Leeuwarden
23:00
De Helling
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
20:30
De Kargadoor
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Pul
Uden
20:30
De Speeldoos
Vught
20:00
De Spot
Middelburg
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Duycker
Hoofddorp
Extase
Tilburg
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Grenswerk
Venlo
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Het Bos
Antwerpen
Het Kielzog
Hoogezand
Het Klooster
Woerden
21:30
Hofman
Utrecht
20:00
Iduna
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Little Devil
Tilburg
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
Lux
Nijmegen
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
Manifesto
Hoorn
23:45
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Metropool
Hengelo
21:00
Mezz
Breda
21:00
Mezz
Breda
Musis
Arnhem
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
P60
Amstelveen
19:30
Paard
Den Haag
23:30
Paardcafe
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradox
Tilburg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
donderdag 30 maart 2017
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Youp van 't Hek - Licht
Theater Geert Teis, Stadskanaal
3JS - U2, The Joshua Tree
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
LOS - VAST
Theater Kees, Huissen
20:15
Tangarine
Theater Zinin, Nijverdal
19:30
SFB
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Moss
Trix, Antwerpen
19:30
Kid Ink
Trix, Antwerpen
21:00
Joy Wellboy
V11, Rotterdam
20:15
Her Majesty
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Waylon
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
vrijdag 31 maart 2017
20:00
Try Out - Dear Hunter & Cozy Riffraff
't Ukien, Kampen
20:00
Undeclinable Ambuscade
013, Tilburg
Tedeschi Trucks Band
AFAS Live, Amsterdam
Mike Boddé - De Geurige Man
Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Spot
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Afterpartees
Altstadt, Eindhoven
20:00
Warhaus
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Tom Tukker
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Mayra Orchestra
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Paceshifters
Café Wilhelmina, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Chassé Theater, Breda
20:15
Karsu
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Avalanche Quartet speelt Leonard Cohen
Corneel, Lelystad
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Soundos - Geboren met ervaring
Cultura, Ede
19:30
Captain Albatross / Chained Alice / Fake No More
De Bosuil, Weert
21:30
The Toasters
De Flux, Zaandam
Tangarine
De Harmonie, Leeuwarden
23:00
Old School Legends: DJ Dano & Buzz Fuzz
De Helling, Utrecht
20:00
Kim Janssen
De Helling, Utrecht
20:30
Madison & Haigh / Will Whisson
De Kargadoor, Utrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
LOS - VAST
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Michelle David & The Gospel Sessions
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:30
Typhoon - Moro Lobi
De Nieuwe Kolk, Assen
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Racoon
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jan Kuiper
De Oosterpoort, Groningen
20:00
De Rooie Jager Roodshow
De Pul, Uden
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Speeldoos, Vught
20:00
Donnerwetter
De Spot, Middelburg
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Diligentia, Den Haag
20:30
Julian Sas
Doornroosje, Nijmegen
Bløf
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Boo Boo Davis
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Whitney Rose
Duycker, Hoofddorp
Fleddy Melculy
Extase, Tilburg
Death Alley
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
ANNIKA, HunterStreet en Symius
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Festival Zonder Naam
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Goudse Schouwburg, Gouda
De Ploeg - Pilp Fuction
Goudse Schouwburg, Gouda
Boris
Grenswerk, Venlo
21:00
The Grand East
Hedon, Zwolle
Delain
Hedon, Zwolle
Briqueville
Het Bos, Antwerpen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Kielzog, Hoogezand
Micha Wertheim - Iemand Anders
Het Klooster, Woerden
21:30
Beers, burgers & bands: Lara Leaves
Hofman, Utrecht
20:00
Schirenc Plays Pungent Stench
Iduna, Drachten
Paul de Munnik
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Dimitri Verhulst & Too Noisy Fish
LantarenVenster, Rotterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ostrogoth
Little Devil, Tilburg
Bazart
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
Nathan Bell
Lux, Nijmegen
21:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
Luxor Live, Arnhem
20:30
Waylon
Luxor Live, Arnhem
21:00
Canshaker Pi
Manifesto, Hoorn
23:45
Tante Joke Karaoke Band
Melkweg, Amsterdam
22:00
Automatic Sam
Merleyn, Nijmegen
20:00
Undawn
Metropool, Hengelo
21:00
Cookies & Cream - Klub Cookies – Nightshift
Mezz, Breda
21:00
Anna Rune
Mezz, Breda
Fuse
Musis, Arnhem
22:00
Rage Against The System
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Mirusia Louwerse
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
Richard Galliano
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Miss Montreal
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Temporary Roads
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Hengelo
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Legendary Shack Shakers
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Roots Riders
Nieuwe Nor, Heerlen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Kurt Rosa
P60, Amstelveen
19:30
Rewire Festival
Paard, Den Haag
23:30
Cassus
Paardcafe, Den Haag
20:00
JeBroer
Paradiso, Amsterdam
Swans
Paradiso, Amsterdam
20:30
Nirvana door Zapp4
Paradox, Tilburg
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Wende Snijders
Parktheater, Eindhoven
20:00
Shary-An Nivillac
Patronaat, Haarlem