Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
19:03
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Posttheater
Arnhem
19:00
Posttheater
Arnhem
Scala Theater
Utrecht
19:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Simplon
Groningen
So What!
Gouda
So What!
Gouda
Spirit of 66
Verviers
Spirit of 66
Verviers
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
StudioGonz
Gouda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
19:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lievekamp
Oss
21:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:30
Theater de Spiegel
Zwolle
19:30
Theater de Spiegel
Zwolle
21:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:30
Theater De Veste
Delft
19:00
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
21:30
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:30
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:30
Theater Ludens
Voorburg
19:30
Theater Ludens
Voorburg
21:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Vestzaktheater
Son
19:00
Vorstin
Hilversum
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
21:00
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
19:00
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
013
Tilburg
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Botanique
Brussel
Botanique
Brussel
20:45
dB's
Utrecht
20:00
De Bosuil
Weert
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Pul
Uden
De Spil
Roeselare
14:00
DeLaMar
Amsterdam
21:30
Dok6
Panningen
19:30
Dok6
Panningen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Ethias Arena
Hasselt
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
La Madeleine
Brussel
Luxor Live
Arnhem
20:00
Manifesto
Hoorn
Markant Uden
Uden
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
Paleis 12
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
19:15
Podium Victorie
Alkmaar
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
vrijdag 04 december 2020
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
19:03
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
De Niemanders
Podium Victorie, Alkmaar
Fleddy Melculy
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Rayen Panday - Trigger
Posttheater, Arnhem
19:00
Rayen Panday - Trigger
Posttheater, Arnhem
Stef Bos
Scala Theater, Utrecht
19:00
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
The Hillbilly Moonshiners - Play Mumford & Sons
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fuse live
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Lochem, Lochem
Aafke Romeijn
Simplon, Groningen
Bruut! & Anton Goudsmit
So What!, Gouda
Celine Cairo
So What!, Gouda
Elliott Murphy
Spirit of 66, Verviers
Brasero
Spirit of 66, Verviers
Tim Knol - Lost & Found II
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Labasheeda - Live & Stream
StudioGonz, Gouda
Stefano Keizers - Sorry Baby
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:30
Postmen
Theater 't Speelhuis, Helmond
19:30
Postmen
Theater 't Speelhuis, Helmond
Dolly Dots - Sisters on Tour
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater de Griffioen, Amstelveen
Rolf Sanchez - Mi Aventura
Theater de Kampanje, Den Helder
19:15
Rolf Sanchez - Mi Aventura
Theater de Kampanje, Den Helder
Niels van der Gulik - Ik blijf hier!
Theater de Kampanje, Den Helder
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
21:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:30
Charly Luske - The story of George Michael
Theater de Spiegel, Zwolle
19:30
Charly Luske - The story of George Michael
Theater de Spiegel, Zwolle
21:30
Symphonic Rock Night Band - The Second Chapter
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:30
Symphonic Rock Night Band - The Second Chapter
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:30
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater De Veste, Delft
19:00
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater De Veste, Delft
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater De Willem, Papendrecht
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:30
Eric Vaarzon Morel - Spaanse sporen: laten we dansen
Theater Ludens, Voorburg
19:30
Eric Vaarzon Morel - Spaanse sporen: laten we dansen
Theater Ludens, Voorburg
21:30
Elke Vierveijzer - Lucht
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Elke Vierveijzer - Lucht
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Lebbis - De Ervaring
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
VanWyck - This Concert Will Save Your Life
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
21:30
DJ St. Paul / Global Charming / Queen's Pleasure
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
DJ St. Paul / Global Charming / Queen's Pleasure
TivoliVredenburg, Utrecht
The Elvis Concert
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
DJ St. Paul / Global Charming / Queen's Pleasure
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Robin Kester
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
DJ St. Paul / Global Charming / Queen's Pleasure
TivoliVredenburg, Utrecht
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Vestzaktheater, Son
19:00
Patat Met: Sheila and the Kit + Loupe
Vorstin, Hilversum
21:30
Nesim - TaBoe!
Werftheater, Utrecht
19:30
Nesim - TaBoe!
Werftheater, Utrecht
21:00
Hammond Sandwich
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
19:00
Hammond Sandwich
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
zaterdag 05 december 2020
Fritz Kalkbrenner - True Colours Tour
013, Tilburg
Dirk
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Lime Cordiale
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Elia Rose
Botanique, Brussel
Both Kids - Elia Rose
Botanique, Brussel
20:45
Subterranean Street Society
dB's, Utrecht
20:00
Stray Train
De Bosuil, Weert
Kirsten van Teijn - (S)experiment
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
Big One: Tribute to Pink Floyd
De Pul, Uden
Nigel Williams
De Spil, Roeselare
14:00
Mariska van Kolck / Tony Neef - Haal het doek maar op in concert
DeLaMar, Amsterdam
21:30
The LSB Experience - Beatles & Beyond
Dok6, Panningen
19:30
The LSB Experience - Beatles & Beyond
Dok6, Panningen
20:00
YIN YIN
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Ethias Arena, Hasselt
21:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
SZPAKU
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
The Johnny Cash Roadshow
Kursaal Oostende, Oostende
Joe Mullen & band
Kursaal Oostende, Oostende
Piaf ! The Show
La Madeleine, Brussel
Voltage
Luxor Live, Arnhem
20:00
Bökkers
Manifesto, Hoorn
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Markant Uden, Uden
M Huncho
Melkweg, Amsterdam
Lewis OfMan
Melkweg, Amsterdam
22:00
LIVE: The Lucifer Principle + Icons of Brutality
Muziekcafé Helmond, Helmond
15:30
Mrs Hips
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Ultimate Eagles
Muziekgieterij, Maastricht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Fresku
Paard, Den Haag
Vitaa & Slimane
Paleis 12, Brussel
20:00
Sorry
Paradiso, Amsterdam
20:30
Niels Broos
Patronaat, Haarlem
19:15
Comedtunes Comedynight voorstelling 2
Podium Victorie, Alkmaar
15:45
Comedytunes Comedynight voorstelling 1
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem