Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Marktkantine
Amsterdam
19:00
Hoftheater
Raalte
21:30
Hoftheater
Raalte
Schouwburg Het Park
Hoorn
Grenswerk
Venlo
19:00
Hedon
Zwolle
21:30
Hedon
Zwolle
19:00
Doornroosje
Nijmegen
Podium Victorie
Alkmaar
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Theater Ludens
Voorburg
21:30
Theater Ludens
Voorburg
Spirit of 66
Verviers
21:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
19:30
Figi Theater
Zeist
21:30
Figi Theater
Zeist
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
De Meerpaal
Dronten
20:30
Paard
Den Haag
21:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
Het Veur Theater
Leidschendam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Theater de Spiegel
Zwolle
21:30
Theater de Spiegel
Zwolle
So What!
Gouda
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
So What!
Gouda
19:30
De Maagd
Bergen op Zoom
21:30
De Maagd
Bergen op Zoom
Spirit of 66
Verviers
Muziekgieterij
Maastricht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:30
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
De Harmonie
Leeuwarden
19:00
DNK
Assen
21:00
DNK
Assen
20:00
P3
Purmerend
19:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Ethias Arena
Hasselt
Simplon
Groningen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Luxor Live
Arnhem
Paleis 12
Brussel
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:30
Dok6
Panningen
19:30
Dok6
Panningen
Kursaal Oostende
Oostende
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:45
dB's
Utrecht
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:00
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
Theater Zinin
Nijverdal
La Madeleine
Brussel
Markant Uden
Uden
De Spil
Roeselare
20:30
Patronaat
Haarlem
21:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Theater PePijn
Den Haag
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Spirit of 66
Verviers
21:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
14:00
DeLaMar
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Theater De Kik
Elst
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Vooruit
Gent
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
vrijdag 04 december 2020
21:30
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat?
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:30
GIAN
Melkweg, Amsterdam
20:00
Gerd Janson
De Marktkantine, Amsterdam
19:00
Georges Lotze - The Neil Diamond Project
Hoftheater, Raalte
21:30
Georges Lotze - The Neil Diamond Project
Hoftheater, Raalte
Fuse live
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fresku
Grenswerk, Venlo
19:00
Frank Boeijen
Hedon, Zwolle
21:30
Frank Boeijen
Hedon, Zwolle
19:00
Fortarock & Avocado Booking Present: Rising Merch Faces Of Death Tour
Doornroosje, Nijmegen
Fleddy Melculy
Podium Victorie, Alkmaar
Festival Sacred Songs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Ezhel
Melkweg, Amsterdam
20:00
Eva Crutzen - Opslaan als
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
Eric Vaarzon Morel - Spaanse sporen: laten we dansen
Theater Ludens, Voorburg
21:30
Eric Vaarzon Morel - Spaanse sporen: laten we dansen
Theater Ludens, Voorburg
Elliott Murphy
Spirit of 66, Verviers
21:30
Elke Vierveijzer - Lucht
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Elke Vierveijzer - Lucht
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Ed Struijlaart - Alles op Rood
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:00
Donnie (NL)
Het Bolwerk, Sneek
Dolly Dots - Sisters on Tour
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Parktheater, Eindhoven
19:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Parktheater, Eindhoven
20:45
DJ St. Paul / Global Charming / Queen's Pleasure
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
DJ St. Paul / Global Charming / Queen's Pleasure
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
DJ St. Paul / Global Charming / Queen's Pleasure
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
DJ St. Paul / Global Charming / Queen's Pleasure
TivoliVredenburg, Utrecht
DIEHELEDING - 1001
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
19:30
Dennis van Aarssen - That's life
Figi Theater, Zeist
21:30
Dennis van Aarssen - That's life
Figi Theater, Zeist
Delta Heavy / Koven / Muzz / Pola & Bryson
Doornroosje, Nijmegen
20:30
De Niemanders
Podium Victorie, Alkmaar
De eeuw van Harry Belafonte
De Meerpaal, Dronten
20:30
De Ambassade
Paard, Den Haag
21:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Chris Verlaan - Man in de Maak
Het Veur Theater, Leidschendam
Chef'Special
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Charly Luske - The story of George Michael
Theater de Spiegel, Zwolle
21:30
Charly Luske - The story of George Michael
Theater de Spiegel, Zwolle
Celine Cairo
So What!, Gouda
20:00
Carmina Burana
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Bruut! & Anton Goudsmit
So What!, Gouda
19:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
De Maagd, Bergen op Zoom
21:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
De Maagd, Bergen op Zoom
Brasero
Spirit of 66, Verviers
Big One: Tribute to Pink Floyd
Muziekgieterij, Maastricht
Apocalyptica / Epica
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
De Harmonie, Leeuwarden
19:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
DNK, Assen
21:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
DNK, Assen
20:00
Andre Hazes Jr.
P3, Purmerend
19:00
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Ethias Arena, Hasselt
Aafke Romeijn
Simplon, Groningen
zaterdag 05 december 2020
20:00
YIN YIN
Doornroosje, Nijmegen
21:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen
Goudse Schouwburg, Gouda
Voltage
Luxor Live, Arnhem
Vitaa & Slimane
Paleis 12, Brussel
20:00
Ultimate Eagles
Muziekgieterij, Maastricht
21:30
The LSB Experience - Beatles & Beyond
Dok6, Panningen
19:30
The LSB Experience - Beatles & Beyond
Dok6, Panningen
The Johnny Cash Roadshow
Kursaal Oostende, Oostende
SZPAKU
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:45
Subterranean Street Society
dB's, Utrecht
20:00
Stray Train
De Bosuil, Weert
20:00
Sorry
Paradiso, Amsterdam
19:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Zinin, Nijverdal
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Zinin, Nijverdal
Piaf ! The Show
La Madeleine, Brussel
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Markant Uden, Uden
Nigel Williams
De Spil, Roeselare
20:30
Niels Broos
Patronaat, Haarlem
21:30
Murth Mossel - Tot op dat moment
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Murth Mossel - Tot op dat moment
Theater PePijn, Den Haag
15:30
Mrs Hips
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Mostly Autumn
Spirit of 66, Verviers
21:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
14:00
Mariska van Kolck / Tony Neef - Haal het doek maar op in concert
DeLaMar, Amsterdam
M Huncho
Melkweg, Amsterdam
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Theater De Kik, Elst
22:00
LIVE: The Lucifer Principle + Icons of Brutality
Muziekcafé Helmond, Helmond
Lime Cordiale
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Lewis OfMan
Melkweg, Amsterdam
20:00
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
Kirsten van Teijn - (S)experiment
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Juana Molina
Vooruit, Gent
Joe Mullen & band
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht