Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Paard
Den Haag
De Meerpaal
Dronten
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Doornroosje
Nijmegen
21:30
Figi Theater
Zeist
19:30
Figi Theater
Zeist
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
19:30
Theater PePijn
Den Haag
21:30
Theater PePijn
Den Haag
Spirit of 66
Verviers
19:30
Theater Ludens
Voorburg
21:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Melkweg
Amsterdam
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Doornroosje
Nijmegen
21:30
Hedon
Zwolle
19:00
Hedon
Zwolle
Grenswerk
Venlo
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:30
Hoftheater
Raalte
19:00
Hoftheater
Raalte
20:00
De Marktkantine
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Grenswerk
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
21:00
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:30
Agnietenhof
Tiel
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
De Bogaard
Sint-Truiden
21:30
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:30
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
19:15
De Kunstgreep
Oostzaan
21:15
De Kunstgreep
Oostzaan
19:00
Theater De Veste
Delft
21:30
Theater De Veste
Delft
Vestzaktheater
Son
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:00
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
DeMess
Naarden
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Capitole
Gent
De Oosterpoort
Groningen
20:30
StudioGonz
Gouda
20:15
De Kattendans
Bergeijk
Der Aa-theater
Groningen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
21:30
Diligentia
Den Haag
19:30
Diligentia
Den Haag
20:15
De Maaspoort
Venlo
Boerderij
Zoetermeer
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Theater de Kampanje
Den Helder
19:00
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Orpheus
Apeldoorn
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
19:03
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Botanique
Brussel
19:00
Vorstin
Hilversum
De Flux
Zaandam
21:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
21:00
Posttheater
Arnhem
19:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Korzo
Den Haag
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
C.C. De tippe
Vledder
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Koningshof
Maassluis
vrijdag 04 december 2020
21:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
De Ambassade
Paard, Den Haag
De eeuw van Harry Belafonte
De Meerpaal, Dronten
20:30
De Niemanders
Podium Victorie, Alkmaar
Delta Heavy / Koven / Muzz / Pola & Bryson
Doornroosje, Nijmegen
21:30
Dennis van Aarssen - That's life
Figi Theater, Zeist
19:30
Dennis van Aarssen - That's life
Figi Theater, Zeist
DIEHELEDING - 1001
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
21:30
DJ St. Paul / Global Charming / Queen's Pleasure
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
DJ St. Paul / Global Charming / Queen's Pleasure
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
DJ St. Paul / Global Charming / Queen's Pleasure
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
DJ St. Paul / Global Charming / Queen's Pleasure
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Parktheater, Eindhoven
19:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Parktheater, Eindhoven
Dolly Dots - Sisters on Tour
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Donnie (NL)
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Ed Struijlaart - Alles op Rood
Ons Mierloos Theater, Mierlo
19:30
Elke Vierveijzer - Lucht
Theater PePijn, Den Haag
21:30
Elke Vierveijzer - Lucht
Theater PePijn, Den Haag
Elliott Murphy
Spirit of 66, Verviers
19:30
Eric Vaarzon Morel - Spaanse sporen: laten we dansen
Theater Ludens, Voorburg
21:30
Eric Vaarzon Morel - Spaanse sporen: laten we dansen
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Eva Crutzen - Opslaan als
De Meenthe, Steenwijk
Ezhel
Melkweg, Amsterdam
Festival Sacred Songs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Fleddy Melculy
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
Fortarock & Avocado Booking Present: Rising Merch Faces Of Death Tour
Doornroosje, Nijmegen
21:30
Frank Boeijen
Hedon, Zwolle
19:00
Frank Boeijen
Hedon, Zwolle
Fresku
Grenswerk, Venlo
Fuse live
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:30
Georges Lotze - The Neil Diamond Project
Hoftheater, Raalte
19:00
Georges Lotze - The Neil Diamond Project
Hoftheater, Raalte
20:00
Gerd Janson
De Marktkantine, Amsterdam
19:30
GIAN
Melkweg, Amsterdam
21:30
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat?
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:00
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat?
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Lochem, Lochem
Goldband
Grenswerk, Venlo
Grof geschud - lijmen
De Maagd, Bergen op Zoom
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Hammond Sandwich
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
21:00
Hammond Sandwich
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:30
Harry Sacksioni - Unlocked!
Agnietenhof, Tiel
20:00
Henrik Freischlader Band
Groene Engel, Oss
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Leidse Schouwburg, Leiden
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Bogaard, Sint-Truiden
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Janus Rasmussen
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
19:15
Johan Goossens - In het beste geval
De Kunstgreep, Oostzaan
21:15
Johan Goossens - In het beste geval
De Kunstgreep, Oostzaan
19:00
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater De Veste, Delft
21:30
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater De Veste, Delft
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Vestzaktheater, Son
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Agora Theater Druten, Druten
Kasper van Kooten - Speeltijd
Agora Theater Druten, Druten
Kiki Schippers - Meer
DeMess, Naarden
Knight Area
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Kommil Foo - Oogst
Capitole, Gent
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Labasheeda - Live & Stream
StudioGonz, Gouda
20:15
Lakshmi
De Kattendans, Bergeijk
Lauren Ruth Ward
Der Aa-theater, Groningen
20:15
Lebbis - De Ervaring
Theater Zinin, Nijverdal
Maartje & Kine - Speelbeesten
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
21:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Diligentia, Den Haag
19:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Diligentia, Den Haag
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Maaspoort, Venlo
Mostly Autumn
Boerderij, Zoetermeer
21:30
Nesim - TaBoe!
Werftheater, Utrecht
19:30
Nesim - TaBoe!
Werftheater, Utrecht
20:15
Niels Geusebroek
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Niels van der Gulik - Ik blijf hier!
Theater de Kampanje, Den Helder
19:00
Nielson
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Nielson
Orpheus, Apeldoorn
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
19:03
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
OZYA
Botanique, Brussel
19:00
Patat Met: Sheila and the Kit + Loupe
Vorstin, Hilversum
Pene Corrida
De Flux, Zaandam
21:30
Postmen
Theater 't Speelhuis, Helmond
19:30
Postmen
Theater 't Speelhuis, Helmond
21:00
Rayen Panday - Trigger
Posttheater, Arnhem
19:00
Rayen Panday - Trigger
Posttheater, Arnhem
20:00
Rewire x Korzo #19
Korzo, Den Haag
20:00
Robin Kester
TivoliVredenburg, Utrecht
19:15
Rolf Sanchez - Mi Aventura
Theater de Kampanje, Den Helder
Rolf Sanchez - Mi Aventura
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
C.C. De tippe, Vledder
S10
Doornroosje, Nijmegen
S10
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Koningshof, Maassluis