Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
18:00
Lourdeskerk
Scheveningen
21:00
V11
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
De Singer
Rijkevorsel
20:15
Hoftheater
Raalte
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
21:00
Tinus
Panningen
Groene Engel
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Bussel
Oosterhout
21:00
De Zwerver
Oostende
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
DeMess
Naarden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
De Spot
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Sojo
Leuven
20:00
Het Depot
Leuven
20:30
Fort33
Leusden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:30
Theater Kerkrade
Kerkrade
JVC De Schuit
Katwijk
20:00
Music Club Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
Café de Cactus
Hengelo
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Bootstraat
Hasselt
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
22:30
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Martiniplaza
Groningen
19:00
Simplon
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Jan van Besouw
Goirle
20:30
De Schakel
Gilze
22:00
Vooruit
Gent
20:45
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
Stroomhuis
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:00
PopEi
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:30
De Meerpaal
Dronten
19:30
Iduna
Drachten
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. Belgica
Dendermonde
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
00:00
Theater PePijn
Den Haag
zaterdag 07 maart 2020
18:00
Tcha Limberger
Lourdeskerk, Scheveningen
21:00
SOKONINARU
V11, Rotterdam
20:00
Baby Rose
BIRD, Rotterdam
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Dezerter + Hot For Doom
Baroeg, Rotterdam
20:00
Queen The Music
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Mart Hillen In Concert
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Lloyd Cole
De Singer, Rijkevorsel
20:15
Round Midnight Orchestra - Crooners Night Club
Hoftheater, Raalte
00:00
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Willem, Papendrecht
21:00
The Ragtime Rumours
Tinus, Panningen
Another Now + Splinterbomb + Cyanide Paradise - Groene Engel Heavy
Groene Engel, Oss
Waylon
Theater De Lievekamp, Oss
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
De Kunstgreep, Oostzaan
Kommil Foo - Oogst
Theater de Bussel, Oosterhout
21:00
BRLRS
De Zwerver, Oostende
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Carrousel, Ommen
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
C.C. Nesterlé, Nistelrode
21:00
Stef Paglia Trio
Café de Gouden Leeuw, Nispen
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater Zinin, Nijverdal
Miami Coco: Djahboy
Doornroosje, Nijmegen
23:00
DJ Paul Elstak / Mental Theo / Party Animals
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:45
Cavetown
Doornroosje, Nijmegen
Ruud Hermans
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
DeMess, Naarden
20:15
The Soul Preacher
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Marike Jager
De Spot, Middelburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Blind Ego / Kingcrow
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Bløf
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Elephant9
Sojo, Leuven
20:00
Tones and I
Het Depot, Leuven
20:30
30 Jaar Brand New Cadillac
Fort33, Leusden
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Hadewych Doet De Dames
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Friese Vinyl Club: Hilbrandt
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Neushoorn, Leeuwarden
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Singer Theater, Laren
Fuse Live
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:30
Ernst Hutter & Die Egerländer Musikanten
Theater Kerkrade, Kerkrade
HOWRAH / neighbours burning neighbours
JVC De Schuit, Katwijk
20:00
Crazy Piano's
Music Club Kampen, Kampen
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Fortress - Alter Bridge Tribute / Iron Made It / Zwammstein
Manifesto, Hoorn
20:00
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Café Mokums Paradijs Presenteert Bij Ons In De Jordaan
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Supertrap - Breakfast in America
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Isa Zwart
Café de Cactus, Hengelo
20:00
LIVE: Saxon, by Dallas 1PM & Judas Priest, by Concrete Priest
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Ntjam Rosie
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Leafs
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Guido's Orchestra - Music Maestro
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
NITS - Nits 2019-2020
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Het Zesde Metaal
Bootstraat, Hasselt
20:00
3J'S
Philharmonie Haarlem, Haarlem
19:30
Kraak & Smaak
Patronaat, Haarlem
22:30
Tjalling
Vera, Groningen
20:30
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Edwin Evers Band
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Martiniplaza, Groningen
19:00
Kraantje Pappie
Simplon, Groningen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Celine Cairo - Birds of Paradise
De Schakel, Gilze
22:00
Age Of Love XXL
Vooruit, Gent
20:45
Midnight Motel
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
Tim Knol
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Philippe Jaroussky & Ensemble Artaserse
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Kik
Effenaar, Eindhoven
Shht
Stroomhuis, Eindhoven
16:00
Private Time Machine
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:00
The GO WILD! Festival
PopEi, Eindhoven
Debby Petter - De liefde voorbij
Parktheater, Eindhoven
20:00
Dick van Altena / Savannah
Theater Berkelland, Eibergen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Meerpaal, Dronten
19:30
Disfear
Iduna, Drachten
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Schouwburg de Lawei, Drachten
22:00
Sin Pausa tribute to Chano and Joaquin Pozo
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Kingsborough
Bibelot, Dordrecht
20:30
Jan Rot - O Ja!
Theater De Omval, Diemen
20:00
Pjotr / Russo / Sevn Alias
Burgerweeshuis, Deventer
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bouwkunde, Deventer
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Belgica, Dendermonde
20:30
The Stiff Reunion Show
Paard, Den Haag
Klangstof
Paard, Den Haag
19:30
Maan
Paard, Den Haag
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag