Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
19:00
DOOR
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Burgerweeshuis
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
23:00
Paard
Den Haag
20:15
Paard
Den Haag
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater De Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Musis
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Gigant
Apeldoorn
22:00
The Cave
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Zuiderkerk
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Skatecafe
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Muziekcafé De Lantaern
Zevenaar
20:00
Zalencentrum Wieleman
Westervoort
20:15
Munttheater
Weert
20:00
De Bosuil
Weert
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Stathe
Utrecht
20:00
Broese
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Artishock
Soest
20:15
Theater Sneek
Sneek
De Domijnen
Sittard
20:30
Kulturhus
Ruurlo
20:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
21:30
P3
Purmerend
Theater Zinin
Nijverdal
23:00
De Vasim
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
22:00
Chez
Marknesse
20:15
Pesthuyspodium
Maastricht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Het Depot
Leuven
21:00
Corneel
Lelystad
Het Veur Theater
Leidschendam
vrijdag 30 maart 2018
21:00
New Kingston
Bibelot, Dordrecht
20:00
Banner / Luka
Bibelot, Dordrecht
19:00
Banner / Luka
DOOR, Dordrecht
20:00
Prince Tribute Band
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eefje De Visser
Burgerweeshuis, Deventer
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bouwkunde, Deventer
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Paard, Den Haag
20:15
Symphonic Junction: Passie In Paard
Paard, Den Haag
20:00
The Hormones + Silent Waffle party| Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
The Nits
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Percossa - BAM!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Spant!, Bussum
20:00
Walk The Moon
Botanique, Brussel
20:00
Gengahr
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Absynthe Minded
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Newmoon + Teen Creeps + Sunflower
Cactus Muziekcentrum, Brugge
De Likt
Mezz, Breda
20:00
Kita Menari + BEAUX
Mezz, Breda
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Chassé Theater, Breda
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Evertshuis, Bodegraven
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
Kubilay Kaya
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Op Sterk Water - Hotel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Vreemde Kostgangers
Theater De Kolk, Assen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Kolk, Assen
21:00
Evil Empire Orchestra
Luxor Live, Arnhem
20:30
The Game
Musis, Arnhem
20:00
Tim Knol
Luxor Live, Arnhem
20:30
Popa Chubby
Gigant, Apeldoorn
22:00
Bep / Dowzer / Vektors
The Cave, Amsterdam
20:30
The Rubens
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Bitch 'n' Monk / Mark Haanstra / Oene van Geel
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Meervaart, Amsterdam
20:00
Deborah Witteveen / Dirk Hooglandt / Eefje Benning / Het Pergolesi Ens
Zuiderkerk, Amsterdam
Paradi50 Hiphop
Paradiso, Amsterdam
Death Alley
Skatecafe, Amsterdam
20:00
JAGD / Yasmine
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Kamaal Willams
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Black Label Society
Melkweg, Amsterdam
Feeder
Melkweg, Amsterdam
19:00
Spacekees = Spacepunk
Melkweg, Amsterdam
17:00
Camilla Blue
Concerto, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Tijd voor een trio
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
King King
P60, Amstelveen
20:00
The story of the Troubadour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Flint, Amersfoort
20:00
Luwten
Fluor, Amersfoort
The Bootleg Sixties
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
The Charles Darwin Selection
Paco Plumtrek, Almelo
20:30
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Rowwen Heze
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Barock Project
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 31 maart 2018
Claw Boys Claw
Hedon, Zwolle
20:00
Roxeanne Hazes
Hedon, Zwolle
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Barock Project
Boerderij, Zoetermeer
The Kik - Hertaalt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Remmidemmi / Ton Roelofs / Yara Beeks
Muziekcafé De Lantaern, Zevenaar
20:00
The Scientist (Coldplay Tribute) / U2 by In the Name of
Zalencentrum Wieleman, Westervoort
20:15
Stef Bos - Kern
Munttheater, Weert
20:00
Ultimate Eagles
De Bosuil, Weert
21:00
Kid Harlequin plays Nine Inch Nails
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Piepschuim
Schouwburg Venray, Venray
Martijn Koning - Koning te rijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Karsu
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Niko
Stathe, Utrecht
20:00
Stephanie Struijk
Broese, Utrecht
20:00
James TW
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rilan & The Bombardiers
EKKO, Utrecht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Malignant Tumour
Little Devil, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Agnietenhof, Tiel
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
The Marble Tones
Artishock, Soest
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater Sneek, Sneek
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Domijnen, Sittard
20:30
Makis Seviloglou
Kulturhus, Ruurlo
20:00
Veneration Of The Dead VI Tickets
Baroeg, Rotterdam
19:00
Matangi Kwartet
Theater Rotterdam, Rotterdam
21:30
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
P3, Purmerend
JW Roy
Theater Zinin, Nijverdal
23:00
Drift Paasnacht
De Vasim, Nijmegen
Mozes and the Firstborn
Merleyn, Nijmegen
20:15
The Ex
Doornroosje, Nijmegen
20:15
The Blackies
Doornroosje, Nijmegen
Paul de Munnik
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
PEER
De Spot, Middelburg
20:00
Maaike Ouboter
Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
22:00
Brooklyn / Justice Toch / Latifah
Chez, Marknesse
20:15
Frank Blueka
Pesthuyspodium, Maastricht
20:00
Memphis Maniacs
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Prince Tribute Band
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Selah Sue
Het Depot, Leuven
21:00
Joan Osborne
Corneel, Lelystad
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Het Veur Theater, Leidschendam