Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:30
So What!
Gouda
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
So What!
Gouda
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Baroeg
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Bootstraat
Hasselt
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
P3
Purmerend
Melkweg
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Estrado
Harderwijk
21:00
Luxor Live
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Club Fix
Tilburg
23:00
Little Devil
Tilburg
22:30
Lucky
Rijssen
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Zuiderkerk
Amsterdam
Skatecafe
Amsterdam
Mezz
Breda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
17:00
Concerto
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
21:00
Hedon
Zwolle
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
22:00
The Cave
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:00
DOOR
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
dB's
Utrecht
Groene Engel
Oss
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
NTGent
Gent
EKKO
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Mezz
Breda
Het Veur Theater
Leidschendam
23:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
16:30
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Agnietenhof
Tiel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Metropool
Hengelo
De Domijnen
Sittard
20:00
Zalencentrum Wieleman
Westervoort
23:30
Vera
Groningen
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Artishock
Soest
22:00
Altstadt
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Manifesto
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Vorstin
Hilversum
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:30
Café Bar Joppe
Aalsmeer
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Broese
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
Drommedaris
Enkhuizen
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
EKKO
Utrecht
Theater De Veste
Delft
21:00
Muziekcafé De Lantaern
Zevenaar
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Beun
Heiloo
vrijdag 30 maart 2018
20:00
JAGD / Yasmine
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Idaly
Stroomhuis, Eindhoven
21:00
Idaly
Stroomhuis, Eindhoven
21:30
Huxley / The Grand East
So What!, Gouda
20:30
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Herman van Veen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Evertshuis, Bodegraven
Gruppo Sportivo
So What!, Gouda
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Gengahr
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Full Of Hell / Immolation / Monument of Misanthropy
Baroeg, Rotterdam
Fuad Hassen - Held
Parktheater, Eindhoven
20:30
Fresku / Mocromaniac
Metropool, Hengelo
20:00
Fleddy Melculy
Bootstraat, Hasselt
20:15
Five Great Guitars
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Ferocious Dog + Support: Drunken Dolly
P3, Purmerend
Feeder
Melkweg, Amsterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Fake Billy & The False Prophets + Spirit Valley
Estrado, Harderwijk
21:00
Evil Empire Orchestra
Luxor Live, Arnhem
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Eefje De Visser
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Dopebwoy / Jayh / Zefanio
Club Fix, Tilburg
23:00
Disturbance
Little Devil, Tilburg
22:30
Diaz & Bruno / Latifah / Murda
Lucky, Rijssen
20:00
Deeptrax Records Label Night
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Deborah Witteveen / Dirk Hooglandt / Eefje Benning / Het Pergolesi Ens
Zuiderkerk, Amsterdam
Death Alley
Skatecafe, Amsterdam
De Likt
Mezz, Breda
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Claw Boys Claw
Doornroosje, Nijmegen
22:30
Charlie and the Bluescats
Muziekpodium DJS, Dordrecht
17:00
Camilla Blue
Concerto, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bouwkunde, Deventer
21:00
Broken Brass Ensemble
Hedon, Zwolle
Blaze Bayley
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Black Label Society
Melkweg, Amsterdam
20:30
Bitch 'n' Monk / Mark Haanstra / Oene van Geel
Bimhuis, Amsterdam
22:00
Bep / Dowzer / Vektors
The Cave, Amsterdam
20:00
Barock Project
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:00
Banner / Luka
DOOR, Dordrecht
20:00
Banner / Luka
Bibelot, Dordrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Anciients / Black Wizard
dB's, Utrecht
Ana Popovic
Groene Engel, Oss
Ali B - Koorts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Aldous Harding
NTGent, Gent
Afterpartees
EKKO, Utrecht
20:00
Absynthe Minded
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
2 Years To Apocalypse / The Royal / Under False Names
Oefenbunker, Landgraaf
zaterdag 31 maart 2018
20:00
Yung Nnelg
Patronaat, Haarlem
20:00
Yori Swart
Mezz, Breda
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Het Veur Theater, Leidschendam
23:30
Whip It: Brutuzz / Dave Clarke / Dexter (electro) / ROD
Melkweg, Amsterdam
20:00
While my Guitar Gently Weeps
De Meester, Almere
16:30
Wangston Brothers
't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
Vreemde Kostgangers
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Veneration Of The Dead VI Tickets
Baroeg, Rotterdam
20:00
Ultimate Eagles
De Bosuil, Weert
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Agnietenhof, Tiel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
This Is My Happy Face
Metropool, Hengelo
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Domijnen, Sittard
20:00
The Scientist (Coldplay Tribute) / U2 by In the Name of
Zalencentrum Wieleman, Westervoort
23:30
The Number Ones
Vera, Groningen
20:00
The Nits
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
The Marble Tones
Artishock, Soest
22:00
The Lighthouse
Altstadt, Eindhoven
The Kik - Hertaalt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
The Ex
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Bruceband
Manifesto, Hoorn
The Bootleg Sixties
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
The Blackies
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Tera Melos
Patronaat, Haarlem
20:00
Tenedle
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Vorstin, Hilversum
TakeRoot presents: Steve Forbert
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Symphonic Rock Night Band
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:30
Sweet Mary Jane
Café Bar Joppe, Aalsmeer
17:00
Sugar Mama
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Stephanie Struijk
Broese, Utrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Stef Bos - Kern
Munttheater, Weert
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Drommedaris, Enkhuizen
Soundos - Niets te verliezen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Selah Sue
Het Depot, Leuven
20:00
Roxeanne Hazes
Hedon, Zwolle
21:00
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Fluor, Amersfoort
20:30
Robin Borneman
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Rilan & The Bombardiers
EKKO, Utrecht
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Veste, Delft
21:00
Remmidemmi / Ton Roelofs / Yara Beeks
Muziekcafé De Lantaern, Zevenaar
20:00
Prince Tribute Band
Schouwburg Lochem, Lochem
Pieter Derks - Spot
Theater de Beun, Heiloo