Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater Concordia
Haastrecht
Parktheater
Eindhoven
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:15
P3
Purmerend
Vorstin
Hilversum
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Ogterop
Meppel
23:00
013
Tilburg
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Café Trianon
Nijmegen
20:30
Iduna
Drachten
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
De Bosuil
Weert
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Noorderkerk
Sneek
22:15
Paradiso
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Vooruit
Gent
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Cafe De Pijpenla
Harlingen
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Simplon
Groningen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater Gooiland
Hilversum
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cultura
Ede
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Flint
Amersfoort
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Westerkerk
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Storm
Winterswijk
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Teejater
Naaldwijk
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
Martiniplaza
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Hedon
Zwolle
Jazzkerk Aartswoud
Aartswoud
20:15
Effenaar
Eindhoven
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
Vorst Nationaal
Brussel
Melkweg
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
van Beresteyn
Veendam
C.C. Stroud
Putten
21:00
V11
Rotterdam
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
De Weijer
Boxmeer
19:00
Paard
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
17:30
Patronaat
Haarlem
vrijdag 06 april 2018
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bökkers
Metropool, Hengelo
Bondax presents Recur
Melkweg, Amsterdam
20:30
Brett Dennen
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Broken Brass Ensemble
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Concordia, Haastrecht
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Claw Boys Claw
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:15
Clearwater Creedence Revival
P3, Purmerend
Colin Blunestone
Vorstin, Hilversum
20:30
Colin Vallon Trio
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
23:00
Comrade Winston / Paula Temple / Zadig
Doornroosje, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Leidse Schouwburg, Leiden
Daniel Lohues
Schouwburg Ogterop, Meppel
23:00
David 'Ram Jam' Rodigan
013, Tilburg
20:00
De Likt
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
De Materie
Café Trianon, Nijmegen
20:30
Def Americans
Iduna, Drachten
20:00
Di-rect
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Downhill Festival
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Electric Company / PEER
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Elles Bailey
De Bosuil, Weert
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater Zinin, Nijverdal
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Kolk, Assen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Diligentia, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als
Noorderkerk, Sneek
22:15
Evil Empire Orchestra
Paradiso, Amsterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Walhalla, Rotterdam
19:30
Field Music
Melkweg, Amsterdam
19:00
Finale Rob Acda Award 2017-2018
Patronaat, Haarlem
21:00
Fleddy Melculy
Metropool, Hengelo
21:00
Fleetwood Mac: Their Incredible Story - a tribute by The Cosmic Carniv
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Flying Horseman
Paradiso, Amsterdam
20:00
For I Am King / VUUR
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Frank Boeijen
Vooruit, Gent
20:15
Frans Bauer
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
George van Houts - Kom Plot
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Maaspoort, Venlo
20:00
Hannah Epperson
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Herman van Veen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ik Zie U Graag ...
Mezz, Breda
20:00
Ik Zie U Graag ...
Mezz, Breda
20:00
In the Woods... (N) + Attic (D) + Desolate Fields
Little Devil, Tilburg
22:00
Irreversible Entanglements
Merleyn, Nijmegen
22:00
J R&B
Cafe De Pijpenla, Harlingen
22:30
Jacky & the Johnny Bernhard Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Jadis
Boerderij, Zoetermeer
JAGD / Yasmine
Simplon, Groningen
20:30
James Holden & The Animal Spirits
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Gooiland, Hilversum
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Aan de Slinger, Houten
Jeroen Zijlstra - Waterman
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Jodymoon - All is Waiting
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Joep Onderdelinden - OOIT
Cultura, Ede
Johan Goossens - Vlam
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Amphion, Doetinchem
JW Roy
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Karin Bloemen - Volle Bloei
Flint, Amersfoort
20:15
Karsu
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Lavinia Meijer
Westerkerk, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Het Park, Hoorn
Leonie Meijer - Bella Italia
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Storm, Winterswijk
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Maaike Ouboter
Theater de Stoep, Spijkenisse
Maan
Teejater, Naaldwijk
20:00
Madensuyu
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:00
Mani Orrason
Oefenbunker, Landgraaf
Marco Borsato
Martiniplaza, Groningen
Martijn Koning - Koning te rijk
Wilminktheater, Enschede
Memphis Maniacs
Hedon, Zwolle
Michelle David & The Gospel Sessions
Jazzkerk Aartswoud, Aartswoud
20:15
Mike Massé
Effenaar, Eindhoven
21:00
Mise en Scene
LOLA050, Groningen
20:00
Mula B
Simplon, Groningen
20:00
Mummy's A Tree
Paco Plumtrek, Almelo
20:15
Nick & Simon
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Niko
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
No Date | Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
Noel Gallagher’s High Flying Birds
Vorst Nationaal, Brussel
Of Mice & Men
Melkweg, Amsterdam
20:00
Orgel Vreten
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Panda Bear
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Piepschuim
van Beresteyn, Veendam
Pieter Derks - Spot
C.C. Stroud, Putten
21:00
Pip Blom + Apneu
V11, Rotterdam
20:15
Prince Tribute Band
Het Kielzog, Hoogezand
René van Meurs - Ik beloof niks
De Weijer, Boxmeer
19:00
Rewire Festival
Paard, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
17:30
Roots of Heaven Festival
Patronaat, Haarlem