Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Grounds
Rotterdam
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
22:30
Lucky
Rijssen
20:30
P3
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Groene Engel
Oss
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Veluvine
Nunspeet
De Muze
Noordwijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Aan de Slinger
Houten
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Duycker
Hoofddorp
20:30
Metropool
Hengelo
20:15
C.C. De Pas
Heesch
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Bootstraat
Hasselt
20:00
Estrado
Harderwijk
21:00
Vera
Groningen
21:00
Simplon
Groningen
21:00
Simplon
Groningen
20:30
LOLA050
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
21:30
So What!
Gouda
So What!
Gouda
NTGent
Gent
De Schattelijn
Geertruidenberg
Wilminktheater
Enschede
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Altstadt
Eindhoven
20:00
The Jack
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
23:00
Grootcafé de Swetser
Drachten
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
19:00
DOOR
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Burgerweeshuis
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
23:00
Paard
Den Haag
20:15
Paard
Den Haag
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater De Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Musis
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Gigant
Apeldoorn
22:00
The Cave
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Zuiderkerk
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Skatecafe
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
vrijdag 30 maart 2018
Thomas Smith - Strak
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning te rijk
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Joan Osborne
Het Bolwerk, Sneek
21:00
The Turbans
Grounds, Rotterdam
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Karsu
De Doelen, Rotterdam
20:00
Mahalia
BIRD, Rotterdam
Full Of Hell / Immolation / Monument of Misanthropy
Baroeg, Rotterdam
Soundos - Niets te verliezen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
22:30
Diaz & Bruno / Latifah / Murda
Lucky, Rijssen
20:30
Ferocious Dog + Support: Drunken Dolly
P3, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ana Popovic
Groene Engel, Oss
20:15
Stef Bos - Kern
Theater De Lievekamp, Oss
Leonie Meijer - Bella Italia
Veluvine, Nunspeet
Pieter Derks - Spot
De Muze, Noordwijk
22:00
Niekse
Merleyn, Nijmegen
20:30
Claw Boys Claw
Doornroosje, Nijmegen
Ali B - Koorts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:00
Ruben Hoeke
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
Blaze Bayley
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Maaike Ouboter
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Deeptrax Records Label Night
Podium Asteriks, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
2 Years To Apocalypse / The Royal / Under False Names
Oefenbunker, Landgraaf
Herman van Veen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Aan de Slinger, Houten
The Animals
Manifesto, Hoorn
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Persefone
Duycker, Hoofddorp
20:30
Fresku / Mocromaniac
Metropool, Hengelo
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
C.C. De Pas, Heesch
21:00
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Fleddy Melculy
Bootstraat, Hasselt
20:00
Fake Billy & The False Prophets + Spirit Valley
Estrado, Harderwijk
21:00
Orgel Vreten
Vera, Groningen
21:00
Mydy Rabycad
Simplon, Groningen
21:00
Rilan & The Bombardiers
Simplon, Groningen
20:30
The Guilt + Le Prince Harry
LOLA050, Groningen
20:30
Ríanta
De Oosterpoort, Groningen
James TW
De Oosterpoort, Groningen
21:30
Huxley / The Grand East
So What!, Gouda
Gruppo Sportivo
So What!, Gouda
Aldous Harding
NTGent, Gent
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
De Schattelijn, Geertruidenberg
Johan Goossens - Vlam
Wilminktheater, Enschede
21:00
Idaly
Stroomhuis, Eindhoven
21:00
Idaly
Stroomhuis, Eindhoven
20:15
Five Great Guitars
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Lakshmi
Altstadt, Eindhoven
20:00
Premium
The Jack, Eindhoven
Fuad Hassen - Held
Parktheater, Eindhoven
23:00
Party Hardy met Famke Louise en 3Robi
Grootcafé de Swetser, Drachten
22:30
Charlie and the Bluescats
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
New Kingston
Bibelot, Dordrecht
20:00
Banner / Luka
Bibelot, Dordrecht
19:00
Banner / Luka
DOOR, Dordrecht
20:00
Prince Tribute Band
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eefje De Visser
Burgerweeshuis, Deventer
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bouwkunde, Deventer
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Paard, Den Haag
20:15
Symphonic Junction: Passie In Paard
Paard, Den Haag
20:00
The Hormones + Silent Waffle party| Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
The Nits
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Percossa - BAM!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Spant!, Bussum
20:00
Walk The Moon
Botanique, Brussel
20:00
Gengahr
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Absynthe Minded
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Newmoon + Teen Creeps + Sunflower
Cactus Muziekcentrum, Brugge
De Likt
Mezz, Breda
20:00
Kita Menari + BEAUX
Mezz, Breda
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Chassé Theater, Breda
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Evertshuis, Bodegraven
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
Kubilay Kaya
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Op Sterk Water - Hotel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Vreemde Kostgangers
Theater De Kolk, Assen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Kolk, Assen
21:00
Evil Empire Orchestra
Luxor Live, Arnhem
20:30
The Game
Musis, Arnhem
20:00
Tim Knol
Luxor Live, Arnhem
20:30
Popa Chubby
Gigant, Apeldoorn
22:00
Bep / Dowzer / Vektors
The Cave, Amsterdam
20:30
The Rubens
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Bitch 'n' Monk / Mark Haanstra / Oene van Geel
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Meervaart, Amsterdam
20:00
Deborah Witteveen / Dirk Hooglandt / Eefje Benning / Het Pergolesi Ens
Zuiderkerk, Amsterdam
Paradi50 Hiphop
Paradiso, Amsterdam
Death Alley
Skatecafe, Amsterdam
20:00
JAGD / Yasmine
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Kamaal Willams
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Black Label Society
Melkweg, Amsterdam