Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Zwerver
Oostende
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Bosuil
Weert
Cul de Sac
Tilburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
21:00
Café Plantage
Leiden
C.C. De Zandloper
Wemmel
20:00
Botanique
Brussel
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:15
Bibelot
Dordrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
't Nonnetje
Amersfoort
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Zuiderkerk
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Vera
Groningen
Veluvine
Nunspeet
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
The Jack
Eindhoven
22:00
The Cave
Amsterdam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Spant!
Bussum
21:30
So What!
Gouda
So What!
Gouda
Skatecafe
Amsterdam
21:00
Simplon
Groningen
21:00
Simplon
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
23:00
Paard
Den Haag
20:15
Paard
Den Haag
P60
Amstelveen
20:30
P3
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
NTGent
Gent
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Musis
Arnhem
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:30
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Manifesto
Hoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
22:30
Lucky
Rijssen
donderdag 29 maart 2018
20:00
Suzan & Freek
DeLaMar, Amsterdam
20:30
The Temperance Movement
De Zwerver, Oostende
Daniel Lohues
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Comedy Night @ De Kleine Willem
De Kleine Willem, Enschede
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Vreemde Kostgangers
De Harmonie, Leeuwarden
The Animals
De Bosuil, Weert
Niko / Sweetgodanimals / Ten Years Today
Cul de Sac, Tilburg
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Cpunt Theater, Hoofddorp
The Bootleg Sixties
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Maaike Ouboter
Chassé Theater, Breda
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Chassé Theater, Breda
21:00
Sweet Mary Jane
Café Plantage, Leiden
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Zandloper, Wemmel
20:00
Bahamas
Botanique, Brussel
21:00
Jon and Roy
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Carte Blanche: Andy Moor
Bimhuis, Amsterdam
19:15
50 jaar Bibelot
Bibelot, Dordrecht
20:00
Camille
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Mahalia
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Niekse
't Nonnetje, Amersfoort
vrijdag 30 maart 2018
The Nits
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Deborah Witteveen / Dirk Hooglandt / Eefje Benning / Het Pergolesi Ens
Zuiderkerk, Amsterdam
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Zaantheater, Zaandam
Johan Goossens - Vlam
Wilminktheater, Enschede
20:00
Barock Project
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Orgel Vreten
Vera, Groningen
Leonie Meijer - Bella Italia
Veluvine, Nunspeet
20:30
The Rubens
Tolhuistuin, Amsterdam
Steve Forbert
TivoliVredenburg, Utrecht
Soundos - Niets te verliezen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Op Sterk Water - Hotel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Schalm, Veldhoven
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Stef Bos - Kern
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Vreemde Kostgangers
Theater De Kolk, Assen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Kolk, Assen
The Bootleg Sixties
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bouwkunde, Deventer
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Premium
The Jack, Eindhoven
22:00
Bep / Dowzer / Vektors
The Cave, Amsterdam
20:30
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
JAGD / Yasmine
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Idaly
Stroomhuis, Eindhoven
21:00
Idaly
Stroomhuis, Eindhoven
Herman van Veen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Paul de Munnik
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Maaike Ouboter
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Spant!, Bussum
21:30
Huxley / The Grand East
So What!, Gouda
Gruppo Sportivo
So What!, Gouda
Death Alley
Skatecafe, Amsterdam
21:00
Mydy Rabycad
Simplon, Groningen
21:00
Rilan & The Bombardiers
Simplon, Groningen
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Thomas Smith - Strak
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Tijd voor een trio
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The story of the Troubadour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Prince Tribute Band
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Koning - Koning te rijk
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Rowwen Heze
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Deeptrax Records Label Night
Podium Asteriks, Leeuwarden
Fuad Hassen - Held
Parktheater, Eindhoven
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Paradi50 Hiphop
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Charles Darwin Selection
Paco Plumtrek, Almelo
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Paard, Den Haag
20:15
Symphonic Junction: Passie In Paard
Paard, Den Haag
King King
P60, Amstelveen
20:30
Ferocious Dog + Support: Drunken Dolly
P3, Purmerend
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
2 Years To Apocalypse / The Royal / Under False Names
Oefenbunker, Landgraaf
Aldous Harding
NTGent, Gent
21:00
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Nieuwe Nor, Heerlen
22:30
Charlie and the Bluescats
Muziekpodium DJS, Dordrecht
19:00
Ruben Hoeke
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Five Great Guitars
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
The Game
Musis, Arnhem
De Likt
Mezz, Breda
20:00
Kita Menari + BEAUX
Mezz, Breda
20:30
Fresku / Mocromaniac
Metropool, Hengelo
22:00
Niekse
Merleyn, Nijmegen
20:00
Black Label Society
Melkweg, Amsterdam
Feeder
Melkweg, Amsterdam
19:00
Spacekees = Spacepunk
Melkweg, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Meervaart, Amsterdam
The Animals
Manifesto, Hoorn
21:00
Evil Empire Orchestra
Luxor Live, Arnhem
20:00
Tim Knol
Luxor Live, Arnhem
22:30
Diaz & Bruno / Latifah / Murda
Lucky, Rijssen