Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TivoliVredenburg
Utrecht
18:00
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:15
van Beresteyn
Veendam
21:00
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Vooruit
Gent
Vorst Nationaal
Brussel
Vorstin
Hilversum
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Westerkerk
Amsterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
20:30
't Ukien
Kampen
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
21:00
Altstadt
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
15:30
Baroeg
Rotterdam
14:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Bon theater
Medemblik
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. Blankenberge
Blankenberge
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Klameare
Workum
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:30
Cacaofabriek
Helmond
22:30
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Bastille
Schoonhoven
20:30
De Boodschap
Rijen
De Bosuil
Weert
De Casino
Sint-Niklaas
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Pul
Uden
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Duycker
Hoofddorp
23:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Iduna
Drachten
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
17:00
Kursaal Oostende
Oostende
14:00
Kursaal Oostende
Oostende
11:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:30
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Little Devil
Tilburg
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Magasin 4
Brussel
22:00
Manifesto
Hoorn
Martiniplaza
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:30
Metropool
Hengelo
20:00
Mezz
Breda
15:00
Molen De Ster
Utrecht
20:15
Munttheater
Weert
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
O.J.C. Fuse
Bakel
20:00
P3
Purmerend
23:00
P60
Amstelveen
23:30
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Perron
Nieuwerkerk aan den IJssel
vrijdag 06 april 2018
Vitalic
TivoliVredenburg, Utrecht
18:00
Utrecht International Comedy Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Arp Frique / Dansé Dansé Soundsystem
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Pip Blom + Apneu
V11, Rotterdam
20:15
Piepschuim
van Beresteyn, Veendam
21:00
Sleaford Mods
Vera, Groningen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Anna Ternheim
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Frank Boeijen
Vooruit, Gent
Noel Gallagher’s High Flying Birds
Vorst Nationaal, Brussel
Colin Blunestone
Vorstin, Hilversum
André Manuel - De Onzen
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Lavinia Meijer
Westerkerk, Amsterdam
20:30
Broken Brass Ensemble
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Colin Vallon Trio
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning te rijk
Wilminktheater, Enschede
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 07 april 2018
20:30
KingFisher Sky
't Ukien, Kampen
Therion
013, Tilburg
The Bootleg Sixties
Agnietenhof, Tiel
21:00
Burning Clocks + Fort '99
Altstadt, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
ATLAS Theater, Emmen
15:30
Wavefest
Baroeg, Rotterdam
14:30
Wereld Romadag
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Afterpartees / Silent War
Bibelot, Dordrecht
20:30
The Ploctones
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Altın Gün
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
RadioU2
Boerderij, Zoetermeer
Jeroen Zijlstra - Waterman
Bon theater, Medemblik
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
C.C Warenar, Wassenaar
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Blankenberge, Blankenberge
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. De Klameare, Workum
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Den Herd, Bladel
William Boeva - Reset
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:30
New York Round Midnight
Cacaofabriek, Helmond
22:30
Carl Craig Synthesizer Ensemble
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
The Colorist Orchestra ft. Lisa Hannigan
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Alex Cameron
Cactus Muziekcentrum, Brugge
17:00
Fran & Her Men
Café de Pilaren, Alkmaar
Vreemde Kostgangers
Chassé Theater, Breda
Emilio Guzman - Kom dan!
Chassé Theater, Breda
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Nick & Simon
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
78rpm / Black Decades
dB's, Utrecht
20:00
De Likt
De Bastille, Schoonhoven
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
De Boodschap, Rijen
Pure McCartney
De Bosuil, Weert
Bløf
De Casino, Sint-Niklaas
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
De Harmonie, Leeuwarden
Fleddy Melculy
De Helling, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
De Maaspoort, Venlo
20:30
DJ Paul Elstak / Mental Theo / Party Animals
De Pul, Uden
23:00
Boofy / Mala / Nomine
Doornroosje, Nijmegen
Joan As Policewoman
Doornroosje, Nijmegen
HAEVN
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jacin Trill / Leafs
Duycker, Hoofddorp
23:00
Joost van Bellen
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Jan Akkerman
ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:30
Mike Massé
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
The Deep Dark Woods
Gigant, Apeldoorn
20:00
Memphis Maniacs
Grenswerk, Venlo
20:00
The Worst Example | Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Clearwater Creedence Revival
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Like a Bat out of Hell
Iduna, Drachten
20:15
Stef Bos - Kern
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
Counterpunch / Dowzer
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Trijntje Oosterhuis
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
17:00
K3
Kursaal Oostende, Oostende
14:00
K3
Kursaal Oostende, Oostende
11:00
K3
Kursaal Oostende, Oostende
19:30
George van Houts - Kom Plot
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Rage Against The System
Little Devil, Tilburg
23:00
Dr. Lektroluv
Luxor Live, Arnhem
20:00
Crisi
Magasin 4, Brussel
22:00
Hardcore Hooligans
Manifesto, Hoorn
Marco Borsato
Martiniplaza, Groningen
20:30
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Meervaart, Amsterdam
19:00
Mani Orrason
Melkweg, Amsterdam
15:30
Heartland Festival
Metropool, Hengelo
20:00
Ik Zie U Graag ...
Mezz, Breda
15:00
Caféconcert met Erik van der Endt
Molen De Ster, Utrecht
20:15
Prince Tribute Band
Munttheater, Weert
22:00
LIVE: Depeche Mode & The Cure, by Depeche Faux & I Found the Cure
Muziekcafé Helmond, Helmond
Frank Boeijen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Cristina Branco
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Claw Boys Claw
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Havana Club: Sin Pausa
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:45
The Bruceband
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Impulse D&B ft. The Prototypes (UK) - + Battletek + Minzo + Pledge of
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Jazz Crusaders
O.J.C. Fuse, Bakel
20:00
Bandjesfeest Moods Pink Floyd tributeband
P3, Purmerend
23:00
Dr. Rude
P60, Amstelveen
23:30
The Hague Yard
Paard, Den Haag
20:00
Klassifest
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jan Rot - Seks & Drugs & Rot & Roll
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Full Of Hell / Immolation / Monument of Misanthropy
Patronaat, Haarlem
22:00
Trash bluesrockband
Perron, Nieuwerkerk aan den IJssel