Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Spot
Middelburg
20:30
De Oosterpoort
Groningen
15:00
De Nieuwe Regentes
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Helling
Utrecht
20:00
De Bosuil
Weert
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
Club Smederij
Tilburg
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cacaofabriek
Helmond
14:00
Boerderij
Zoetermeer
20:30
BIRD
Rotterdam
17:00
Bel Air Breda
Breda
13:15
Beauforthuis
Austerlitz
14:30
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Martiniplaza
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
013
Tilburg
20:00
Westerkerk
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Vooruit
Gent
21:30
Vera
Groningen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
zondag 08 april 2018
20:00
Mathias Eick Quintet
De Spot, Middelburg
20:30
Sara Tavares
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Huub van der Lubbe
De Nieuwe Regentes, Den Haag
The Bootleg Sixties
De Nieuwe Kolk, Assen
Paul de Munnik (matinee)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Munnik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Johan
De Helling, Utrecht
20:00
Di-rect
De Bosuil, Weert
14:00
Ensemble Rosen für Dich 8 april met theatrale show op Kasteel Aerwinke
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
Broken Brass Ensemble
Club Smederij, Tilburg
20:00
Vreemde Kostgangers
Chassé Theater, Breda
20:00
AmenRa
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Mostly Autumn
Cacaofabriek, Helmond
14:00
Copyright©Hans Vermeulen
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Altın Gün
BIRD, Rotterdam
17:00
David Readman
Bel Air Breda, Breda
13:15
Tango-orkest Baldosa Floja
Beauforthuis, Austerlitz
14:30
Dirk Scheele - Feest!!!
Agnietenhof, Tiel
Rosemary & Garlic
013, Tilburg
maandag 09 april 2018
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
20:00
Grandbrothers
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Jeffrey Lewis & Los Bolts
Sugar Factory, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Justin Nozuka
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parktheater, Eindhoven
20:30
Ben Harper / Charlie Musselwhite
Paradiso, Amsterdam
19:00
Dessa
Paradiso, Amsterdam
21:00
Wink Burcham
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Marco Borsato
Martiniplaza, Groningen
21:00
Live at Lola: Svetlanas + Tony Gorilla
LOLA050, Groningen
20:00
Nick & Simon
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Clouseau
Gebouw-T, Bergen op Zoom
dinsdag 10 april 2018
20:15
Her Majesty
Zaantheater, Zaandam
20:15
Daan Boertien / Raoul Steffani
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Sunflower Bean
Trix, Antwerpen
20:00
Collabro
TivoliVredenburg, Utrecht
JW Roy
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Paul de Munnik
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lily Allen
Sugar Factory, Amsterdam
Jeroen Zijlstra - Waterman
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om alles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Sheesham & Lotus & ‘Son
Patronaat, Haarlem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parktheater, Eindhoven
20:00
Esther Apituley
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nilüfer Yanya
Paradiso, Amsterdam
George Ezra
Paradiso, Amsterdam
20:00
Romain Virgo
Paard, Den Haag
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Orpheus, Apeldoorn
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Subspace + Psychotic Lumberjacks CD Presentatie
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Presentaties Academie voor Popcultuur
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Roos van Nijmegen Voorronde 3
Merleyn, Nijmegen
19:30
Luna Mae / Rimon / Roufaida
Melkweg, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Tineke Schouten - T-Splitsing
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Joris Teepe
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Lazuli
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Mógli
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Christophe Willem
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Justin Nozuka
013, Tilburg
woensdag 11 april 2018
20:00
Concertovaliante Barokensemble
Westerkerk, Amsterdam
20:00
Macklemore
Vorst Nationaal, Brussel
William Boeva - Reset
Vooruit, Gent
21:30
Sheesham & Lotus & ‘Son
Vera, Groningen
The Bootleg Sixties
Theater De Willem, Papendrecht
André Manuel - De Onzen
Theater De Veste, Delft
20:30
Flip Noorman - De Big One
Theater De Omval, Diemen
Trijntje Oosterhuis
Theater De Leest, Waalwijk
Saman Amini
Theater Bellevue, Amsterdam
George van Houts - Kom Plot
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Rockin'Roulette
Sugar Factory, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Venray, Venray
Daniel Lohues
Schouwburg Het Park, Hoorn
Herman van Veen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Heppie de Peppie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
HIT Finale singer-songwriter
Patronaat, Haarlem
20:15
Prince Tribute Band
Parktheater, Eindhoven
20:30
Hannes Minnaar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Fickle Friends
Paradiso, Amsterdam
20:30
Justin Nozuka
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sunflower Bean
Paradiso, Amsterdam
Paul de Munnik
Oude Luxor Theater, Rotterdam