Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
C.C. Mechelen
Mechelen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Live Stage Marnix
Bennekom
Muziekgieterij
Maastricht
De Spieghel
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
Patronaat
Haarlem
20:00
Vera
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Grenswerk
Venlo
Paard
Den Haag
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:45
Korzo
Den Haag
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
De Zwerver
Oostende
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Hedon
Zwolle
22:00
Paradiso
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Chassé Theater
Breda
Orpheus
Apeldoorn
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Verwachting
Ritthem
Meervaart
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Velinx
Tongeren
Kennemer Theater
Beverwijk
Meervaart
Amsterdam
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Wilminktheater
Enschede
C.C. De Adelberg
Lommel
De Maagd
Bergen op Zoom
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
ATLAS Theater
Emmen
Vorstin
Hilversum
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Markant Uden
Uden
Spant!
Bussum
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
4AD
Diksmuide
Gebäude 9
Keulen
14:30
013
Tilburg
17:30
Grounds
Rotterdam
19:00
Poppodium Volt
Sittard
19:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Bibelot
Dordrecht
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
donderdag 20 april 2017
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
William Boeva - Reset
C.C. Mechelen, Mechelen
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Roots Riders
Gebr. De Nobel, Leiden
Zitakula
Paradiso, Amsterdam
Moss
Tolhuistuin, Amsterdam
HAEVN
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Betty Soo / Michael Fracasso
Live Stage Marnix, Bennekom
The Veils
Muziekgieterij, Maastricht
Bartek
De Spieghel, Groningen
20:00
Amongster / Handed
Paard, Den Haag
Nouveau Vélo / The Homesick
Patronaat, Haarlem
20:00
Sue the Night
Vera, Groningen
20:00
Jens Lekman
TivoliVredenburg, Utrecht
The Paladins
Grenswerk, Venlo
Jett Rebel
Paard, Den Haag
20:00
Cocaine Piss
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Mazu / MNHM / Stöma
Winston, Amsterdam
The Cosmic Carnival
De Weijer, Boxmeer
20:15
Tamikrest
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Flip Noorman - Make-up
De Weverij, Zierikzee
20:15
Frank Boeijen
Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
LOS - VAST
Theater Idea, Soest
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Niels Geusebroek - Wildfire
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Cristina Branco - Insomnia
De Doelen, Rotterdam
20:15
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Matroesjka - Brainwash
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Typhoon - Moro Lobi
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Noah Guthrie
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
O'Dreams
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Broken Brass Ensemble (album release)
EKKO, Utrecht
20:30
Racoon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
The Doors in Concert
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
20:30
Danella Smith Band
Paard, Den Haag
20:45
Jasper Stadhouders / Onno Govaert / Tobias Delius / Wilbert de Joode
Korzo, Den Haag
21:00
Henk & Melle
Luxor Live, Arnhem
21:00
Meuris
De Zwerver, Oostende
21:00
Prince Tribute Night
P60, Amstelveen
21:00
Strohm
Hedon, Zwolle
22:00
Ephemerals
Paradiso, Amsterdam
Luwten
Merleyn, Nijmegen
vrijdag 21 april 2017
Micha Wertheim - Iemand Anders
Chassé Theater, Breda
Paul de Munnik
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Spot
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater PePijn, Den Haag
Flip Noorman - Make-up
Theater De Verwachting, Ritthem
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kommil Foo - Schoft
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
William Boeva - Reset
De Velinx, Tongeren
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Kennemer Theater, Beverwijk
Karsu
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Typhoon - Moro Lobi
Wilminktheater, Enschede
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. De Adelberg, Lommel
René van Meurs - Even goede vrienden
De Maagd, Bergen op Zoom
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kirsten van Teijn - Zalf
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
3JS - U2, The Joshua Tree
ATLAS Theater, Emmen
Tim Akkerman
Vorstin, Hilversum
Indian Askin
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Pater Moeskroen - Fiesta!
Markant Uden, Uden
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Spant!, Bussum
Spinvis
Schouwburg Odeon, Zwolle
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Het Park, Hoorn
Briqueville
4AD, Diksmuide
Freedom Sounds
Gebäude 9, Keulen
14:30
Roadburn Festival
013, Tilburg
17:30
Openingsceremonie The Syrian Cultural and Community Center
Grounds, Rotterdam
19:00
Tributeland on tour met AC/DC UK / Callahan Clearwater revival / LikeU
Poppodium Volt, Sittard
19:00
Dystopia / ECOCIDE
Patronaat, Haarlem
19:30
Boris
Patronaat, Haarlem
19:30
Hausmagger
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Wende Snijders
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Eric Vloeimans & Holland Baroque
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Cameretten - Finalistentournee
De Reggehof, Goor
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Parktheater, Eindhoven
20:00
Roots Riders
Bibelot, Dordrecht
Bazart
Paradiso, Amsterdam
20:00
Frances
Ancienne Belgique (AB), Brussel