Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
ACU
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Helling
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
Theater De Willem
Papendrecht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Maaspoort
Venlo
Vooruit
Gent
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Merleyn
Nijmegen
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
De Helling
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
013
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Spot
Middelburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
P60
Amstelveen
20:30
Simplon
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Cultura
Ede
21:00
Vera
Groningen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Leest
Waalwijk
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Rotown
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
013
Tilburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Grounds
Rotterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Muze
Noordwijk
20:00
La Madeleine
Brussel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Volta
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Munttheater
Weert
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Grand Theatre
Groningen
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
Theater Cardo
Groesbeek
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
Theater de Kom
Nieuwegein
woensdag 11 april 2018
20:00
Maaike Ouboter
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Macklemore
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Marlon Williams
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Nits
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Nouveau Vélo
ACU, Utrecht
Paul de Munnik
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Pierre Lapointe
La Madeleine, Brussel
Pieter Derks - Spot
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Prince Tribute Band
Parktheater, Eindhoven
20:00
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Venray, Venray
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Rockin'Roulette
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Romain Virgo
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Ruben Hein
De Helling, Utrecht
Saman Amini
Theater Bellevue, Amsterdam
21:30
Sheesham & Lotus & ‘Son
Vera, Groningen
20:00
Stef Bos - Kern
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Sunflower Bean
Paradiso, Amsterdam
20:00
Taylor Bennett
Botanique, Brussel
The Bootleg Sixties
Theater De Willem, Papendrecht
21:00
The Pine Box Boys
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
The Van Jets
Nieuwe Nor, Heerlen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Tineke Schouten - T-Splitsing
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Tommy Got Waxed
Bimhuis, Amsterdam
Trijntje Oosterhuis
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Vreemde Kostgangers
De Maaspoort, Venlo
William Boeva - Reset
Vooruit, Gent
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
donderdag 12 april 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ali B - Koorts
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
ANBU / Flonti Stacks / Idaly
Merleyn, Nijmegen
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Bear Valour
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Big2
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Bökkers
De Helling, Utrecht
21:00
Broken Brass Ensemble
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Cameretten - Finalistentournee 2017
013, Tilburg
20:00
Chelou
Paradiso, Amsterdam
20:30
Ciara Sidine
De Spot, Middelburg
Claw Boys Claw
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Clouseau
Paradiso, Amsterdam
19:30
Colin Blunstone
P60, Amstelveen
20:30
Cunninlynguists
Simplon, Groningen
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniel Lohues
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Dorine Wiersma - Gaan we katten
Cultura, Ede
21:00
Drones
Vera, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Harmonie, Leeuwarden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Leest, Waalwijk
19:30
Evil Empire Orchestra
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Fall Out Boy
Vorst Nationaal, Brussel
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Flonti Stacks
Merleyn, Nijmegen
20:00
Frank Boeijen
Schouwburg Venray, Venray
Gaz Coombes
Rotown, Rotterdam
20:00
George Ezra
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Lochem, Lochem
HAEVN
013, Tilburg
Her Majesty
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Musiater, Zevenaar
Herman van Veen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Hiphop Café
Grounds, Rotterdam
20:30
HIT Finale Bands
Patronaat, Haarlem
20:15
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Indie In Town
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Izaline Calister
Vorstin, Hilversum
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Muze, Noordwijk
20:00
Jeremy Loops
La Madeleine, Brussel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Ooit
Goudse Schouwburg, Gouda
Johan Goossens - Vlam
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Harderwijk, Harderwijk
JW Roy
Cpunt Theater, Hoofddorp
Karin Bloemen - Volle Bloei
Jan van Besouw, Goirle
20:30
L.A. Summertime / Robin Kester
Volta, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Leonie Meijer - Bella Italia
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Liam O'Maonlai en Peter O'Toole (Hothouse Flowers)
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Munttheater, Weert
Lissie
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
LowaddictSoundsystem
Luxor Live, Arnhem
20:00
Lucy Rose
Grand Theatre, Groningen
12:30
Lunchpauzeconcert / Openbare repetitie philharmonie zuidnederland
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Maaike Ouboter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Maaike Ouboter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Marco Borsato
Klokgebouw, Eindhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Cardo, Groesbeek
22:00
Milo Meskens
Paradiso, Amsterdam
20:00
MILO: Singer-songwriter op donderdag in Lola
LOLA050, Groningen
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Theater de Kom, Nieuwegein