Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
Café zuiderpoort
Budel
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
JKC Nirwana
Dronten
Edesche Concertzaal
Ede
21:00
The Jack
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Atak
Enschede
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
11:30
North End
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Cinema Walburg
Hamont-Achel
21:00
Podium Hardenberg
Hardenberg
13:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
19:30
Estrado
Harderwijk
De Radstake
Heelweg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater de Beun
Heiloo
21:00
Podium heino
Heino
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
20:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
't Ukien
Kampen
Gebäude 9
Keulen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Hot House
Leiden
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
20:30
Koningshof
Maassluis
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Merleyn
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:30
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
V11
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
WORM
Rotterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
15:30
De Buze
Steenwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Paradox
Tilburg
14:30
013
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
De Pul
Uden
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
20:00
De Piek
Vlissingen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
zaterdag 22 april 2017
20:00
Mister and Mississippi
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
The Cosmic Carnival
Mezz, Breda
20:00
Noah Guthrie
Mezz, Breda
Brainstorm / Miscellaneous
Café zuiderpoort, Budel
20:15
Mathilde Santing
Theater Hofpoort, Coevorden
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Cuijk, Cuijk
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Veste, Delft
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Kees Gelderblom / Lilian Vieira / Marco Santos
Paard, Den Haag
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Marutyri
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Frank Boeijen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
PollyPikPocketz
JKC Nirwana, Dronten
Lavinia Meijer
Edesche Concertzaal, Ede
21:00
Tokyo Blade
The Jack, Eindhoven
21:00
Zyfa
Altstadt, Eindhoven
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Parktheater, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Naked Song Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
De Ploeg - Pilp Fuction
Parktheater, Eindhoven
20:00
Textures
Atak, Enschede
20:00
Cristina Branco - Insomnia
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:30
Canshaker Pi
Podium 't Beest, Goes
20:30
Ntjam Rosie
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Plaatpresentatie: Mr. Wallace
Vera, Groningen
20:30
Lakshmi
Simplon, Groningen
20:15
George van Houts - Kom Plot
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
17:00
Bettysoo / Michael Fracasso
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Mundo Park
Patronaat, Haarlem
20:00
Carl Palmer
Patronaat, Haarlem
11:30
Record Store Day Event
North End, Haarlem
Kraak & Smaak
Patronaat, Haarlem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cinema Walburg, Hamont-Achel
21:00
Zwammstein
Podium Hardenberg, Hardenberg
13:30
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Theater de Voorveghter, Hardenberg
19:30
Inferum / Polter / Prospect (NL)
Estrado, Harderwijk
Jonna Fraser
De Radstake, Heelweg
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Theater de Beun, Heiloo
21:00
The Bluesbones
Podium heino, Heino
22:00
Vera Zané
Muziekcafé Helmond, Helmond
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Her Majesty
Vorstin, Hilversum
Indian Askin
Vorstin, Hilversum
20:00
Diesel
Duycker, Hoofddorp
21:00
Band of Friends
Manifesto, Hoorn
3JS - U2, The Joshua Tree
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
The U2 Tribute
't Ukien, Kampen
Freedom Sounds
Gebäude 9, Keulen
20:30
Kommil Foo - Schoft
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
De Kraaien - 'Rok & Rol Safari Tour'
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Tributeland On Tour
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Okabe Family / Xavi Torres Trio
Hot House, Leiden
19:00
Tributeland on Tour
Gebr. De Nobel, Leiden
19:00
The Brew
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
De Likt
O.J.C. Nirwana, Lierop
20:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Koningshof, Maassluis
20:00
Roots Riders
De Spot, Middelburg
20:00
LOS - VAST
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Micha Wertheim - Iemand Anders
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
23:00
Dubkasm / Gantz / Mala
Doornroosje, Nijmegen
23:00
DJ Mass / DJ Prime / J-Flava
Doornroosje, Nijmegen
23:00
ELLA / Lewis Watson
Merleyn, Nijmegen
HAEVN
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
The Doors in Concert
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Mexican Surf EP-release + Mind Rays
Groene Engel, Oss
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Parkgebouw, Rijssen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:30
Jasper Verstraaten & Stephen Wilkinson
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
22:00
J.C. Cinel
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Tango Extremo presenteert: ‘Club Vaudeville’
Grounds, Rotterdam
Luwten
V11, Rotterdam
20:30
Trondheim Jazz Orchestra & Ole Morten Vagan
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Matroesjka - Brainwash
Theater Zuidplein, Rotterdam
Coals
WORM, Rotterdam
20:00
Juan Luis Guerra
Ahoy, Rotterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Theater de Stoep, Spijkenisse
15:30
Apophys / Heartgrown / Sepiroth / Yaotzin
De Buze, Steenwijk
20:00
Mirusia Louwerse
Agnietenhof, Tiel
20:00
Flip Noorman - Make-up
Agnietenhof, Tiel
20:30
Broken Brass Ensemble
Paradox, Tilburg
14:30
Roadburn Festival
013, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Markant Uden, Uden
Mother's Finest
De Pul, Uden
Eric Steckel
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
PHONO: Iguana Death Cult / Jacle Bow / STUFF. / VENN
EKKO, Utrecht
Moss
TivoliVredenburg, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Yung Internet
De Piek, Vlissingen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater De Leest, Waalwijk