Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
Podium heino
Heino
21:00
Podium Hardenberg
Hardenberg
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:30
Paradox
Tilburg
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
P60
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
North Sea Jazz Club
Amsterdam
11:30
North End
Haarlem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
21:00
Manifesto
Hoorn
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Koningshof
Maassluis
21:00
JKC Nirwana
Dronten
19:30
J.C. De Klinker
Aarschot
21:00
Hot House
Leiden
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gigant
Apeldoorn
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gebäude 9
Keulen
20:00
Fluor
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
19:30
Estrado
Harderwijk
20:30
EKKO
Utrecht
Edesche Concertzaal
Ede
20:00
Duycker
Hoofddorp
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Spot
Middelburg
De Radstake
Heelweg
De Pul
Uden
20:00
De Piek
Vlissingen
20:00
De Peppel
Zeist
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Meester
Almere
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
15:30
De Buze
Steenwijk
21:00
De Bosuil
Weert
De Bonte Wever
Assen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Cinema Walburg
Hamont-Achel
Café zuiderpoort
Budel
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:30
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:30
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
zaterdag 22 april 2017
20:15
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Iron Maiden
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Lakshmi
Simplon, Groningen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Typhoon
Schouwburg Odeon, Zwolle
3JS - U2, The Joshua Tree
Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Abafazi - African Sunset
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Desert Mountain Tribe
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Ruk!
Posttheater, Arnhem
21:00
The Bluesbones
Podium heino, Heino
21:00
Zwammstein
Podium Hardenberg, Hardenberg
20:30
Canshaker Pi
Podium 't Beest, Goes
20:00
Mundo Park
Patronaat, Haarlem
20:00
Carl Palmer
Patronaat, Haarlem
Kraak & Smaak
Patronaat, Haarlem
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Parktheater, Eindhoven
De Ploeg - Pilp Fuction
Parktheater, Eindhoven
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Parkgebouw, Rijssen
20:30
Broken Brass Ensemble
Paradox, Tilburg
22:00
Avery Sunshine
Paradiso, Amsterdam
Bettie Serveert
Paradiso, Amsterdam
20:00
STAVAST
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kees Gelderblom / Lilian Vieira / Marco Santos
Paard, Den Haag
Mostly Autumn
P60, Amstelveen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Likt
O.J.C. Nirwana, Lierop
Julian Sas
North Sea Jazz Club, Amsterdam
11:30
Record Store Day Event
North End, Haarlem
20:00
De Kraaien - 'Rok & Rol Safari Tour'
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Tributeland On Tour
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Marutyri
Muziekpodium DJS, Dordrecht
16:00
Naked Song Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Cristina Branco - Insomnia
Muziekcentrum Enschede, Enschede
22:00
Vera Zané
Muziekcafé Helmond, Helmond
17:00
Bettysoo / Michael Fracasso
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Munttheater, Weert
20:30
The Cosmic Carnival
Mezz, Breda
20:00
Noah Guthrie
Mezz, Breda
23:00
ELLA / Lewis Watson
Merleyn, Nijmegen
20:00
Nordic Delight Festival
Melkweg, Amsterdam
19:00
Alex Aiono
Melkweg, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Markant Uden, Uden
21:00
Band of Friends
Manifesto, Hoorn
20:30
Trondheim Jazz Orchestra & Ole Morten Vagan
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Frank Boeijen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Koningshof, Maassluis
21:00
PollyPikPocketz
JKC Nirwana, Dronten
19:30
Delv!s
J.C. De Klinker, Aarschot
21:00
Okabe Family / Xavi Torres Trio
Hot House, Leiden
21:00
Tango Extremo presenteert: ‘Club Vaudeville’
Grounds, Rotterdam
20:30
Mexican Surf EP-release + Mind Rays
Groene Engel, Oss
20:30
Ntjam Rosie
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
The Lucifer Principle
Gigant, Apeldoorn
19:00
Tributeland on Tour
Gebr. De Nobel, Leiden
19:00
The Brew
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Mister and Mississippi
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Freedom Sounds
Gebäude 9, Keulen
20:00
The Paladins
Fluor, Amersfoort
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Flint, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Figi Theater, Zeist
19:30
Inferum / Polter / Prospect (NL)
Estrado, Harderwijk
20:30
PHONO: Iguana Death Cult / Jacle Bow / STUFF. / VENN
EKKO, Utrecht
Lavinia Meijer
Edesche Concertzaal, Ede
20:00
Diesel
Duycker, Hoofddorp
Eric Steckel
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
23:00
Dubkasm / Gantz / Mala
Doornroosje, Nijmegen
23:00
DJ Mass / DJ Prime / J-Flava
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Roots Riders
De Spot, Middelburg
Jonna Fraser
De Radstake, Heelweg
Mother's Finest
De Pul, Uden
20:00
Yung Internet
De Piek, Vlissingen
20:00
Barrelhouse
De Peppel, Zeist
20:15
George van Houts - Kom Plot
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Miss Montreal
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Sons Of Morpheus
De Meester, Almere
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Kommil Foo - Schoft
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Harmonie, Leeuwarden
15:30
Apophys / Heartgrown / Sepiroth / Yaotzin
De Buze, Steenwijk
21:00
Blowbeat
De Bosuil, Weert
Crystal Dream / Dany Lademacher's Wild Romance / DeWolff / Dilana / Di
De Bonte Wever, Assen
HAEVN
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Brainstorm / Miscellaneous
Café zuiderpoort, Budel
20:00
William Boeva - Reset
C.C. De Werf, Aalst
20:30
Mick Pointer Band - The Script in concert
Boerderij, Zoetermeer
22:00
J.C. Cinel
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:30
Jasper Verstraaten & Stephen Wilkinson
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven