Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Posttheater
Arnhem
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Figi Theater
Zeist
13:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Gebäude 9
Keulen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
19:30
Estrado
Harderwijk
Sportpaleis
Antwerpen
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
Koningshof
Maassluis
20:15
Markant Uden
Uden
21:30
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Cinema Walburg
Hamont-Achel
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
De Radstake
Heelweg
20:00
Ahoy
Rotterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Meervaart
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Patronaat
Haarlem
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
Edesche Concertzaal
Ede
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
V11
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Groene Engel
Oss
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
TivoliVredenburg
Utrecht
P60
Amstelveen
De Pul
Uden
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater PePijn
Den Haag
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Mezz
Breda
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Hot House
Leiden
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
EKKO
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Vera
Groningen
21:00
JKC Nirwana
Dronten
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Sugar Factory
Amsterdam
11:30
North End
Haarlem
Theater De Veste
Delft
14:30
013
Tilburg
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
De Meester
Almere
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Atak
Enschede
21:00
Podium heino
Heino
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Mezz
Breda
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
't Ukien
Kampen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
The Jack
Eindhoven
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
zaterdag 22 april 2017
20:30
Enge Buren - Ruk!
Posttheater, Arnhem
Eric Steckel
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Hof 88, Almelo
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Figi Theater, Zeist
13:30
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Flip Noorman - Make-up
Agnietenhof, Tiel
20:30
Frank Blueka
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Frank Boeijen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Freedom Sounds
Gebäude 9, Keulen
20:15
George van Houts - Kom Plot
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Molenberg, Delfzijl
HAEVN
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Her Majesty
Vorstin, Hilversum
Indian Askin
Vorstin, Hilversum
19:30
Inferum / Polter / Prospect (NL)
Estrado, Harderwijk
Iron Maiden
Sportpaleis, Antwerpen
22:00
J.C. Cinel
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Koningshof, Maassluis
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Markant Uden, Uden
21:30
Jasper Verstraaten & Stephen Wilkinson
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cinema Walburg, Hamont-Achel
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater De Leest, Waalwijk
Jonna Fraser
De Radstake, Heelweg
20:00
Juan Luis Guerra
Ahoy, Rotterdam
Julian Sas
North Sea Jazz Club, Amsterdam
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
20:00
Kees Gelderblom / Lilian Vieira / Marco Santos
Paard, Den Haag
20:30
Kommil Foo - Schoft
De Harmonie, Leeuwarden
Kraak & Smaak
Patronaat, Haarlem
23:45
Kuma / Nachtbraker / session victim
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Lakshmi
Simplon, Groningen
Lavinia Meijer
Edesche Concertzaal, Ede
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
LOS - VAST
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Luwten
V11, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts
Zaantheater, Zaandam
Marjolijn van Kooten - Paniek
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. De Enck, Oirschot
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Marutyri
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Mathilde Santing
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Matroesjka - Brainwash
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Mexican Surf EP-release + Mind Rays
Groene Engel, Oss
Micha Wertheim - Iemand Anders
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Mick Pointer Band - The Script in concert
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Mirusia Louwerse
Agnietenhof, Tiel
20:00
Miss Montreal
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Mister and Mississippi
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Moss
TivoliVredenburg, Utrecht
Mostly Autumn
P60, Amstelveen
Mother's Finest
De Pul, Uden
20:00
Mundo Park
Patronaat, Haarlem
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater PePijn, Den Haag
16:00
Naked Song Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Noah Guthrie
Mezz, Breda
20:00
Nordic Delight Festival
Melkweg, Amsterdam
20:30
Ntjam Rosie
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Okabe Family / Xavi Torres Trio
Hot House, Leiden
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Flint, Amersfoort
20:30
PHONO: Iguana Death Cult / Jacle Bow / STUFF. / VENN
EKKO, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Plaatpresentatie: Mr. Wallace
Vera, Groningen
21:00
PollyPikPocketz
JKC Nirwana, Dronten
20:00
Racoon
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Parktheater, Eindhoven
Record Store Day Afterparty
Sugar Factory, Amsterdam
11:30
Record Store Day Event
North End, Haarlem
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Veste, Delft
14:30
Roadburn Festival
013, Tilburg
20:00
Roots Riders
De Spot, Middelburg
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Munttheater, Weert
20:00
Sef
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Sons Of Morpheus
De Meester, Almere
20:00
STAVAST
Paradiso, Amsterdam
20:00
Swingin' Utters (USA) / ToyGuitar (USA) / Video Store
Winston, Amsterdam
21:00
Tango Extremo presenteert: ‘Club Vaudeville’
Grounds, Rotterdam
20:00
Textures
Atak, Enschede
21:00
The Bluesbones
Podium heino, Heino
19:00
The Brew
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
The Cosmic Carnival
Mezz, Breda
The Doors in Concert
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
The Lucifer Principle
Gigant, Apeldoorn
20:00
The Paladins
Fluor, Amersfoort
20:00
The U2 Tribute
't Ukien, Kampen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Tokyo Blade
The Jack, Eindhoven
19:00
Tributeland on Tour
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Tributeland On Tour
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Trondheim Jazz Orchestra & Ole Morten Vagan
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Typhoon
Schouwburg Odeon, Zwolle
Typhoon - Moro Lobi
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Vera Zané
Muziekcafé Helmond, Helmond