Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Piek
Vlissingen
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
't Ukien
Kampen
20:00
Café zuiderpoort
Budel
De Radstake
Heelweg
WORM
Rotterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Munttheater
Weert
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Paradiso
Amsterdam
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Mezz
Breda
20:30
Podium 't Beest
Goes
P60
Amstelveen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Vera
Groningen
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Paradox
Tilburg
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
JKC Nirwana
Dronten
V11
Rotterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Podium Hardenberg
Hardenberg
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Hot House
Leiden
21:00
The Jack
Eindhoven
21:00
Podium heino
Heino
21:00
De Bosuil
Weert
21:30
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Paradox
Tilburg
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
13:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:00
De Ster (Teutenhuis)
Bergeijk
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
14:30
013
Tilburg
15:00
Chassé Theater
Breda
Iduna
Drachten
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:15
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
Muziekgieterij
Maastricht
16:00
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Roepaen
Ottersum
Luxor Live
Arnhem
16:00
StudioGonz
Gouda
16:00
dB's
Utrecht
16:15
Gigant
Apeldoorn
19:00
Dynamo
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:15
Paard
Den Haag
De Flux
Zaandam
Patronaat
Haarlem
zaterdag 22 april 2017
20:00
Sef
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Mister and Mississippi
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
De Kraaien - 'Rok & Rol Safari Tour'
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Diesel
Duycker, Hoofddorp
20:00
Typhoon
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
De Likt
O.J.C. Nirwana, Lierop
20:00
Mundo Park
Patronaat, Haarlem
20:00
Yung Internet
De Piek, Vlissingen
20:00
Swingin' Utters (USA) / ToyGuitar (USA) / Video Store
Winston, Amsterdam
20:00
Kees Gelderblom / Lilian Vieira / Marco Santos
Paard, Den Haag
20:00
Juan Luis Guerra
Ahoy, Rotterdam
20:00
The U2 Tribute
't Ukien, Kampen
20:00
Brainstorm / Miscellaneous
Café zuiderpoort, Budel
Jonna Fraser
De Radstake, Heelweg
Coals
WORM, Rotterdam
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Flint, Amersfoort
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Markant Uden, Uden
20:15
Frank Boeijen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Mathilde Santing
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Matroesjka - Brainwash
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
George van Houts - Kom Plot
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Munttheater, Weert
The Doors in Concert
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Kommil Foo - Schoft
De Harmonie, Leeuwarden
Bettie Serveert
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Koningshof, Maassluis
20:30
Enge Buren - Ruk!
Posttheater, Arnhem
20:30
Mick Pointer Band - The Script in concert
Boerderij, Zoetermeer
20:30
The Cosmic Carnival
Mezz, Breda
20:30
Canshaker Pi
Podium 't Beest, Goes
Mostly Autumn
P60, Amstelveen
20:30
Trondheim Jazz Orchestra & Ole Morten Vagan
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Lakshmi
Simplon, Groningen
20:30
Plaatpresentatie: Mr. Wallace
Vera, Groningen
20:30
Desert Mountain Tribe
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Mexican Surf EP-release + Mind Rays
Groene Engel, Oss
20:30
Frank Blueka
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
PHONO: Iguana Death Cult / Jacle Bow / STUFF. / VENN
EKKO, Utrecht
20:30
Broken Brass Ensemble
Paradox, Tilburg
20:30
Ntjam Rosie
Goudse Schouwburg, Gouda
Julian Sas
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
PollyPikPocketz
JKC Nirwana, Dronten
Luwten
V11, Rotterdam
21:00
Band of Friends
Manifesto, Hoorn
21:00
Tango Extremo presenteert: ‘Club Vaudeville’
Grounds, Rotterdam
21:00
Marutyri
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Zwammstein
Podium Hardenberg, Hardenberg
21:00
Zyfa
Altstadt, Eindhoven
21:00
Okabe Family / Xavi Torres Trio
Hot House, Leiden
21:00
Tokyo Blade
The Jack, Eindhoven
21:00
The Bluesbones
Podium heino, Heino
21:00
Blowbeat
De Bosuil, Weert
21:30
Jasper Verstraaten & Stephen Wilkinson
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
22:00
Avery Sunshine
Paradiso, Amsterdam
22:00
Vera Zané
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
J.C. Cinel
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
23:00
ELLA / Lewis Watson
Merleyn, Nijmegen
23:00
DJ Mass / DJ Prime / J-Flava
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Dubkasm / Gantz / Mala
Doornroosje, Nijmegen
23:45
Kuma / Nachtbraker / session victim
Sugar Factory, Amsterdam
zondag 23 april 2017
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Theater de Schalm, Veldhoven
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
King of the World
Paradox, Tilburg
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Theater de Speeldoos, Baarn
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:00
Jeroen Kant
De Ster (Teutenhuis), Bergeijk
14:15
Lidy Blijdorp / Tobias Borsboom
D' Engelenburgh, Fijnaart
14:30
Roadburn Festival
013, Tilburg
15:00
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Chassé Theater, Breda
Ignite
Iduna, Drachten
15:00
Helge Slikker
Theater Walhalla, Rotterdam
15:00
Bateria Pulsa
Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:00
Snake Ranch Rockabilly Fest
Het Bolwerk, Sneek
15:00
Company of Dreams
Blue Collar Hotel, Eindhoven
15:00
Don Javor + Fokko
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:15
Jeff Beal / Radio Filharmonisch Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Hubert's Hootenanny
Muziekgieterij, Maastricht
16:00
Kunstbende
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Anna Rune
Roepaen, Ottersum
Baptiste W. Hamon
Luxor Live, Arnhem
16:00
Pip Alblas
StudioGonz, Gouda
16:00
Boppin the Rock presents Jake Allen + The Excellos + WiseGuyz
dB's, Utrecht
16:15
Simon Keats
Gigant, Apeldoorn
19:00
Elvenking / Finsterforst / Firtan / Evertale
Dynamo, Eindhoven
19:00
Alex Aiono
Melkweg, Amsterdam
19:00
Nattali Rize
Gebr. De Nobel, Leiden
19:15
DZEM
Paard, Den Haag
The Brew
De Flux, Zaandam
Hallo Venray
Patronaat, Haarlem