Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Vera
Groningen
21:00
Simplon
Groningen
LOLA050
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Podium onder de toren
Grootschermer
16:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
13:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Metropool
Hengelo
Vorstin
Hilversum
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Duycker
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Het Podium
Hoogeveen
21:00
Manifesto
Hoorn
Het Huis Verloren
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
30CC/Schouwburg
Leuven
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
C.C. De Plomblom
Ninove
C.C. Nesterlé
Nistelrode
21:00
De Brink
Obdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
22:00
Groene Engel
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
Dok6
Panningen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
21:00
P3
Purmerend
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
22:00
FOX Nightlife
Stadskanaal
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Pul
Uden
21:30
EKKO
Utrecht
20:30
Stathe
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
13:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
19:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
19:30
De Bosuil
Weert
Theater De Storm
Winterswijk
De Flux
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
21:00
De Peppel
Zeist
20:30
Boerderij
Zoetermeer
15:00
Silverdome
Zoetermeer
23:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Hedon
Zwolle
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 14 april 2018
22:00
Minami Deutsch
Vera, Groningen
21:00
Broken Brass Ensemble
Simplon, Groningen
Death Alley
LOLA050, Groningen
20:30
Paul de Munnik
De Oosterpoort, Groningen
HAEVN
De Oosterpoort, Groningen
Nick & Simon
Martiniplaza, Groningen
20:00
Lilian Vieira Grupo
Podium onder de toren, Grootschermer
16:00
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
13:30
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Slagerij van Kampen LIP/STICK
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ruben Hein
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Reinbert de Leeuw
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Wave To The Future: Xtort & Palais Ideal
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Feuerengel
Metropool, Hengelo
Gino Vannelli
Vorstin, Hilversum
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Martin Barre
Duycker, Hoofddorp
Soundos - Niets te verliezen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Claudia de Breij - Nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Theatergroep Het Nieuwe Masker
Het Podium, Hoogeveen
21:00
Evil Empire Orchestra
Manifesto, Hoorn
Johan
Het Huis Verloren, Hoorn
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Tusky
Podium Asteriks, Leeuwarden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
While my Guitar Gently Weeps - A Tribute to George Harrison
Gebr. De Nobel, Leiden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Thomas Smith - Strak
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Jan Jaap van der Wal - Schoon
30CC/Schouwburg, Leuven
20:15
Stef Bos - Kern
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
VUUR
Muziekgieterij, Maastricht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
23:00
The Goon Mat & Lord Benardo
Merleyn, Nijmegen
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
Alela Diane
Doornroosje, Nijmegen
The Kik - Hertaalt
Theater Zinin, Nijverdal
William Boeva - Reset
C.C. De Plomblom, Ninove
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. Nesterlé, Nistelrode
21:00
Blue Star
De Brink, Obdam
20:00
Vreemde Kostgangers
Kursaal Oostende, Oostende
22:00
ECHTE HARDCORE EN ANDERS NIKS D-Fence / Exit / J.D.A. / MC Syco / Relo
Groene Engel, Oss
JW Roy
Theater De Lievekamp, Oss
Vincent Geers - Als beste getest
Dok6, Panningen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater De Willem, Papendrecht
21:00
Rockfest Purmerend
P3, Purmerend
20:15
Karsu
Hoftheater, Raalte
20:15
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Herman van Veen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
Video Store, zero zero zero, Love Supreme
V11, Rotterdam
21:00
Bamba Wassoulou Groove
Grounds, Rotterdam
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Zwart Licht
BIRD, Rotterdam
20:00
En Vogue
Annabel, Rotterdam
20:00
Frank Boeijen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Chada / Kaen
Baroeg, Rotterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
De Likt
Het Bolwerk, Sneek
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Piepschuim
Theater de Stoep, Spijkenisse
22:00
Johnny500
FOX Nightlife, Stadskanaal
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Symphonic Rock Night Band
Scheldetheater, Terneuzen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Agnietenhof, Tiel
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lucy Rose
013, Tilburg
19:00
Nytt Land (RUS) + Tokk Talks + Laguz
Little Devil, Tilburg
Epica
013, Tilburg
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tjens Matic
De Pul, Uden
21:30
Pete Philly
EKKO, Utrecht
20:30
Lazarus Revival
Stathe, Utrecht
20:00
Iguana Death Cult
dB's, Utrecht
13:00
Transition Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
Jochen Otten - Troosten
Theater de Hofnar, Valkenswaard
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Rock ’n Rollercoaster Indoor Festival
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Junushoff Theater, Wageningen
19:30
Van Horne Pop
De Bosuil, Weert
Daniel Lohues
Theater De Storm, Winterswijk
Jan Akkerman
De Flux, Zaandam
Jeroen Zijlstra - Waterman
Zaantheater, Zaandam
21:00
Steffen Morrison
De Peppel, Zeist
20:30
Colin Blunstone
Boerderij, Zoetermeer
15:00
LEGENDS of ROCK Tribute
Silverdome, Zoetermeer
23:00
Superstijl
Hedon, Zwolle
The Hillbilly Moonshiners
Hedon, Zwolle
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
Theater de Spiegel, Zwolle
Michael Prins
Hedon, Zwolle
zondag 15 april 2018
Winnaars Pr. Christina Concours
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
21:00
Cameron Graves Trio / Keyon Harrold
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Holly Miranda
Paradiso, Amsterdam
20:30
Daniël Arends - De Afterparty
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Academic
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Karsu
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jazzmeia Horn
Bimhuis, Amsterdam
Cameron Graves Trio
Paradiso, Amsterdam