Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekcafé Tam Tam
Deurne
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
MetalFront Coevorden (MFC)
Coevorden
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
21:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Luxor Live
Arnhem
LOLA050
Groningen
19:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Lil' Amsterdam
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
La Madeleine
Brussel
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Klokgebouw
Eindhoven
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Het Podium
Hoogeveen
Het Huis Verloren
Hoorn
20:00
Het Bolwerk
Sneek
23:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
21:00
Grounds
Rotterdam
22:00
Groene Engel
Oss
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gebouw-T
Bergen op Zoom
22:00
FOX Nightlife
Stadskanaal
20:15
Flint
Amersfoort
21:30
EKKO
Utrecht
20:00
Duycker
Hoofddorp
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Dok6
Panningen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
23:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Reünie
Geleen
20:00
De Pul
Uden
21:00
De Peppel
Zeist
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:45
De Meester
Almere
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
22:00
De Kroeg
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Flux
Zaandam
21:00
De Brink
Obdam
19:30
De Bosuil
Weert
20:00
dB's
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
21:00
Café De Speeltuin
Breda
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Nesterlé
Nistelrode
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
C.C. De Plomblom
Ninove
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
Anna Amstelveen
Amstelveen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Altstadt
Eindhoven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
30CC/Schouwburg
Leuven
013
Tilburg
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
van Beresteyn
Veendam
Trix
Antwerpen
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
14:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
The BOX
Hilvarenbeek
zaterdag 14 april 2018
20:00
VUUR
Muziekgieterij, Maastricht
16:00
Naked Song Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Rectum Raiders
Muziekcafé Tam Tam, Deurne
20:00
Wave To The Future: Xtort & Palais Ideal
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Feuerengel
Metropool, Hengelo
20:00
Timber
MetalFront Coevorden (MFC), Coevorden
23:00
The Goon Mat & Lord Benardo
Merleyn, Nijmegen
23:30
Gangsta Alliance / Ophidian / Ruffneck
Melkweg, Amsterdam
19:30
Iliza Shlesinger
Melkweg, Amsterdam
19:30
Jack and the Weatherman
Melkweg, Amsterdam
19:00
Mr. Gray
Melkweg, Amsterdam
Nick & Simon
Martiniplaza, Groningen
21:00
Evil Empire Orchestra
Manifesto, Hoorn
20:00
Yung Nnelg
Luxor Live, Arnhem
Death Alley
LOLA050, Groningen
19:00
Nytt Land (RUS) + Tokk Talks + Laguz
Little Devil, Tilburg
22:00
Adriatique
Lil' Amsterdam, Amsterdam
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Leidse Schouwburg, Leiden
Ben Harper / Charlie Musselwhite
La Madeleine, Brussel
20:00
Vreemde Kostgangers
Kursaal Oostende, Oostende
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Rock ’n Rollercoaster Indoor Festival
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Joe Satriani / John Petrucci / Uli Jon Roth
Klokgebouw, Eindhoven
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Kennemer Theater, Beverwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Junushoff Theater, Wageningen
Saman Amini
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Karsu
Hoftheater, Raalte
20:00
Theatergroep Het Nieuwe Masker
Het Podium, Hoogeveen
Johan
Het Huis Verloren, Hoorn
20:00
De Likt
Het Bolwerk, Sneek
23:00
Superstijl
Hedon, Zwolle
The Hillbilly Moonshiners
Hedon, Zwolle
Michael Prins
Hedon, Zwolle
20:00
André Hazel + Mark V + Nelson + Rascal | Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
21:00
Bamba Wassoulou Groove
Grounds, Rotterdam
22:00
ECHTE HARDCORE EN ANDERS NIKS D-Fence / Exit / J.D.A. / MC Syco / Relo
Groene Engel, Oss
20:00
While my Guitar Gently Weeps - A Tribute to George Harrison
Gebr. De Nobel, Leiden
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Gebouw-T, Bergen op Zoom
22:00
Johnny500
FOX Nightlife, Stadskanaal
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Flint, Amersfoort
21:30
Pete Philly
EKKO, Utrecht
20:00
Martin Barre
Duycker, Hoofddorp
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
Alela Diane
Doornroosje, Nijmegen
Vincent Geers - Als beste getest
Dok6, Panningen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Diligentia, Den Haag
20:00
The Nits
DeLaMar, Amsterdam
23:30
Donnerwetter
De Zwarte Ruiter, Den Haag
Patrick Laureij
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Sunflower / The Luka State / Whispering Sons / Non-Alignment Pact
De Reünie, Geleen
20:00
Tjens Matic
De Pul, Uden
21:00
Steffen Morrison
De Peppel, Zeist
20:30
Paul de Munnik
De Oosterpoort, Groningen
HAEVN
De Oosterpoort, Groningen
20:45
Jacin Trill / Kevin / Leafs
De Meester, Almere
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
De Meenthe, Steenwijk
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
De Maagd, Bergen op Zoom
22:00
Flatbilly DeVille / Smal Water
De Kroeg, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Harmonie, Leeuwarden
Jan Akkerman
De Flux, Zaandam
21:00
Blue Star
De Brink, Obdam
19:30
Van Horne Pop
De Bosuil, Weert
20:00
Iguana Death Cult
dB's, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rayen Panday - Fenomeen
Chassé Theater, Breda
21:00
The Wild Century
Café De Speeltuin, Breda
17:00
Ben Reel
Café de Pilaren, Alkmaar
20:30
Reinbert de Leeuw
Cacaofabriek, Helmond
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Thomas Smith - Strak
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
William Boeva - Reset
C.C. De Plomblom, Ninove
20:15
Stef Bos - Kern
C.C. Achterolmen, Maaseik
Soundos - Niets te verliezen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Colin Blunstone
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Courtney Marie Andrews
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Zwart Licht
BIRD, Rotterdam
20:30
Fleurine & Boys From Brazil
Bimhuis, Amsterdam
20:30
The Daily Indie Presents
Bibelot, Dordrecht
19:00
Chada / Kaen
Baroeg, Rotterdam
20:00
En Vogue
Annabel, Rotterdam
20:00
Francisca & Friends
Anna Amstelveen, Amstelveen
20:00
Air Traffic
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Fortress + FENN
Altstadt, Eindhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Eva Crutzen - Opslaan Als
Agnietenhof, Tiel
Eurovision in Concert
AFAS Live, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
30CC/Schouwburg, Leuven
Lucy Rose
013, Tilburg
Epica
013, Tilburg
zondag 15 april 2018
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
Winnaars Pr. Christina Concours
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Jodymoon - All is Waiting
van Beresteyn, Veendam
Trivium
Trix, Antwerpen
21:00
Cameron Graves Trio / Keyon Harrold
Tolhuistuin, Amsterdam
Chelou
TivoliVredenburg, Utrecht
14:30
Arzbach, Brunt & Smit
Theater de Purmaryn, Purmerend
KingFisher Sky
The BOX, Hilvarenbeek