Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
NEST
Gent
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Melkweg
Amsterdam
12:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
De Muze
Noordwijk
Mezz
Breda
Wilminktheater
Enschede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Botanique
Brussel
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Metropool
Hengelo
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Paradiso
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Stathe
Utrecht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Meenthe
Steenwijk
Zaantheater
Zaandam
19:30
Paradiso
Amsterdam
AINSI
Maastricht
20:00
Huiskamerconcerten Rotterdam
Rotterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Parktheater
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
19:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Botanique
Brussel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:30
Vera
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
De Oosterpoort
Groningen
Patronaat
Haarlem
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Melkweg
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Veste
Delft
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
dinsdag 17 april 2018
Lana Del Rey
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven
Herman van Veen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
George van Houts - Kom Plot
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Garland Jeffreys
Paradiso, Amsterdam
Eefje De Visser
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Dresdner Philharmonie
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Cosmo Sheldrake
Paradiso, Amsterdam
19:45
Ciara Sidine
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Chelou
NEST, Gent
20:00
Carmody
Sugar Factory, Amsterdam
Blood Youth
Melkweg, Amsterdam
20:15
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ali B - Koorts
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
19:45
Air Traffic
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
A.J. Croce
Paradox, Tilburg
woensdag 18 april 2018
20:00
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Wulf
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:30
Tommy Cash (Est)
Melkweg, Amsterdam
20:00
Tom McRae
Luxor Live, Arnhem
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
The Wombats
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
The Sheepdogs
Paradiso, Amsterdam
The Blind Boys of Alabama
Paard, Den Haag
20:00
Taylor Bennett
Melkweg, Amsterdam
12:30
Tabea Tatan
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
De Muze, Noordwijk
Sonic Jesus
Mezz, Breda
Saman Amini
Wilminktheater, Enschede
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Richard Groenendijk - Om alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Rhys Lewis
Botanique, Brussel
20:00
Racoon
De Bosuil, Weert
20:00
Puma Blue
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Pip Blom
Cinetol, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Venray, Venray
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Paul de Munnik
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Old Ditch Riverhoppers
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Music & Movies: Festival Express
Metropool, Hengelo
19:00
Motorpsycho
Podium Victorie, Alkmaar
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Marnix Dorrestein / Nora Fischer
Paradiso, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Mantra / Storksky
Stathe, Utrecht
20:00
Maaike Ouboter
De Harmonie, Leeuwarden
Leonie Meijer - Bella Italia
De Meenthe, Steenwijk
Lebbis - De Bovengrens
Zaantheater, Zaandam
19:30
Kat Frankie
Paradiso, Amsterdam
JW Roy
AINSI, Maastricht
20:00
Jules Deelder / Levi Manner
Huiskamerconcerten Rotterdam, Rotterdam
20:30
Josef Leimberg
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Jakob Bro, Joey Baron en Thomas Morgan
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Herman van Veen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
HangOpWoensdag
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
19:30
George van Houts - Kom Plot
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Junushoff Theater, Wageningen
Everything Everything
Botanique, Brussel
Eva Crutzen - Opslaan Als
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg Lochem, Lochem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Hof 88, Almelo
Daniel Lohues
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
CLASSSH: Ion Ludwig / Orkest van het Oosten
Deventer Schouwburg, Deventer
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Brigitte
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:30
Ben Rogers
Vera, Groningen
Bastille & Orchestra
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Posttheater, Arnhem
Ali B - Koorts
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:00
A.J. Croce
De Oosterpoort, Groningen
donderdag 19 april 2018
19:30
Zwart Licht
Melkweg, Amsterdam
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Speeldoos, Baarn
Wulf + support
De Oosterpoort, Groningen
Waylon
Patronaat, Haarlem
20:00
Vampillia / Violent Magic Orchestra
Paard, Den Haag
20:00
Tom McRae
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Tigers Jaw
Melkweg, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Hof 88, Almelo
21:00
The Rodfields
Metropool, Hengelo
20:00
The Perfect Tool
Bibelot, Dordrecht
20:30
The Kik
De Oosterpoort, Groningen
20:30
The Cosmic Carnival plays Fleetwood Mac
TivoliVredenburg, Utrecht
The Bootleg Sixties
Theater De Veste, Delft
20:00
The Blow
dB's, Utrecht
20:00
Symphonic Rock Night Band
Deventer Schouwburg, Deventer