Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
21:00
Mezz
Breda
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
NiXenMeer
Enschede
North Sea Jazz Club
Amsterdam
P60
Amstelveen
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradox
Tilburg
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Rodahal
Kerkrade
19:00
Rotown
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
21:00
So What!
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
The BOX
Hilvarenbeek
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Veste
Delft
Theater Ludens
Voorburg
Theater Sneek
Sneek
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
20:30
't Ukien
Kampen
013
Tilburg
ACU
Utrecht
17:00
AFAS Live
Amsterdam
14:00
AFAS Live
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
22:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
BIRD
Rotterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
20:00
Cafe The Spot
Erica
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
22:00
De Compagnie
Hasselt
21:30
De Fles
Spijkenisse
20:30
De Flux
Zaandam
De Harmonie
Leeuwarden
De Helling
Utrecht
De Molenberg
Delfzijl
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Peppel
Zeist
De Piek
Vlissingen
De Pul
Uden
De Spot
Middelburg
20:00
De Woeste Wieven
Diepenheim
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
EKKO
Utrecht
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
vrijdag 28 april 2017
23:30
Maduk
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Elvis Concert 2017
Melkweg, Amsterdam
21:00
The Bruceband
Metropool, Hengelo
20:00
Old Ni-js
Metropool, Hengelo
21:00
Tim Akkerman
Mezz, Breda
22:00
LIVE: The Hillbilly Moonshiners play Mumford & Sons
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
Oumou Sangare
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Toñi Fernandez
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Ba Ba Boun
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
The Paladins
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
Shaggy Dogs
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Dodecahedron + Verwoed
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Cosmic Carnival / The Dawn Brothers
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Living Room Heroes
NiXenMeer, Enschede
Booker T. Jones
North Sea Jazz Club, Amsterdam
MaYaN
P60, Amstelveen
19:30
The Cavern
Paard, Den Haag
20:00
Tim O'Brien
Paradiso, Amsterdam
20:30
Okabe Family / Xavi Torres Trio
Paradox, Tilburg
20:00
JW Roy & Band
Podium 't Beest, Goes
20:00
Emma Ruth Rundle & Jaye Jayle
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Miracle
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
21:00
Textures
Poppodium Volt, Sittard
20:30
LOS - VAST
Posttheater, Arnhem
20:00
Marco Borsato
Rodahal, Kerkrade
19:00
Rotown's Dirty Thirty: Heaters / Nouveau Vélo / The Wytches / traumahe
Rotown, Rotterdam
3JS - U2, The Joshua Tree
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Het Park, Hoorn
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Schouwburg Lochem, Lochem
21:00
Daniel Cane & The Rebellion + Kita Menari
So What!, Gouda
20:15
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Cristina Branco - Insomnia
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Ex-Cult
Stroomhuis, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
The Pine Box Boys
The BOX, Hilvarenbeek
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bouwkunde, Deventer
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater De Lievekamp, Oss
Daniel Lohues - Moi
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Discover Berget Lewis
Theater de Speeldoos, Baarn
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
Marco Lopes - Saudade
Theater Ludens, Voorburg
De Dijk
Theater Sneek, Sneek
Walter Trout
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Pumarosa
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
True Widow
Vera, Groningen
Mike Boddé - De Geurige Man
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
De Vrije Vrijdag #DEVV
Volta, Amsterdam
20:00
On the House: Duketown Jam
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 29 april 2017
20:30
Black Wizard / Tributor
't Ukien, Kampen
MaYaN
013, Tilburg
Bartek
ACU, Utrecht
17:00
K3
AFAS Live, Amsterdam
14:00
K3
AFAS Live, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Agnietenhof, Tiel
21:00
Certain Animals
Altstadt, Eindhoven
20:00
Ozark Henry
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
22:00
Wipneus en Pim
Bibelot, Dordrecht
20:00
Boris in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
22:00
Bex Marshall
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Until Rain / Wolverine
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
21:00
Fat Harry & The Fuzzy Licks
Café de Gouden Leeuw, Nispen
20:00
DAMN / Dark Crystal / Fools
Cafe The Spot, Erica
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pater Moeskroen - Fiesta!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
22:00
Neighbours Blues Band
De Compagnie, Hasselt
21:30
Black Jack
De Fles, Spijkenisse
20:30
Bep / Filthy McNasty / Mokerslag / Rofedt
De Flux, Zaandam
Fuse
De Harmonie, Leeuwarden
Andy Frasco
De Helling, Utrecht
Daniel Lohues - Moi
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Nathalie Baartman - Voest
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
De Dijk - Groef
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Rhythm & Blues Night
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Doors in Concert
De Peppel, Zeist
Hallo Venray
De Piek, Vlissingen
Saga
De Pul, Uden
Textures
De Spot, Middelburg
20:00
Démira
De Woeste Wieven , Diepenheim
20:00
Cabarestafette
Deventer Schouwburg, Deventer
Chase & Status
Doornroosje, Nijmegen
20:00
United Voices of Rock
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Charl Delemarre
Duycker, Hoofddorp
20:00
Cattle of the tribute bands
Duycker, Hoofddorp
20:00
The Elvis Concert 2017 - The 40th Anniversary
Effenaar, Eindhoven
20:00
Civil War (ex- Sabaton) + Nightmare
Effenaar, Eindhoven
20:00
Mondays #3: The Wytches / Great Ytene / Mind Rays
EKKO, Utrecht
20:15
Cristina Branco - Insomnia
Figi Theater, Zeist
20:15
Mike Boddé - De Geurige Man
Flint, Amersfoort
20:15
Abafazi - African Susnet
Flint, Amersfoort
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Fluor, Amersfoort
21:00
Rootsiders
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Wende Snijders
Goudse Schouwburg, Gouda