Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
18:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater De Veste
Delft
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Singer Theater
Laren
Altstadt
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
Schuur
Haarlem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
TivoliVredenburg
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
Baroeg
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Posttheater
Arnhem
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Vera
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Botanique
Brussel
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
19:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Huiskamerconcerten Rotterdam
Rotterdam
AINSI
Maastricht
19:30
Paradiso
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Stathe
Utrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Paradiso
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Botanique
Brussel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Wilminktheater
Enschede
Mezz
Breda
De Muze
Noordwijk
12:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Luxor Live
Arnhem
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Cardo
Groesbeek
20:00
DeLaMar
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
19:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
dinsdag 17 april 2018
George van Houts - Kom Plot
Fulcotheater, IJsselstein
Herman van Veen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven
Lana Del Rey
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Hofnar, Valkenswaard
18:00
Lonely Kamel (N) + Mirror Queen (USA) + Temple Fang
Little Devil, Tilburg
20:00
Maaike Ouboter
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Paul de Munnik
Schouwburg Odeon, Zwolle
Pieter Derks - Spot
Theater De Veste, Delft
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Theater Peeriscoop, Gorinchem
QUEEN - A night at the theatre
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Rhys Lewis
Melkweg, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Singer Theater, Laren
Sam Fender
Altstadt, Eindhoven
20:00
Sam Fender
Effenaar, Eindhoven
Saman Amini
Schuur, Haarlem
20:00
Sweatshop: Virtuoso Exposure + De Republiek
Neushoorn, Leeuwarden
The Baseballs
TivoliVredenburg, Utrecht
The Bootleg Sixties
Orpheus, Apeldoorn
The Exploited
Baroeg, Rotterdam
22:00
Thecolorgrey
Paradiso, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Vreemde Kostgangers
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Wiener Kammer Symphonie Quintet
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
woensdag 18 april 2018
20:00
A.J. Croce
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Posttheater, Arnhem
Bastille & Orchestra
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Ben Rogers
Vera, Groningen
20:00
Brigitte
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
CLASSSH: Ion Ludwig / Orkest van het Oosten
Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniel Lohues
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg Lochem, Lochem
Eva Crutzen - Opslaan Als
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Everything Everything
Botanique, Brussel
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE
Schouwburg Odeon, Zwolle
19:30
George van Houts - Kom Plot
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
HangOpWoensdag
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
Herman van Veen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Jakob Bro, Joey Baron en Thomas Morgan
De Oosterpoort, Groningen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Josef Leimberg
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Jules Deelder / Levi Manner
Huiskamerconcerten Rotterdam, Rotterdam
JW Roy
AINSI, Maastricht
19:30
Kat Frankie
Paradiso, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Zaantheater, Zaandam
Leonie Meijer - Bella Italia
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Maaike Ouboter
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Mantra / Storksky
Stathe, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Marnix Dorrestein / Nora Fischer
Paradiso, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Leest, Waalwijk
19:00
Motorpsycho
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Music & Movies: Festival Express
Metropool, Hengelo
20:00
Old Ditch Riverhoppers
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Paul de Munnik
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Pip Blom
Cinetol, Amsterdam
20:00
Puma Blue
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Racoon
De Bosuil, Weert
20:00
Rhys Lewis
Botanique, Brussel
Richard Groenendijk - Om alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Saman Amini
Wilminktheater, Enschede
Sonic Jesus
Mezz, Breda
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
De Muze, Noordwijk
12:30
Tabea Tatan
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Taylor Bennett
Melkweg, Amsterdam
The Blind Boys of Alabama
Paard, Den Haag
22:00
The Sheepdogs
Paradiso, Amsterdam
The Wombats
TivoliVredenburg, Utrecht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Tom McRae
Luxor Live, Arnhem
19:30
Tommy Cash (Est)
Melkweg, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Wulf
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 19 april 2018
20:30
3J'S
Theater Cardo, Groesbeek
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
21:00
Amusement Parks on Fire
Vera, Groningen
Anastacia
TivoliVredenburg, Utrecht
Arcade Fire
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Arie Koomen / Jacob Spoelstra
Simplon, Groningen
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Benjamin Herman - The Quartet NL
Beauforthuis, Austerlitz
19:00
Blanco White
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam