Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
NiXenMeer
Enschede
20:30
Posttheater
Arnhem
23:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Rodahal
Kerkrade
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Bussel
Oosterhout
P60
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Wilminktheater
Enschede
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:30
Paradox
Tilburg
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
19:00
Rotown
Rotterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Meester
Almere
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Hedon
Zwolle
20:00
Handelsbeurs
Gent
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Metropool
Hengelo
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
The BOX
Hilvarenbeek
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Mezz
Breda
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
Vera
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
De Djoelen
Oud-Turnhout
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:30
Dynamo
Eindhoven
Bibelot
Dordrecht
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
P60
Amstelveen
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
De Helling
Utrecht
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Melkweg
Amsterdam
ACU
Utrecht
20:30
De Flux
Zaandam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:30
De Fles
Spijkenisse
20:30
't Ukien
Kampen
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:00
BIRD
Rotterdam
Sparta Stadion 'Het Kasteel'
Rotterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Duycker
Hoofddorp
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Mezz
Breda
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Cafe The Spot
Erica
Theater De Veste
Delft
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
23:00
Q-Factory
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Merleyn
Nijmegen
20:00
De Woeste Wieven
Diepenheim
20:15
Zaantheater
Zaandam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
14:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Winston
Amsterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
vrijdag 28 april 2017
22:00
LIVE: The Hillbilly Moonshiners play Mumford & Sons
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Living Room Heroes
NiXenMeer, Enschede
20:30
LOS - VAST
Posttheater, Arnhem
23:30
Maduk
Melkweg, Amsterdam
20:00
Marco Borsato
Rodahal, Kerkrade
Marco Lopes - Saudade
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Bussel, Oosterhout
MaYaN
P60, Amstelveen
Mike Boddé - De Geurige Man
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Miracle
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Wilminktheater, Enschede
20:15
Ntjam Rosie
De Doelen, Rotterdam
20:30
Okabe Family / Xavi Torres Trio
Paradox, Tilburg
20:00
Old Ni-js
Metropool, Hengelo
20:00
On the House: Duketown Jam
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Oumou Sangare
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Pater Moeskroen - Fiesta!
De Kattendans, Bergeijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Pokey Lafarge
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Pumarosa
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Schalm, Veldhoven
19:00
Rotown's Dirty Thirty: Heaters / Nouveau Vélo / The Wytches / traumahe
Rotown, Rotterdam
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Rusty Nail
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
21:00
Samavayo
Little Devil, Tilburg
20:00
Schemerlamp Festival
De Meester, Almere
22:00
Shaggy Dogs
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater De Lievekamp, Oss
STAVAST
Hedon, Zwolle
20:00
STUFF.
Handelsbeurs, Gent
21:00
Textures
Poppodium Volt, Sittard
21:00
The Bruceband
Metropool, Hengelo
19:30
The Cavern
Paard, Den Haag
20:00
The Cosmic Carnival / The Dawn Brothers
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
The Doors in Concert
Ledeltheater, Oostburg
19:30
The Elvis Concert 2017
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Paladins
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
The Pine Box Boys
The BOX, Hilvarenbeek
21:00
Thunder
De Bosuil, Weert
21:00
Tim Akkerman
Mezz, Breda
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Tim O'Brien
Paradiso, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Toñi Fernandez
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders
Luxor Live, Arnhem
21:00
True Widow
Vera, Groningen
Walter Trout
TivoliVredenburg, Utrecht
William Boeva - Reset
De Djoelen, Oud-Turnhout
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:30
Xandria + Support
Dynamo, Eindhoven
Yung Internet
Bibelot, Dordrecht
Zebrahead
Burgerweeshuis, Deventer
zaterdag 29 april 2017
20:00
25 jaar DJ Isis
Paradiso, Amsterdam
3JS - U2, The Joshua Tree
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Abafazi - African Susnet
Flint, Amersfoort
20:00
Aborted / Korpse
P60, Amstelveen
15:00
Akula Rhythm Band / Birth of Joy / Black River Delta / DeWolff / Littl
TivoliVredenburg, Utrecht
André Manuel - De Onzen
Orpheus, Apeldoorn
Andy Frasco
De Helling, Utrecht
20:00
Ares
Hedon, Zwolle
20:00
Athena
Melkweg, Amsterdam
Bartek
ACU, Utrecht
20:30
Bep / Filthy McNasty / Mokerslag / Rofedt
De Flux, Zaandam
22:00
Bex Marshall
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:30
Black Jack
De Fles, Spijkenisse
20:30
Black Wizard / Tributor
't Ukien, Kampen
20:30
Blue Grass Boogiemen
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Boris in BIRD
BIRD, Rotterdam
Broederliefde
Sparta Stadion 'Het Kasteel', Rotterdam
20:00
Cabarestafette
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Cattle of the tribute bands
Duycker, Hoofddorp
21:00
Certain Animals
Altstadt, Eindhoven
20:00
Charl Delemarre
Duycker, Hoofddorp
Chase & Status
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Chris de Burgh
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Christon
Mezz, Breda
20:00
Civil War (ex- Sabaton) + Nightmare
Effenaar, Eindhoven
20:15
Cristina Branco - Insomnia
Figi Theater, Zeist
20:00
DAMN / Dark Crystal / Fools
Cafe The Spot, Erica
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
Daniel Lohues - Moi
De Molenberg, Delfzijl
20:00
De Dijk - Groef
De Nieuwe Kolk, Assen
23:00
De Kraaien
Q-Factory, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg de Lawei, Drachten
Death Alley / Ecstatic Vision / Ruby The Hatchet
Merleyn, Nijmegen
20:00
Démira
De Woeste Wieven , Diepenheim
20:15
Discover Berget Lewis
Zaantheater, Zaandam
19:45
Eliades Ochoa
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Zuidplein, Rotterdam
14:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Ex Cult
Paradiso, Amsterdam
21:00
Fat Harry & The Fuzzy Licks
Café de Gouden Leeuw, Nispen
20:15
Frank Boeijen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Fuse
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Gnarwolves (UK) / Junkyard Safari
Winston, Amsterdam
21:00
Ground Control
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Het Park, Hoorn