Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
17:30
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:30
Robuust
Middelburg
Scheldetheater
Terneuzen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Simplon
Groningen
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
23:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
19:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Cardo
Groesbeek
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hof 88
Almelo
Theater Idea
Soest
Theater Rotterdam
Rotterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Veluvine
Nunspeet
21:00
Vera
Groningen
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
15:00
013
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Altstadt
Eindhoven
20:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
20:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
Club Antre
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:00
dB's
Utrecht
21:15
De Bosuil
Weert
20:30
De Doelen
Rotterdam
20:15
De Domijnen
Sittard
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Meerpaal
Dronten
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
De Pul
Uden
De Reggehof
Goor
De Spil
Roeselare
20:00
De Spot
Middelburg
De Weijer
Boxmeer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
21:30
EKKO
Utrecht
donderdag 19 april 2018
19:30
Kitty Kitty Tuna / The Peptones
Paard, Den Haag
HAEVN
Paard, Den Haag
17:30
New Best Friend #2
Paard, Den Haag
22:00
GosT
Paradiso, Amsterdam
20:30
Nederlands Kamerorkest Pärt in Paradiso
Paradiso, Amsterdam
19:30
Fenne Lily
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven
Hibakusha
Patronaat, Haarlem
20:00
Novelists
Patronaat, Haarlem
Waylon
Patronaat, Haarlem
20:30
Frank Valenza
Robuust, Middelburg
Pieter Derks - Spot
Scheldetheater, Terneuzen
Rayen Panday - Fenomeen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Saman Amini
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Arie Koomen / Jacob Spoelstra
Simplon, Groningen
Arcade Fire
Sportpaleis, Antwerpen
Herman van Veen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Piepschuim
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
23:00
Gedonder
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Spelen voor de GRAP
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Henk van Huisstede
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Daniel Lohues
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
3J'S
Theater Cardo, Groesbeek
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Speeldoos, Baarn
Johan Goossens - Vlam
Theater de Stoep, Spijkenisse
The Bootleg Sixties
Theater De Veste, Delft
20:15
Her Majesty
Theater De Willem, Papendrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Hof 88, Almelo
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Idea, Soest
SOHN
Theater Rotterdam, Rotterdam
21:00
Federico Albanese
TivoliVredenburg, Utrecht
Anastacia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Cosmic Carnival plays Fleetwood Mac
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Blaudzun
TivoliVredenburg, Utrecht
Metz
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Veluvine, Nunspeet
21:00
Amusement Parks on Fire
Vera, Groningen
21:00
Remco Sietsema
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Janne Schra
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 20 april 2018
15:00
Roadburn Festival
013, Tilburg
20:00
Zonder verdoving
Agnietenhof, Tiel
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Agnietenhof, Tiel
Wolfendale
Altstadt, Eindhoven
20:00
Flonti Stacks
Area 51 Skatepark, Eindhoven
20:00
Flonti Stacks
Area 51 Skatepark, Eindhoven
21:00
The Empyrean
Bibelot, Dordrecht
21:00
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Bibelot, Dordrecht
20:30
Dick de Graaf New Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Pete Philly
Bitterzoet, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Anima Mundi
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Spiders form Mars
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Zwart Licht
Burgerweeshuis, Deventer
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
C.C Warenar, Wassenaar
The Bootleg Sixties
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Frank Boeijen
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:30
The Reaction / The Woggles
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
1001 Nachten
Club Antre, Amsterdam
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Marian Mudder - Sofa Sessies
Cultura, Ede
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:00
Amusement Parks on Fire
dB's, Utrecht
21:15
Chris King Robinson
De Bosuil, Weert
20:30
Club Doelen: Rogier Telderman Trio
De Doelen, Rotterdam
20:15
Karsu
De Domijnen, Sittard
20:30
Birds of Chicago
De Harmonie, Leeuwarden
Turin Brakes
De Helling, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Her Majesty
De Maaspoort, Venlo
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Meerpaal, Dronten
21:00
The Doors in Concert
De Peppel, Zeist
20:00
Neuroot & Disturbance & Claus & De Crisis
De Pul, Uden
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
De Reggehof, Goor
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Spil, Roeselare
20:00
De Likt
De Spot, Middelburg
Patrick Laureij
De Weijer, Boxmeer
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
The Kik
Diligentia, Den Haag
20:15
Racoon
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Dillon
Doornroosje, Nijmegen
Navarone
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Tsar Bompa
Dynamo, Eindhoven
20:00
Mula B
Effenaar, Eindhoven
Miss Montreal
Effenaar, Eindhoven
21:30
Baba Zula
EKKO, Utrecht