Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Spot
Middelburg
De Spil
Roeselare
De Reggehof
Goor
20:00
De Pul
Uden
21:00
De Peppel
Zeist
20:30
De Meerpaal
Dronten
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Domijnen
Sittard
20:30
De Doelen
Rotterdam
21:15
De Bosuil
Weert
20:00
dB's
Utrecht
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Club Antre
Amsterdam
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Boerderij
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
20:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
Altstadt
Eindhoven
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
15:00
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
20:00
Xinix
Nieuwendijk
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Vorstin
Hilversum
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Todo
Best
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
10:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Speelhuis
Helmond
22:00
The Lowlander
Bodegraven
20:00
The Grey Space In The Middle
Den Haag
Swanla Theater
Zevenhuizen
Sugar Factory
Amsterdam
19:15
StudioGonz
Gouda
20:30
Stathe
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
Stadskantine
Alkmaar
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
16:30
Sporthal MFC De Kreek
Kerkdriel
23:00
Simplon
Groningen
Sexyland
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Remigius
Duiven
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Podium Victorie
Alkmaar
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
21:00
P60
Amstelveen
vrijdag 20 april 2018
Patrick Laureij
De Weijer, Boxmeer
20:00
De Likt
De Spot, Middelburg
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Spil, Roeselare
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
De Reggehof, Goor
20:00
Neuroot & Disturbance & Claus & De Crisis
De Pul, Uden
21:00
The Doors in Concert
De Peppel, Zeist
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Meerpaal, Dronten
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Her Majesty
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Turin Brakes
De Helling, Utrecht
20:30
Birds of Chicago
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Karsu
De Domijnen, Sittard
20:30
Club Doelen: Rogier Telderman Trio
De Doelen, Rotterdam
21:15
Chris King Robinson
De Bosuil, Weert
20:00
Amusement Parks on Fire
dB's, Utrecht
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:15
Marian Mudder - Sofa Sessies
Cultura, Ede
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
1001 Nachten
Club Antre, Amsterdam
20:30
The Reaction / The Woggles
Café Wilhelmina, Eindhoven
Frank Boeijen
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
The Bootleg Sixties
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Zwart Licht
Burgerweeshuis, Deventer
Anima Mundi
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Spiders form Mars
Boerderij, Zoetermeer
Eva Crutzen - Opslaan Als
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Pete Philly
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Dick de Graaf New Quartet
Bimhuis, Amsterdam
21:00
The Empyrean
Bibelot, Dordrecht
21:00
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Bibelot, Dordrecht
20:00
Flonti Stacks
Area 51 Skatepark, Eindhoven
20:00
Flonti Stacks
Area 51 Skatepark, Eindhoven
Wolfendale
Altstadt, Eindhoven
20:00
Zonder verdoving
Agnietenhof, Tiel
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Agnietenhof, Tiel
15:00
Roadburn Festival
013, Tilburg
zaterdag 21 april 2018
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
20:00
Fleddy Melculy
Xinix, Nieuwendijk
20:15
Asi Matathias / Tosca Opdam
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
The Perfect Tool
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Symphonic Rock Night Band
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Twarres
Vorstin, Hilversum
20:00
Ryan McMullan
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
FemME Battle 2018
Todo, Best
HAEVN
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Lage Lund Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
10:00
Feest!!! - Dirk Scheele
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Vreemde Kostgangers
Theaterhotel Almelo, Almelo
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Sneek, Sneek
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Her Majesty
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater de Spiegel, Zwolle
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Karsu
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater 't Speelhuis, Helmond
22:00
Trash bluesrockband
The Lowlander, Bodegraven
20:00
INDEx
The Grey Space In The Middle, Den Haag
Rayen Panday - Fenomeen
Swanla Theater, Zevenhuizen
Record Store Day Afterparty
Sugar Factory, Amsterdam
19:15
Break your Neck Fest
StudioGonz, Gouda
20:30
Cookhouse
Stathe, Utrecht
Leonie Meijer - Bella Italia
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Herman van Veen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
Dandy Devils
Stadskantine, Alkmaar
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
16:30
LEGENDS of ROCK Tribute Tour
Sporthal MFC De Kreek, Kerkdriel
23:00
Dollhouse
Simplon, Groningen
Flonti Stacks
Sexyland, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Tim Knol
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg de Lawei, Drachten
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Saman Amini
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Paul de Munnik
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Smoking Alaska
Remigius, Duiven
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Posttheater, Arnhem
Soundos - Niets te verliezen
Posttheater, Arnhem
Waylon
Podium Victorie, Alkmaar
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
De Likt
Patronaat, Haarlem
Eva Crutzen - Opslaan Als
Parktheater, Eindhoven
20:30
Cuarteto Lunares
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Birds of Chicago
Paradiso, Amsterdam
19:30
La Pegatina
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Ploctones
Paard, Den Haag
19:30
Big Hare
Paard, Den Haag
21:00
Kevin / Leafs
P60, Amstelveen