Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
BIRD
Rotterdam
22:00
Vera
Groningen
22:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
P60
Amstelveen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater De Lievekamp
Oss
19:30
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Pul
Uden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
OT301
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
V11
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Café Trianon
Nijmegen
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg Lochem
Lochem
De Maaspoort
Venlo
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Musis
Arnhem
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
Mezz
Breda
20:15
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
EKKO
Utrecht
17:00
Duycker
Hoofddorp
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Hedon
Zwolle
De School
Amsterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Chassé Theater
Breda
Wilminktheater
Enschede
21:00
013
Tilburg
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
C.C. Palethe
Overpelt
20:00
De Peppel
Zeist
21:15
De Bosuil
Weert
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Bolwerk
Sneek
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Bosuil
Weert
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
De Spot
Middelburg
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
De Singel
Antwerpen
Altstadt
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Fluor
Amersfoort
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Groene Engel
Oss
21:00
De Zwerver
Oostende
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Kursaal Oostende
Oostende
donderdag 11 mei 2017
20:00
The Parrots
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Doors in Concert
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
The Dire Straits Experience
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Cosmic Carnival
Patronaat, Haarlem
19:30
The Comet Is Coming & Sarathy Korwar
BIRD, Rotterdam
22:00
The Blind Shake
Vera, Groningen
22:30
Tennyson
Paradiso, Amsterdam
20:15
Stef Bos & Band - Wereldwijd
Flint, Amersfoort
19:30
Skerryvore
Melkweg, Amsterdam
19:00
Senioren rockschool bands
P60, Amstelveen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Chassé Theater, Breda
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Theater De Lievekamp, Oss
19:30
Rootsriders
Melkweg, Amsterdam
Rondé
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater De Veste, Delft
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Perron-3, Rosmalen
20:00
Randy Hansen
Q-Factory, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Meervaart, Amsterdam
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Paul Carrack
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Open Podium Cabaret
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:00
Noord Nederlands Orkest - NNO speelt de Genesis Suite
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Nederlands Blazers Ensemble
Paradiso, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Markant Uden, Uden
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Mountain
De Pul, Uden
20:15
Mnozil Brass
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Mister and Mississippi
OT301, Amsterdam
Mike Boddé - De Geurige Man
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Maurice van Hoek
V11, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Schalm, Veldhoven
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Marc Ford and the Neptune Blues Club
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Lorrèn
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Lance Canales & The Flood
Café Trianon, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Venray, Venray
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Kandace Springs
LantarenVenster, Rotterdam
JW Roy & Band
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Jeangu Macrooy
Rotown, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Maagd, Bergen op Zoom
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Schouwburg Lochem, Lochem
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Maaspoort, Venlo
20:00
Happyness
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
GosT
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Fred Eaglesmith
Paard, Den Haag
20:15
Frank Boeijen
Musis, Arnhem
Fischer-Z
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Werftheater, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
21:00
Emil Landman in MEZZ
Mezz, Breda
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Zaantheater, Zaandam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Cymbaline / Lilith Effie / The Wild Surprise
Metropool, Hengelo
20:00
Clash of the Titans (halve finale)
EKKO, Utrecht
17:00
Chicago Mike
Duycker, Hoofddorp
Cherry Glazerr
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Cabarestafette
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Bob Wayne
Hedon, Zwolle
Blanck Mass / Kelly Lee Owens
De School, Amsterdam
20:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
Duycker, Hoofddorp
20:00
Bartek / Indian Askin
Podium Victorie, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
André Manuel - De Onzen
Chassé Theater, Breda
Ali B - Je Suis Ali
Wilminktheater, Enschede
21:00
Akea Beka
013, Tilburg
vrijdag 12 mei 2017
20:15
Yamato
Theater De Lievekamp, Oss
William Boeva - Reset
C.C. Palethe, Overpelt
20:00
Vetrar Draugurinn
De Peppel, Zeist
21:15
Venice
De Bosuil, Weert
20:30
United Voices of Rock
Podium 't Beest, Goes
20:00
Tribute2BobMarley
Paard, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bellevue, Amsterdam
The Real McKenzies + Ferocious Dog
Het Bolwerk, Sneek
20:00
The John Lewis Trio
dB's, Utrecht
20:00
The Hillbilly Moonshiners play Mumford and Sons
De Bosuil, Weert
20:30
The Dire Straits Experience
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
21:00
The Cosmic Carnival
De Spot, Middelburg
20:00
The Black Marble Selection
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
STUFF.
De Singel, Antwerpen
Steffen Morrison
Altstadt, Eindhoven
20:00
Stef Kamil Carlens
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Stef Bos - Wereldwijd
De Nieuwe Kolk, Assen
STAVAST
Fluor, Amersfoort
20:00
Sporting Life
Melkweg, Amsterdam
20:00
Spoil Engine
Groene Engel, Oss
21:00
Sonido Gallo Negro
De Zwerver, Oostende
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater de Stoep, Spijkenisse
Simple Minds
Kursaal Oostende, Oostende